Poniedziałek, 17 maja 2021 r., imieniny Sławomira, Paschalisa, Weroniki

Piersa trzeci, Dudziec czwarty

Dwóch zawodników z powiatu ostrołęckiego wzięło udział w turnieju tenisa stołowego z okazji dnia Niepodległości. W zmaganiach, które zostały rozegrane w Serocku wzięła duża ilość zawodników, jednak wszystko toczyło się zgodnie z aktualnymi regulacjami sanitarnymi.

W kategorii open na najniższym stopniu podium uplasował się Artur Piersa z Czerwina, zaś miejsce niżej wywalczył Marcin Dudziec z Jawor Starych. Triumfował zawodnik grający w II lidze w barwach Tęczy Budki Piaseckie - Adam Kłosiński, zaś drugi był czwartoligowiec Damian Brylak z Transluk SRS II Łomna.

- Za nami kolejny dobry występ i kolejne zawody zakończone na wysokich miejscach pomiędzy doświadczonymi zawodnikami - mówi Marcin Dudziec, zawodnik z naszego powiatu.

Odsłon: 4923
15:26, 09.11.2020r.

Jędrzej Nowak wciąż na szczycie!

W Piasecznie rozegrany został Ogólnopolski Turniej Tenisa Ziemnego w kategoriach 40+, 50+, 60+, 70+, 75+ oraz 80+. W tej ostatniej rywalizował były prezes Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego.

Zagraj o puchar prezydenta

15 i 16 maja na kortach MZOS-TiIT w Ostrołęce odbędzie się Turniej Otwarcia Sezonu o Puchar Prezydenta Ostrołęki - Łukasza Kulika. Impreza wpisuje się do kalendarza Dni Ostrołęki. Organizatorem rywalizacji jest Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe.

Weronika nie dała rady Carolinie Alves

Rodzice oraz dziadkowie tej młodej i znanej zawodniczki pochodzą z naszego terenu. Weronika Falkowska uczestniczyła w turnieju ITF World Tennis Tour. Niespełna 21-letnia tenisistka zakończyła udział w zmaganiach w Portugalii.

Dobre otwarcie Falkowskiej

Niespełna 21-letnia tenisistka, której rodzice i dziadkowie pochodzą z Ostrołęki i okolic ma za sobą pierwszym meczu w turnieju ITF World Tennis Tour. W Portugalii rozprawiła się z wyżej notowaną zawodniczką z Korei. Weronika Falkowska wygrała w dwóch setach.

Falkowska wystartuje w Portugalii. Ostatnio wygrała w Monastirze

Niespełna 21-letnia Weronika Falkowska w najbliższych dniach wystartuje w turnieju tenisa w Portugalii. Pula nagród to 25 000 dolarów. Rodzice oraz dziadkowie tej młodej i znanej zawodniczki pochodzą z naszego terenu.

Kozak @ 21:14, 09.11.2020r. IP: *.*.4.155