« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 5 marca 2021 r., imieniny Adriana, Fryderyka, Oliwii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Chcesz pracować w Koronie?

Korona Ostrołęka zaprasza trenerów piłki nożnej do wzięcia udziału w bezpłatnym kursie. Dla najlepszych przewidziana jest możliwoćć prowadzenia zajęć w Piłkarskich Przedszkolach OTS Ostrołęka. Po okresie praktyki będzie możliwość zatrudnienia.


 

Klub proponuje darmowy kurs trenerski PZPN oraz udział w szkoleniach organizowanych dla szkoleniowców OTS. Obowiązkiem jest asystowanie podczas treningów z dziećmi oraz pomoc w organizacji zajęć treningowych. Wymagana jest pasja do piłki nożnej, zaangażowanie w pracę z dziećmi oraz dyspozycyjność na czas zajęć.

Reklama

Zgłoszenia wraz z CV należy kierować na adres Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 731 307 107.

Odsłon: 7105
Komentarzy: 5
16:15, 17.01.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zmiana planów. Narew zacznie rundę u siebie

Zmiana planów. Narew zacznie rundę u siebie

13 marca piłkarze z Ostrołęki rozpoczną drugą część sezonu. Wicelider Klasy Okręgowej miał zmierzyć się z GKS Pokrzywnica na terenie przeciwników. Jak się okazuje, podopieczni Andrzeja Sieradzkiego zagrają z tym zespołem na własnym stadionie.

Korona na tronie, Korona w podwójnej koronie

Korona na tronie, Korona w podwójnej koronie

Znakomity występ podopiecznych Piotra Karczewskiego podczas halowego turnieju orlików młodszych Kolno Cup 2021. Zespół Korony Ostrołęki zanotował pięć zwycięstw i został triumfatorem rozgrywek. Ponadto Szymon Buchalski został królem strzelców, zaś Klaudiusz Półtorak najlepszym zawodnikiem turnieju.

Dwa odejścia z Narwi. Zagrają u Narolewskiego

Dwa odejścia z Narwi. Zagrają u Narolewskiego

Kilka tygodni temu okazało się, że Mariusz Marczak wiosną nie będzie reprezentował barw Narwi. Teraz klub ogłosił odejście dwóch zawodników. Paweł Kuzia i Paweł Skarzyński wybrali występy w KS Śniadowo. W najbliższej przyszłości będą grać w Klasie Okręgowej w województwie podlaskim. Ich szkoleniowcem będzie Dariusz Narolewski, który prowadził klub z Ostrołęki przed Andrzejem Sieradzkim.

Kaczorek: Długo się nie zastanawiałem

Kaczorek: Długo się nie zastanawiałem

19-letni obrońca został nowym zawodnikiem Narwi Ostrołęka. Wcześniej do drużyny Andrzeja Sieradzkiego trafili: Damian Drężewski, Mateusz Nakielski, Kamil Jagielski i Bartłomiej Ziemak. Igor Kaczorek jest wychowankiem Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, a ostatnio reprezentował barwy Makowianki Maków Mazowiecki.

Ziemak: Nie piję alkoholu, ale na szampana się skuszę

Ziemak: Nie piję alkoholu, ale na szampana się skuszę

Jak informowaliśmy kilka dni temu, kolejnym zawodnikiem, który związał się z Narwią Ostrołęka jest Bartłomiej Ziemak. Wcześniej do drużyny Andrzeja Sieradzkiego trafili: Damian Drężewski, Mateusz Nakielski i Kamil Jagielski. Zapraszamy na pierwszy wywiad z nowym graczem wicelidera Klasy Okręgowej.

» Wasze komentarze

Oha @ 20:09, 17.01.2021r. IP: *

No to idę. Będę trenerem..... tylko kogo bo tam ktoś jeszcze trenuje?

gosc @ 15:26, 18.01.2021r. IP: *.*.153.130

mieli dobrego trenera to się go pozbyli i trenuje dzieciaki na wsi. brawo dla apn-u i korony

Biskup @ 06:45, 19.01.2021r. IP: *.*.88.146

Ale za to jakie ładne stroje mają

Do gosc. @ 01:11, 20.01.2021r. IP: *

Oddamy go chętnie z powrotem drzejmorde.

Oha @ 14:51, 20.01.2021r. IP: *.*.168.6

Trenera nie oddamy. Wyszkolcie sobie nowych jak starych nie potraficie docenić. Trochę dziwi fakt że szukacie trenerów skoro jeszcze niedawno mieliście"świetnego z Łomzy". Jeszcze bardziej dziwne jest to że oerujecie darmowy kurs trenerski skoro do tej pory trenerzy musieli płacić za siebie. Chyba że to jest taki myk że my zwrócimy ci koszty jak ty będziesz naszym trenerem i przez rok dymał za darmo. Ciekawe... Z niecierpliwością czekam na pierwszego trenera który zostanie wyszkolony przez Koronę za klubowe pieniądze. Może nareszcie pieniądze z dotacji są wykorzystywane w odpowiedni sposób.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo