« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 14 maja 2021 r., imieniny Bonifacego, Macieja, Dobiesława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Złoto juniorek Pasji. Brąz Kuleszy i Bralskiej (zdjęcia)

W minioną sobotę w Raszyne odbyły się III Mistrzostwa Polski w Cheerleadingu Sportowym organizowane przez Polski Związek Sportowy Cheerleadingu. W tym trudnym okresie Ostrołęcki Klub Cheereaderki Pasja wystawił bardzo okrojony skład - zaledwie 17 zawodniczek. Zawody odbyły się w pełnym reżimie sanitarnym oraz bez udziału publiczności. 


Pomimo osłabionego składu i ciągłych problemów wynikających z wprowadzonych przez rząd obostrzeń, które także dotknęły działalności klubu - Pasja potwierdziła swój akces w czołówce Polskich sportowych drużyn cherleaders.

Reklama

Największym sukcesem naszego klubu był złoty medal w konkurencji Mini Drużyna Drill Dance - Pasja Junior. Zespół wystąpił w składzie: Nikol Bogdanovas, Sandra Bralska, Maja Cymek, Amelia Jeżek, Maja Kamińska, Natalia Kwapisz, Julia Morawska, Weronika Perzyna, Amelia Netkowska, Patrycja Prusińska, Emilia Skarzyńska. 

Z najniższego miejsca na podium cieszyły się dwie zawodniczki. Brązowy medal w konkurencji Acro Solo do lat 13 wywalczyła Amelia Kulesza, zaś w grupie do 17 lat Sandra Bralska.

Piąte miejsce w konkurencji Duet Frestyle Pom do lat 13 wywalczyły: Anna Kośnik i Gabriela Kozikowska, zaś Nadia Dąbrowska i Lila Gumkowska były ósme. Szóstą pozycję w tej samej konkurencji, lecz do 17 lat wywalczyły: Patrycja Prusińska i Julia Morawska.

Klub Cheerleaderki Pasja Ostrołęka działa od 2103 roku w ramach działalności Stowarzyszenia Rozwoju Poprzez Taniec Progres. Trenerami zawodniczek są: Żaneta Cwalina-Śliwowska i Grzegorz Mulinek. Zawodniczki i zarząd kierują podziękowania do miasta Ostrołęka i sponsorów za wsparcie ogółu działań stowarzyszenia. 

Reklama

Zobacz zdjęcia:
Złoto juniorek Pasji. Brąz Kuleszy i Bralskiej

Więcej zdjęć: Złoto juniorek Pasji. Brąz Kuleszy i Bralskiej

Odsłon: 3242
Komentarzy: 0
17:17, 22.11.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Estera trenerką w KAS

Estera trenerką w KAS

Kolejną nową trenerką w Kurpiowskiej Akademii Sportowej została Estera Iwona Zadroga, która będzie odpowiadała za zajęcia z zumby. Wcześniej informowaliśmy, iż za sekcję cheerleaders w Kadzidle będzie prowadziła Karolina Jóźwiak.

Nowa trenerka w KAS

Nowa trenerka w KAS

Karolina Jóżwiak poprowadzi sekcję cheerleaders w Kadzidle. Kurpiowska Akademia Sportowa wzbogaciła się o trenerkę, która będzie zaangażowana w rozwój sekcji w Kadzidle.

Siedem medali i awans UKS Atria (zdjęcia)

Siedem medali i awans UKS Atria (zdjęcia)

Po siedmiomiesięcznej przerwie w rywalizacji sportowej, odbyły się pierwsze w Polsce turnieje taneczne, rozgrywane w nowej pandemicznej rzeczywistości. Przedstawiciele Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria działającego przy Klubie Lokator OSM wywalczyli siedem medali.

Dodatkowa kasa dla tancerzy KTT 'Fan'

Dodatkowa kasa dla tancerzy KTT "Fan"

Klub Tańca Towarzyskiego "Fan", działający przy Ostrołęckim Centrum Kultury, może pochwalić się czwórką utalentowanych tancerzy - Angeliną Staszewską, Wiktorią Szmit, Miłoszem Dobkowski i Wiktorem Śliwowskim. Wszyscy zostali wyróżnieni przez prezydenta Ostrołęki.

Trzy młode tancerki nagrodzone

Trzy młode tancerki nagrodzone

Trzy zawodniczki Stowarzyszenia Rozwoju Poprzez Taniec Progres zostały wyróżnione stypendium sportowym przez prezydenta Łukasza Kulika. Po nagrodzie za wybitne osiągnięcia dla Julii Morawskiej, laury zebrały również Patrycja Prusińska, Amelia Kulesza i Sandra Bralska.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo