« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 17 maja 2021 r., imieniny Sławomira, Paschalisa, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Łukasz Połatyński triumfatorem Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej (zdjęcia)

W piątkowy wieczór odbył się finał ligi TOP-8 Masters Ostrołęckiego Ligi Bowlingowej organizowanej przez Ostrołęcki Klub Bowlingowy. Do rywalizacji stanęło ośmiu najlepszych zawodników, którzy przez sześć kolejek zgromadzili punkty. Triumfował Łukasz Połatyński, który w rundzie zasadniczej był trzeci. W najważniejszej rozgrywce okazał się zdecydowanie najlepszy.


32-latek zdystansował Filipa Terlika i Pawła Staśkiewicza. Triumfator zgromadził 1340 punktów. Wicemistrz uzbierał o 40 "oczek" mniej, zaś gracz z trzeciego miejsca uzyskał 1239 punktów. Najwyższy wynik ligi zdobył w finale Łukasz Zienkiewicz - 241pkt., pokonując w pojedynku Piotra Mroza.

Reklama

- Nie nastawiałem się na to zupełnie. Zwłaszcza, że rozpocząłem finał masters od przegranego pojedynku. Nie liczyłem punktów do samego końca, nie robiłem żadnych kalkulacji. Grałem swoje. No i udało się. O wygranej dowiedziałem się dopiero po ostatnim swoim rzucie. Wiadomo, że każdy ze startujących w finale chciał mieć jak najwyższe miejsce. Ja po cichu również. Udało się - mówi Połatyński.

Finał Masters odbył się bez publiczności oraz przy zachowaniu wszelkich standardów sanitarno-epidemiologicznych.

Klasyfikacja końcowa TOP-8 Maters
1. Łukasz Połatyński - 1340
2. Filip Terlik - 1300
3. Paweł Staśkiewicz - 1239
4. Patryk Laćkowski - 1143
5. Łukasz Zienkiewicz - 1122
6. Piotr Żurawski - 1071
7. Konrad Ciskowski - 1068
8. Piotr Mróz - 970

Reklama

Zobacz zdjęcia:
Zakończenie Ligi Bowlingowej

Więcej zdjęć: Zakończenie Ligi Bowlingowej

Odsłon: 4691
Komentarzy: 0
22:53, 30.10.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Połatyński w ścisłym finale

Połatyński w ścisłym finale

11 dni trwały V Międzynarodowe Mistrzostwa Zielonej Góry ZG OPEN 2021 w bowlingu. Niemal sześćset kilometrów na zmagania pokonała czwórka reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. W gronie 123 zawodników pojawili się: Paweł Staśkiewicz, Łukasz Połatyński, Filip Trelik i Nina Świderska.

Prokurat mistrzem. Chomicz drugi. Dłużniewski trzeci (zdjęcia, wideo)

Prokurat mistrzem. Chomicz drugi. Dłużniewski trzeci (zdjęcia, wideo)

27 zawodników walczyło w Otwartym Turnieju Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Przez cztery dni gracze walczyli o tytuł najlepszego. Było wiele zwrotów akcji, zaskakujących wyników, a w rywalizacji wzięli chętni nie tylko z Ostrołęki, ale również z Warszawy, Suwałk czy Siedlec.

Pierwszy turniej bowlingowy na miejskiej kręgielni

Pierwszy turniej bowlingowy na miejskiej kręgielni

Organizatorzy zapraszają do udziału w Otwartym Turnieju Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego 2020. Zmagania odbędą się od 17 do 20 grudnia w kręgielni w Parku Wodnym Aquarium. Patronat honorowy nad imprezą sprawuje prezydent miasta Łukasz Kulik. Właśnie ruszyły zapisy.

Półmetek Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej (zdjęcia)

Półmetek Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej (zdjęcia)

Do małych zmian doszło w klasyfikacji drużynowej rozgrywek, które odbywają się w poniedziałkowe wieczory. W Ostrołęckiej Lidze Bowlingowej w zmaganiach indywidualnych mamy niezwykle ciekawą rywalizację. Tak naprawdę może dojść do przetasowań już w najbliższej kolejce. 

 

Uczyli się od Preusa (zdjęcia)

Uczyli się od Preusa (zdjęcia)

Na zaproszenie prezesa Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego do naszego miasta przyjechał Patryk Preus. Pod jego okiem siedmiu zawodników ćwiczyło od rana do późnych godzin wieczorowych. Jak zapowiada Łukasz Połatyński, to nie ostatnia wizyta tego gracza w Ostrołęce.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo