« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 17 stycznia 2021 r., imieniny Antoniego, Jana, Sabiniana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sieradzki: Chciałbym, by w nowym tygodniu wyjaśniło się kilka spraw

Piłkarze Narwi Ostrołęka rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej 11 stycznia. W drużynie rozpoczęły się ruchy kadrowe. Umowę z klubem podpisał Damian Drężewski, zaś z ekipą rozstał się Mariusz Marczak.


 

Rozmowa z Andrzejem Sieradzkim, trenerem Narwi Ostrołęka
Prowadzimy rozmowy z kilkoma graczami
Skąd pomysł na wzmocnienie drużyny Damianem Drężewskim?
- Ten zawodnik znakomicie wpisuje się w filozofię, którą wyznaje klub. Profilem pasuje do zawodników, jakich szukamy. Damian ma nabyte doświadczenie w wyższych ligach, a zarazem chce odbudować się i udowodnić, że nie zapomniał, jak gra się w piłkę. To ambitny człowiek, który pochodzi z Ostrołęki.

Nie każdy może grać w pierwszej i drugiej lidze...
- Chcemy czerpać z jego doświadczenia. Nasz zespół to mieszanka młodości i doświadczenia. Damian jest po operacji, dochodzi do siebie i wygląda coraz lepiej. Obdarzamy go sporym zaufaniem, jak sam powiedział podczas podpisywania umowy. Wierzymy, że zawodnik będzie przygotowany do gry i pomoże w awansie do czwartej ligi.

Ilu nowych graczy możemy spodziewać się w tym okienku transferowym?
- Czytałem na moja-ostroleka.pl wywiad z prezesem i potwierdzam słowa prezesa. Mamy pierwszego nowego gracza. Kolejni są w drodze. Celujemy w czterech, może pięciu ludzi. Wiadomo, że okres zimowy jest ciężkim czasem do przeprowadzania roszad. Większość zawodników ma umowy ważne na cały sezon. Jako klub dokonujemy wszelkich starań, by Narew była mocniejsza. Prowadzimy rozmowy z kilkoma graczami. Z drugiej strony wiem, że może być trudno.

Kiedy możemy spodziewać się kolejnej podpisanej umowy?
- Chciałbym, by w nowym tygodniu wyjaśniło się kilka spraw. Liczę, że zawodnicy dołączą do nas jak najwcześniej, byśmy wszyscy razem rozpoczęli okres przygotowawczy.

Na jakiej pozycji będzie grał Drężewski?
- Na teraz ciężko powiedzieć. Uzależnione to będzie od systemu, jakim będziemy grać. Damian jest graczem ofensywnym. Będziemy chcieli wykorzystać jego walory w atakowaniu, by dawał zespołowi jak najlepiej. Pamiętajmy, że przed nami sporo tygodni przygotowań. Przed startem ligi będę mądrzejszy.

Popularny "Ary" będzie miał pewne miejsce w składzie?
- A skąd. Każdy zawodnik musi wywalczyć sobie miejsce w podstawowej "jedenastce". Nie może być takiej sytuacji, by ktoś wiedział, że czy jest w formie czy nie, będzie grał od początku. W Narwi takiej sytuacji nie będzie. Na boisku pojawią się ci, którzy na to zasługują. Nie patrzę na nazwiska. Jeśli młody zawodnik będzie lepszy od najbardziej doświadczonego, dostanie szanse. 

Odsłon: 5861
Komentarzy: 9
11:54, 06.01.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dwa turnieje w jeden dzień w KAS

Dwa turnieje w jeden dzień w KAS

Kurpiowska Akademia Sportowa zaprasza zespoły do udziału w halowych turniejach piłki nożnej. Rozgrywki odbędą się 14 lutego. W sumie wystąpi 18 ekip.

Rezerwy Narwi szlifują formę. Chcesz dołączyć?

Rezerwy Narwi szlifują formę. Chcesz dołączyć?

Oprócz pierwszej drużyny wicelidera Klasy Okręgowej do zajęć wrócili gracze Narwi II. Podopieczni Mariusza Sadłowskiego w okresie przygotowawczym rozegrają siedem meczów kontrolnych.

Nie będzie turnieju ALDO Cup

Nie będzie turnieju ALDO Cup

24 stycznia miał odbyć się VIII turniej halowy ALDO Cup. Z wiadomych względów zmagania cieszące się dużą popularnością nie odbędą się.

Karwowski testowany w Wiśle

Karwowski testowany w Wiśle

Zawodnik Narwi Ostrołęka został dostrzeżony przez mocniejszych. 17-letni pomocnik wicelidera Klasy Okręgowej od poniedziałku przebywa na testach w Wiśle Płock. Czy Kevin Karwowski ma szansę na pozostanie w ekipie "Nafciarzy". Oczywiście, na początek w drugiej drużynie oraz ekipie juniorów?

Narew ruszyła (zdjęcia, wideo)

Narew ruszyła (zdjęcia, wideo)

24 zawodników pojawiło się na inauguracyjnych zajęciach wicelidera Klasy Okręgowej. Wśród nowych graczy był Damian Drężewski oraz dwóch juniorów z rocznika 2005.

» Wasze komentarze

lol @ 15:18, 06.01.2021r. IP: *.*.1.127

Trenerze trochę pokory to tylko liga okręgowa a do awansu jeszcze daleka droga Marczaka można było krytykować za jego podejście podczas meczu bo nie dawał z siebie wszystkiego ale jeszcze na taką ligę to starczyło Ary to inny typ zawodnika a lata świetności ma już za sobą to odgrzany kotlet korona Troszyn teraz Narew ile meczy zagrał w ostatnich trzech latach miejmy nadzieję że Mara dobrze się przygotuje do sezonu to pociągnie ten wózek do awansu w innym razie kolejny sezon będzie zmarnowany.

kibic @ 16:42, 06.01.2021r. IP: *.*.251.111

Może Ara przyszedł szukać nastepnych paja.ców na darmowe leczenie i ubezpieczenie z zuusu

kibic powiatu @ 08:33, 07.01.2021r. IP: *.*.182.171

jestem ciekawy ilu zawodnikow z obecnych juniorw grajcych w klubach z o-ki będzie grało w seniorach

Do kibic z powiatu @ 08:58, 07.01.2021r. IP: *.*.168.6

Będą grali ale tylko tacy którzy się nigdzie nie załapali, czyli tacy na okręgówkę. Nie oszukujmy się tu nie ma warunków dla zawodników wchodzących w pewny wiek. Klubom też jest ciężko utrzymać chłopców. Infrastruktura kuleje. żeby w tym mieście coś stworzyć trzeba trochę szerzej spojrzeć na problemy jakie otaczają piłkę, nie tylko na swój klubik. Szkolenie i odpowiednie warunki do nauki to jedyna droga. Szkolenie powinno zaczynać się już od przedszkola. Powinien być odpowiedni koordynator od tego tak aby jak najwięcej dzieci trafiało do klubu i miało możliwość rozwoju.Później szkoła podstawowa ale nie taka jak teraz że pan rzuci piłkę i grajcie. Obecne klasy sportowe akurat w tej dyscyplinie sportu to strata czasu. Zajęcia powinny odbywać się po okiem trenerów. Później szkoła średnia tez na odpowiednim poziomie. Taki proces to ok 10 lat pracy zanim otrzymamy jakieś wyniki w piłce seniorskiej. Ale to raczej nie u nas, bo tu trzeba zgody i wizji a nie kłótni.

Ko @ 11:11, 07.01.2021r. IP: *.*.64.97

Kolejny transfer to Rzeszot. Ciężko pracował przez cały rok, zniszczy ta okregowke ;)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo