« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 15 kwietnia 2021 r., imieniny Anastazji, Wacława, Leonida

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wyłowili 11 medali w Redzie

Dzień po Grand Prix w Ostrołęce zawodnicy WOPR-OS Ostrołęka wystartowali w II rundzie Pomorskiej Ligi w ratownictwie wodnym, która odbyła się w Redzie. Nasi reprezentanci zdobyli 11 medali. W skład reprezentacji WOPR-OS weszli: Hubert Nakielski, Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski, Kacper Mierzejewski. 

 


W startach indywidualnych podopieczni Dariusza Małkowskiego plasowali się na pozycjach: w kategorii open Hubert Nakielski zdobył trzy złote medale, w kategorii junior: Mateusz Adamowski wywalczył trzy złote krążki, Kacper Mierzejewski jeden srebrny medal, zaś Kamil Bojarski stał się posiadaczem dwóch srebrnych i jednego brązowego krążka. Ponadto w sztafecie 4 x 50 m z przeszkodami w kategorii open nasz zespół zdobył złoty medal. 

Reklama

- To był bardzo ciekawy weekend biorąc po uwagę, że w sobotę moi zawodnicy rywalizowali w Grand Prix Polski w Ostrołęce i tego samego dnia wsiedliśmy w samochodów i przejechaliśmy 300 kilometrów żeby następnego dnia ścigać się w kolejnych zawodach. A najważniejsze dla mnie jako trenera jest progres w wynikach moich zawodników i oczywiście ich nowe rekordy życiowe, których przez weekend było sporo – mówi Dariusz Małkowski, szkoleniowiec ekipy WOPR-OS Ostrołęka.

Odsłon: 2094
Komentarzy: 2
11:04, 10.10.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zuzia ze złotem i brązem w stolicy

Zuzia ze złotem i brązem w stolicy

24 marca zawodniczka UKS Piątka Ostrołęka Zuzanna Zecer uczestniczyła w pierwszej edycji Kroku Pływackiego dzieci urodzonych w 2012 roku. Zawody odbyły się w pływalni OSiR Żoliborz w Warszawie, które zgromadziły ponad 170 zawodniczek i zawodników z 21 klubów Mazowsza.

Dobre występy Squatiny w stolicy

Dobre występy Squatiny w stolicy

Ekipa z Klubu Sportowego Ostrołęckiego Stowarzyszenia Pływackiego Squatina Ostrołęka wzięła udział w kolejnej rundzie Ogólnopolskich Zawodów Pływackich "Od Młodzika do Olimpijczyka". Podopieczni Mai i Leszka Bieżuńskich wypływali swoje rekordy życiowe.

Złoty medal Zuzia Zecer. Rekordy Antoniny Szczubełek

Złoty medal Zuzia Zecer. Rekordy Antoniny Szczubełek

W krytej pływalni OSiR Żoliborz Warszawa odbyły się III eliminacje Ogólnopolskich Zawodów "Od Młodzika Do Olimpijczyka", które w dwóch blokach zgromadziły ponad 480 zawodniczek i zawodników z 62 klubów z całego kraju. Do walki w nich stanęły również najmłodsze zawodniczki UKS Piątki Ostrołęka: Zuzanna Zecer i Antonina Szczubełek.

Dwa medale Zuzi Zecer

Dwa medale Zuzi Zecer

Pierwsze starty w 2021 roku odnotowali zawodnicy UKS Piątka Ostrołęka, którzy uczestniczyli w XXII Grand Prix Ciechanowa pod patronatem prezydenta Krzysztofa Kosińskiego. Do rywalizacji w dwóch blokach przystąpiło pond 540 zawodniczek i zawodników z 40 klubów. W stawce znalazły się: Zuzanna Zecer, Emilia Ciak, Maja Szukiewicz, Antonina Szczubełek, Magda Kowalska Natalia Skórzewska oraz Szymon Pliszka.

Basen otwarty od soboty

Basen otwarty od soboty

Miłośnicy wodnej aktywności wreszcie doczekają się możliwości wejścia basenu. Od 20 lutego Park Wodny "Aquarium" będzie otwarty równiez w weekendy. Smaczne jedzenie można zamówić również w restauracji "Nemo".

» Wasze komentarze

Ratol @ 15:46, 10.10.2020r. IP: *.*.164.87

Na tle reszty której nie ma, wypadli nawet nieźle

Zawodnik @ 18:47, 10.10.2020r. IP: *.*.104.166

Gratulacje dla zawodników i trenera :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo