« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 5 marca 2021 r., imieniny Adriana, Fryderyka, Oliwii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Miesiąc po "Pokonaj Mistrza" i "Kurpie Summer Cup" (wideo)

Od zakończenia III edycji “Pokonaj Mistrza” i Turnieju Piłkarskiego “Kurpie Summer Cup” minął już miesiąc, dlatego bardzo miło wrócić pamięcią do tamtych chwil za sprawą niedawno opublikowanego filmu przygotowanego przez Pawła Buczka. 

 


- Przed rozpoczęciem wydarzenia byliśmy pełni niepewności, które spowodowane były restrykcjami związanymi z trwającą epidemią, okazało się jednak, że nie taki diabeł straszny. Poza ograniczeniem liczby osób na wydarzeniu oraz przestrzeganiem norm bezpieczeństwa ta edycja nie różniła się od poprzednich znacząco i, co słychać było po komentarzach, udało nam się spełnić oczekiwania - mówi Rafał Załęski, organizator zmagań.

Reklama

Główną ideą projektów jest zapewnienie uczestnikom piłkarskiej rozrywki na najwyższym poziomie, zaczynając od rywalizacji turniejowej, a kończąc na wielu atrakcjach piłkarskich oraz wyzwaniach przygotowanych specjalnie na tę okazję. Jak widzimy na zamieszczonym filmie chyba wszystkie założenia udało nam się spełnić i z roku na rok nasza impreza wygląda coraz okazalej. 

- Pragnę z tego miejsca podkreślić ogromną rolę naszych partnerów, bez których rozwój proponowanych projektów nie mógłby być prowadzony na tak dużą skalę, czyli miasto Ostrołęka, które od samego początku wspiera nasze inicjatywy, zaczynając od szkolenia piłkarskiego, a kończąc na wydarzeniach, które realizujemy wspólnie przez cały rok. Dzięki wsparciu Ministerstwa Sportu wspierającym projekt “Pokonaj Mistrza” możemy w Ostrołęce gościć największe gwiazdy sportu w barwnej scenerii zadań piłkarskich, a wsparcie Urzędu Marszałkowskiego turnieju “Kurpie Summer Cup” zapewnia nam z roku na rok coraz większą renomę. Wraz z poprawiającą się infrastrukturą na Stadionie Miejskim planujemy poszerzać i rozbudowywać nasze wydarzenia o nowe atrakcje oraz jeszcze mocniejsze drużyny. Naszym celem jest stworzenie Turnieju, na którym pojawiać się będą największe Polskie kluby oraz europejskie marki piłkarskie - dodaje.

Autorem zdjęć jest PI Studio.

Reklama

Zobacz zdjęcia:
"Pokonaj Mistrza" i "Kurpie Summer Cup"

Więcej zdjęć: "Pokonaj Mistrza" i "Kurpie Summer Cup"

Odsłon: 1903
Komentarzy: 0
17:23, 01.10.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zmiana planów. Narew zacznie rundę u siebie

Zmiana planów. Narew zacznie rundę u siebie

13 marca piłkarze z Ostrołęki rozpoczną drugą część sezonu. Wicelider Klasy Okręgowej miał zmierzyć się z GKS Pokrzywnica na terenie przeciwników. Jak się okazuje, podopieczni Andrzeja Sieradzkiego zagrają z tym zespołem na własnym stadionie.

Korona na tronie, Korona w podwójnej koronie

Korona na tronie, Korona w podwójnej koronie

Znakomity występ podopiecznych Piotra Karczewskiego podczas halowego turnieju orlików młodszych Kolno Cup 2021. Zespół Korony Ostrołęki zanotował pięć zwycięstw i został triumfatorem rozgrywek. Ponadto Szymon Buchalski został królem strzelców, zaś Klaudiusz Półtorak najlepszym zawodnikiem turnieju.

Dwa odejścia z Narwi. Zagrają u Narolewskiego

Dwa odejścia z Narwi. Zagrają u Narolewskiego

Kilka tygodni temu okazało się, że Mariusz Marczak wiosną nie będzie reprezentował barw Narwi. Teraz klub ogłosił odejście dwóch zawodników. Paweł Kuzia i Paweł Skarzyński wybrali występy w KS Śniadowo. W najbliższej przyszłości będą grać w Klasie Okręgowej w województwie podlaskim. Ich szkoleniowcem będzie Dariusz Narolewski, który prowadził klub z Ostrołęki przed Andrzejem Sieradzkim.

Kaczorek: Długo się nie zastanawiałem

Kaczorek: Długo się nie zastanawiałem

19-letni obrońca został nowym zawodnikiem Narwi Ostrołęka. Wcześniej do drużyny Andrzeja Sieradzkiego trafili: Damian Drężewski, Mateusz Nakielski, Kamil Jagielski i Bartłomiej Ziemak. Igor Kaczorek jest wychowankiem Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, a ostatnio reprezentował barwy Makowianki Maków Mazowiecki.

Ziemak: Nie piję alkoholu, ale na szampana się skuszę

Ziemak: Nie piję alkoholu, ale na szampana się skuszę

Jak informowaliśmy kilka dni temu, kolejnym zawodnikiem, który związał się z Narwią Ostrołęka jest Bartłomiej Ziemak. Wcześniej do drużyny Andrzeja Sieradzkiego trafili: Damian Drężewski, Mateusz Nakielski i Kamil Jagielski. Zapraszamy na pierwszy wywiad z nowym graczem wicelidera Klasy Okręgowej.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo