« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 2 grudnia 2020 r., imieniny Balbiny, Pauliny, Rafała

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kubeł marzy o złocie

23-latek pochodzi z małej miejscowości pod Ostrołęką - Laskowca. Jest trenerem osobistym w Warszawie. W weekend wystartuje w Mistrzostwach Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness. W Ostrowcu Świętokrzyskim chce powalczyć o tytuł najlepszego w kraju. Czy to mu się uda?

 


 


Kilkanaście dni temu Bartosz Kubeł dwukrotnie wchodził na podium podczas zawodów federacji IFBB. Zmagania odbyły się w miniony weekend podczas międzynarodowych targów FIWE-TRADESHOW branży fitness&wellness. 23-latek ze stolicy wrócił z dwoma medalami.

Reklama

Kubeł wywalczył tytuł mistrza juniorów oraz brąz w kategorii do 85 kg w najważniejszych zawodach kulturystycznych w Polsce. Bartek wywodzi się z ostrołęckiej siłowni, a obecnie szlifuje formę w Warszawie.

Bartek na co dzień jest trenerem osobistym w stolicy. Jak przyznaje, to dość ciężka praca i bardzo czasochłonna. klienci są coraz bardziej wymagający i ciągle trzeba się doszkalać. Duża ilość klientów wymaga oczywiście dużo poświęcenia się pracy. ale nigdy nie zapomina o swojej wspaniałej narzeczonej Angelice i resztę wolnego czasu poświęca właśnie jej.

Trzy tygodnie temu sięgnął po dwa medale w zawodach, o których piszemy wyżej. - Jadąc na zmagania wiedziałem, że będą bardzo mocno obsadzone. Byłem bardzo zaskoczony wygraną. Plan na teraz jest taki sam. Chciałbym wygrać i zdobyć kwalifikacje na wystąpienie w Mistrzostwach Świata w Rumunii. Jadę do Ostrowca po złoto. Spełnienie tych wytycznych oznaczałoby spełnienie moich marzeń i oznaczałoby dobrze przepracowany okres przygotowawczy, jak mam za sobą - mówi Kubeł.

Reklama

23-latek przyznaje, że do mistrzostw w Ostrowcu tak naprawdę przygotowuje się od dwóch lat, bo właśnie tyle miał przerwy od sceny. - Przede mną ostatnia prosta. Do startu zostało kilkanaście godzin. Ten czas jest naprawdę ciężki. Mogę mało jeść i jeszcze dużo pracy przede mną. Od dzisiaj, czyli od czwartku jestem już na urlopie. Teraz pełny luz i odpoczynek. Wreszcie mam czas dla siebie i moment, żeby głowa odpoczęła i nastawiła się na walkę - kończy.

 

Odsłon: 4439
Komentarzy: 0
15:31, 08.10.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Niedźwiecki: kocham to, co robię

Niedźwiecki: kocham to, co robię

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik przyznał nagrodę dla trenera Władysława Niedźwieckiego. Szkoleniowiec UKS Atleta Ostrołęka to żywa legenda sportów siłowych w mieście. W ostatnich miesiącach jego podopieczni świetnie spisywali się na pomostach w różnych częściach naszego kraju.

Borkowski polował na 260 kg i się udało. A wcześniej była kwarantanna

Borkowski polował na 260 kg i się udało. A wcześniej była kwarantanna

Czwarte miejsce podczas World Cup 2020 w trójboju siłowym wywalczył Jakub Borkowski. Zawodnik UKS Atleta Ostrołęka był zadowolony ze swojego startu w kategorii open do 100 kg. 24-latek uzbierał 625 kg.

Piękne chwile w Ciechanowie. UKS Atleta z wicemistrzostwem

Piękne chwile w Ciechanowie. UKS Atleta z wicemistrzostwem

Kolejny udany start UKS Atleta Ostrołęka, tym razem w wykonaniu najmłodszych zawodników. Kolejne dyplomy, medale i puchary trafiły do młodych sportowców. W sobotę ekipa 12 przyszłych ciężarowców rywalizowała w hali sportowej im. Ireneusza Palińskiego w Ciechanowie podczas Wojewódzkiego Wieloboju Atletycznego. 

Złoto i czwarte miejsce Małgorzaty Laski (zdjęcia)

Złoto i czwarte miejsce Małgorzaty Laski (zdjęcia)

Zawodniczka ćwicząca w ostrołęckim Klubie Sportów Sylwetkowych "Kuźnia" odniosła kolejne sukcesy. Podczas Międzynarodowego Festiwalu Sportów Sylwetkowych Federacji NPC Worldwide & IFBB Professional League została mistrzynią i otarła się o podium. Małgorzata Laska otrzymała złoty medal, piękną statuetkę oraz pełną torbę odżywek.

Sienkiewicz wygrał 'generalkę'. Na Luzie Bowling Team najlepszą drużyną

Sienkiewicz wygrał "generalkę". Na Luzie Bowling Team najlepszą drużyną

34 zawodników walczyło w szóstej, a zarazem ostatniej kolejce Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Wydarzenie odbyło się bez publiczności, przy zachowaniu wszelkich standardów sanitarno-epidemiologicznych oraz przy zamkniętym lokalu oraz zepsutej maszynie do smarowania torów.

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo