« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 5 marca 2021 r., imieniny Adriana, Fryderyka, Oliwii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Katarzyna Lisiewska z medalami w karate

Katarzyna Lisiewska to jedna z najbardziej perspektywicznych zawodniczek Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin. Podopieczna sensei Artura Prusińskiego z powodzeniem startowała imprezach najwyższej rangi w sezonie 2020, notując bardzo wartościowe wyniki.


16-letnia zawodniczka z gminy Kadzidło idzie śladami swoich bardziej doświadczonych i utytułowanych koleżanek. W sezonie 2020 mimo ograniczeń spowodowanych epidemią zdołała wystartować w trzech imprezach i zanotować w nich bardzo wartościowe wyniki.

Duży sukces zawodniczki przyniósł Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushinkai Skarżysko-Kamienna Cup 2020, w którym podopieczna sensei Artura Prusińskiego nie miała sobie równych. W bardzo dobrym stylu wywalczyła złoty medal w kumite i pokazała, że drzemią w niej naprawdę duże możliwości.

Reklama

Dla Katarzyny Lisiewskiej spory wyzwaniem były również Mistrzostwa Polskiej Federacji Karate Shinkyokushin Polish Open 2020, w których stanęła na najniższym stopniu podium. Brązowy medal z pewnością zdopingował zawodniczkę do kolejnych wyzwań i ambitnej walki o jak najwyższe cele w kolejnym sezonie 2021.

Katarzyna Lisiewska czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.452 na numer 7168. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2020 w Regionie dostępny na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2020. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

Odsłon: 1536
Komentarzy: 0
10:27, 17.01.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Małkiński: Celem wygrać wszystkie mecze (wideo)

Małkiński: Celem wygrać wszystkie mecze (wideo)

Jakub Małkiński utalentowany lewy obrońca Ostrovii Ostrów Mazowiecka. 19-letni piłkarz w drużynie seniorów swoje umiejętności prezentuje nieprzerwanie już piąty sezon i walczy z zespołem o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. 

Kaczorowska: Sukcesy dedykuję śp. trenerowi (wideo)

Kaczorowska: Sukcesy dedykuję śp. trenerowi (wideo)

Julia Kaczorowska jest bardzo utalentowaną zawodniczka Uczniowskiego Ostrowskiego Ludowego Klubu Atletycznego w Ostrowi Mazowieckiej. 18-latka to sportsmenka o niebywałym harcie ducha i poświęceniu, które daje o sobie znać w każdym z pięciu treningów odbywanych w tygodniu.

Dobkowska: Marzeniem występ na olimpiadzie (wideo)

Dobkowska: Marzeniem występ na olimpiadzie (wideo)

Aleksandra Dobkowska jest bardzu utalentowaną reprezentantką Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. Jeszcze nigdy w historii naszego miasta nie mieliśmy tak perspektywicznej zawodniczki w konkurencji skoku wzwyż. 

Narewska: Chcę pojechać na mistrzostwa świata (wideo)

Narewska: Chcę pojechać na mistrzostwa świata (wideo)

Martyna Narewska to bardzo utalentowana zawodniczka Uczniowskiego Ostrowskiego Ludowego Klubu Atletycznego Ostrów Mazowiecka. Ciężko pracuje na swoje sukcesy, których z każdym kolejnym sezonem przybywa. 

Power Challenge Imprezą Roku 2020 (wideo)

Power Challenge Imprezą Roku 2020 (wideo)

Imprezą Roku 2020 zostały uznane zawody, które w Ostrowi Mazowieckiej zostały przeprowadzone już po raz piąty. Ich głównym celem jest promocja aktywności sportowej, jaką jest kalistenika, propagowanie zdrowego stylu życia, a także stworzenia warunków sprzyjających zdrowej rywalizacji. 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo