« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 3 grudnia 2020 r., imieniny Franciszka, Ksawerego, Lucjusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dąbrowski najlepszy w Czerwonce

Zawodnik rodem z miejscowości Borawe w gminie Rzekuń odniósł duży sukces. 31-latek wystartował w VI Biegu Siedmiu Róż, który odbył się w weekend w Czerwonce koło Makowa Mazowieckiego. Przemysław Dąbrowski nie dał szans przeciwników i był najszybszy w gronie blisko 140 zawodników.


- Debiut w tej imprezie okazał się dla mnie szczęśliwy. Dystans 10 kilometrów pokonałem w czasie 34:50 s, co dało mi pewne zwycięstwo w tej wyjątkowej imprezie. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem, co świadczy zanotowany rekord frekwencji zawodach. Zmaganiach potraktowałem jako mocną jednostkę treningową, ponieważ jestem w okresie przygotowawczym do mistrzostw Polski w przełajach, które odbędą się pod koniec listopada w Kwidzyniu - mówi Przemysław Dąbrowski, reprezentant naszego powiatu.

Odsłon: 4013
Komentarzy: 3
14:43, 12.10.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Pozytywne wyniki OKLA. Ola ze srebrem i rekordem

Pozytywne wyniki OKLA. Ola ze srebrem i rekordem

Sześcioro przedstawicieli Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wystartowało w Ogólnopolskich Otwartych Halowych Zawodach - Lekkoatletyka dla Każdego w kategorii do lat 13 i do lat 15. Najlepszy wynik uzyskała Aleksandra Dobkowska. Podopieczna Bartosza Witkowskiego wróciła do domu ze srebrnym medalem.

Sadłowski z wicemistrzostwem kraju

Sadłowski z wicemistrzostwem kraju

Duży sukces zawodnika z Suska Nowego. Piotr Sadłowski reprezentujący LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża wraz z drużyną wywalczył srebrny medal w klasyfikacji klubów do lat 23 podczas 92. PZLA Mistrzostw Polski w Biegach Przełajowych w Kwidzynie.

Srebro i rekord Oli

Srebro i rekord Oli

Bardzo dobry występ ma za sobą Aleksandra Dobkowska, która w niedzielę startowała podczas ogólnopolskiego finału halowego - Lekkoatletyka dla każdego. Podopieczna Bartosza Witkowskiego z Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki sięgnęła po srebrny medal oraz nowy rekord życiowy.

Dąbrowski ze srebrem

Dąbrowski ze srebrem

Zawodnik rodem z miejscowości Borawe w gminie Rzekuń odniósł duży sukces. 31-latek wraz z drużyną wywalczył medal podczas 92. PZLA Mistrzostw Polski w Biegach Przełajowych. W Kwidzynie Przemysław Dąbrowski wraz ze swoją drużyną z klubu Prefbet Śniadowo Łomża sięgnął po srebrne medale.

Butler, Kowalczyk i Dąbrowski przed dużą próbą

Butler, Kowalczyk i Dąbrowski przed dużą próbą

Troje reprezentantów naszego powiatu weźmie udział w 92. PZLA Mistrzostwach Polski w Biegach Przełajowych w Kwidzynie. O medale powalczą: Katarzyna Butler, Dominik Kowalczyk (oboje Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki) w grupach młodzieżowych, zaś Przemysław Dąbrowski z miejscowości Borowe w gminie Rzekuń zmierzy się w gronie seniorów.

» Wasze komentarze

Idol @ 15:40, 12.10.2020r. IP: *

Gratulacje Panie Przemku !

Brawo @ 08:34, 13.10.2020r. IP: *.*.178.3

I znów świetna jednostka treningowa, a rywale tacy słabi...

Spr @ 12:56, 13.10.2020r. IP: *.*.34.142

Dla zawodowców odrębna kategoria! Inaczej to nie ma sensu. Myślicie, że na lokalne zawody w np. podnoszeniu ciężarów albo w wyciskaniu na ławce przyjeżdżają zawodnicy kadry, żeby się popisać i zgarnąć fanty?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo