« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 12 czerwca 2021 r., imieniny Janiny, Onufrego, Leona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Odszedł były trener Narwi Ostrołęka

(fot. www.zniczpruszkow.com.pl)

Dzisiaj piłkarski świat obiegła informacja o śmierci Andrzeja Prawdy. Miał 69 lat. Grał w piłkę w Kujawiance Włocławek, AZS AWF Warszawa, Marymoncie i Polonii Warszawa. Po zakończeniu kariery piłkarskiej rozpoczął pracę trenerską. Właśnie w Narwi Ostrołęka zdobywał pierwsze doświadczenia.


Nasz zespół prowadził przez dwa sezony. Następnie szkolił ekipy: Hutnika Warszawa, warszawskiej Polonii, Poloneza Warszawa, Jagiellonii, Polcoloru Piaseczno, Polonii Hamburg, ŁKS-u Łódź, Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowsza Grójec, Odry Opole, Mazura Karczew, Huraganu Wołomin. 

Reklama

Ostatnie lata spędził w Zniczu Pruszków, gdzie pełnił rolę trenera, asystenta, szkolił młodzież. Był również nauczycielem wychowania fizycznego w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Pruszkowie.

- Był niezwykle fajnym i ciepłym człowiekiem. Lubił porozmawiać o piłce. Nigdy nie słyszałem o nim złego słowa. Miał poczucie humoru. Znał się na swoim fachu jak mało kto. Pozostawił po sobie wielką pustkę. Wiem, że zaczynał pracę jako trener w Ostrołęce. Wspominał o tym kilkukrotnie. Słyszałem właśnie o Narwi i stąd pamiętam nazwę klubui z tego miasta - mówi Maciej Machalski, kapitan Znicza Pruszków.

Odsłon: 10173
Komentarzy: 1
16:40, 13.11.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sławomir Pietrzyk prezesem MZPN

Sławomir Pietrzyk prezesem MZPN

Sławomir Pietrzyk został nowym prezesem Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Dzisiaj w warszawskiej hali Expo odbyły się wybory nowych władz futbolu w naszym województwie. Frekwencja wśród delegatów była wyśmienita, gdyż głosowało ponad pół tysiąca osób, czyli niecałe 92 procent wszystkich uprawnionych. 

Narew zagra z MKS. Sieradzki: wszystko w naszych nogach i głowach

Narew zagra z MKS. Sieradzki: wszystko w naszych nogach i głowach

Już 12 czerwca o godz. 17:00 piłkarze Narwi Ostrołęka podejmą MKS Ciechanów. Ekipa Andrzeja Sieradzkiego po środowej kolejce prowadzi w tabeli i nie zamierza schodzić z pozycji lidera. Piotr Strzeżysz i spółka zagrają z wymagającym przeciwnikiem, który zajmuje czwarte miejsce w tabeli i ma nadzieję na ukończenie sezonu na podium.

Tylko kroczek Kurpika

Tylko kroczek Kurpika

Na trzy kolejki przed zakończeniem sezonu w Klasie A zespół z Kadzidła ma pięć punktów przewagi nad Wkrą Radzanów. Podopieczni Łukasza Pokory już w weekend mogą zapewnić sobie promocję do wyższej klasy rozgrywkowej. Czy ta historia wydarzy się na naszych oczach? Czy po niemal 20 latach do Kadzidła zawita "Okręgówka"?

Rzekunianka nie zamierza się zatrzymywać

Rzekunianka nie zamierza się zatrzymywać

Piłkarze z Rzekunia chcę 23. wygranej w sezonie. Podopieczni Bartłomieja Jezierskiego mają już awans do Klasy Okręgowej w kieszeni. W środę przypieczętowali również mistrzostwo, ale Mateusz Kaczyński i spółka nie chcą się zatrzymywać. Ich celem jest bicie licznika punktowego oraz bramkowego.

Narew teraz patrzy na siebie

Narew teraz patrzy na siebie

Na trzy kolejki przed zakończeniem sezonu w Klasie Okręgowej ekipa z Ostrołęki ma lidera i wszystko w swoich nogach, a przede wszystkich nogach. Podopieczni Andrzeja Sieradzkiego spotkają się w sobotę o godz. 17:00 z MKS Ciechanów. Czy naszym uda się utrzymać pozycję lidera w stawce do końca rozgrywek?

» Wasze komentarze

Janek Zalewski @ 18:02, 14.11.2020r. IP: *.*.72.84

Żegnaj Drogi Przyjacielu.Na Zawsze Pozostaniesz W Mej Pamięci.Spoczywaj W Pokoju.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo