« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 30 listopada 2020 r., imieniny Andrzeja, Justyny, Konstantego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Siatkarze SPS Volley zaczynają sezon

Już dzisiaj podopieczni Arkadiusza Piasty rozpoczną walkę o ligowe punkty w IV lidze mazowieckiego. SPS Volley Ostrołęka zmierzy się na wyjeździe z MUKS Tie-Break Piastków. Bój rozpocznie się o godz. 20:00. Do jakich zmian kadrowych zaszło w ekipie w porównaniu z poprzednimi rozgrywkami?


- Jesteśmy przygotowani na tyle, na ile pozwala zdrowie. Jedziemy walczyć do Piastowa. Nie będę miał do dyspozycji wszystkich zawodników. Na szczęście będę miał do dyspozycji podstawowy skład. Gorzej będzie ze zmiennikami. Przed nami MUKS Tie-Break, który jest niewygodnym przeciwnikiem, z tego co oczywiście pamiętam z tamtego sezonu - mówi Arkadiusz Piasta.

Reklama

Szkoleniowiec w bieżących rozgrywkach nie będzie mógł korzystać z dwóch zawodników. Do drugoligowego Metra Warszawa odszedł atakujący Kamil Krajewski. W ekipie zabraknie Bartłomieja Dąbrowskiego. 

Nowymi postaciami jest sześciu graczy z Olimpu Ostrołęka. Wśród nich jest rozgrywający Aleksander Szewczyk, atakujący Jan Kołakowski i Filip Kułas, libero Kacper Brzostek i Filip Dudziec oraz przyjmujący Jakub Dmochowski.

Reklama

Kadra SPS Volley Ostrołęka na sezon 2020/2021
Rozgrywający: Łukasz Kadłubowski (10), Alek Szewczyk (33), Robert Michał Malinowski
Środkowi: Damian Kwiatkowski (1), Paweł Kawiecki (15), Michał Zalewski (4), Paweł Dąbkowski (13)
Atakujący: Michał Murawski (11), Jan Kołakowski (23), Filip Kułas (14)
Przyjmujący: Dominik Zalewski (2), Piotr Wojs (18), Michał Skiba (16), Jakub Dmochowski (9), Bartosz Małkowski (12)
Libero: Paweł Murzyn(5), Kacper Brzostek (22), Mateusz Krejszeff (32), Filip Dudziec (3)
Trener: Arkadiusz Piasta

Odsłon: 2958
Komentarzy: 0
15:39, 28.10.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Cztery mecze, cztery wygrane SPS

Cztery mecze, cztery wygrane SPS

Trwa seria siatkarzy z Ostrołęki. SPS Volley po raz czwarty w sezonie wygrał i co ciekawe, podopieczni Arkadiusza Piasty jeszcze nie przegrali ani jednego seta. Nasi siatkarze mieli problemy tylko w pierwszej odsłonie. W dwóch pozostałych pokazali swoją siłę i triumfowali bezapelacyjnie.

Formalność ostrołęczan pod siatką?

Formalność ostrołęczan pod siatką?

21 listopada o godz. 17:00 w hali im. A. Gołasia siatkarze SPS Volley Ostrołęka rozegrają czwarty mecz w sezonie. Podopieczni Arkadiusza Piasty podejmą SPS GOSiR Mrozy. Przed pierwszą piłką wydaje się, że nasi gracze są zdecydowanym faworytem, jednak pamiętajmy, że to początek sezonu.

Triumf ostrołęczanek

Triumf ostrołęczanek

Bardzo ważne spotkanie mają za sobą podopieczne Dariusza Werpachowskiego w wojewódzkiej lidze kadetek. Małgorzata Biskup i spółka po zaciętym starciu pokonały po pięciosetowej walce Radomkę Radom. Zawodniczki Nike przegrywały już 1:2, jednak potrafiły wyrównać i triumfować w tie-breaku.

Volley się nie zatrzymuje

Volley się nie zatrzymuje

Znakomity początek rozgrywek IV ligi siatkarzy z Ostrołęki. SPS Volley w niedzielnym spotkaniu ograł na wyjeździe Olymp Błonie. Podopieczni Arkadiusza Piasty po raz trzeci w bieżących rozgrywkach zanotowali komplet punktów. Co więcej, ostrołęczanie nie stracili jeszcze ani jednego seta.

3:0 Nike Ostrołęki

3:0 Nike Ostrołęki

W sobotę juniorki OTPS Nike Ostrołęka mierzyły się z MOS Wola Warszawa. Zawodniczki Tomasza Pakieły zaprezentowały się znakomicie i wygrały z siatkarkami ze stolicy bez straty seta. 

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo