« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 5 marca 2021 r., imieniny Adriana, Fryderyka, Oliwii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Efektowne zwycięstwo Łasiewickiego w gali HFO

Sezon 2020 był bardzo dobry w wykonaniu reprezentanta Fight Academy Ostrołęka Karola Łasiewickiego. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka dzięki swojej ciężkiej pracy otrzymał szansę kolejnych walk na zawodowym ringu.


W czerwcu zawodnik mieszkający obecnie na terenie gminy Lelis odniósł zwycięstwo podczas gali HFO - Aim High. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka przed czasem pokonał cięższego od siebie Rafała Korczaka w walce w formule K1 w kategorii wagowej -93 kg. Gala w studiu TVP Sport była nietypowa, bo bez udziału kibiców. Mimo to reprezentant Fight Academy Ostrołęka spisał się rewelacyjnie i nie czekał długo na kolejną propozycję walki. Kolejna oferta była z cyklu takich, których się nie odrzuca. Karol Łasiewicki otrzymał szansę walki podczas gali Fen 29.

Reklama

28-latek pochodzący z Sypniewa trafił na bardzo wymagającego rywala Mateusza Kopcia z Jenel Fight Club. Mimo że prowadził po dwóch rundach, to w kolejnym starciu doznał kontuzji łuku brwiowego, a następnie otrzymał silne uderzenia na kolano i musiał zrezygnować z dalszej rywalizacji. Mimo to zawodnik Fight Academy Ostrołęka pozostawił po sobie świetne wrażenie i z pewnością może oczekiwać kolejny szans na zawodowe pojedynki już 2021 roku.

Karol Łasiewicki czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.433 na numer 7168. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2020 w Regionie dostępny na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2020. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

Odsłon: 2099
Komentarzy: 0
12:02, 18.01.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Goździewski: Sukcesem srebro Mistrzostw Polski (wideo)

Goździewski: Sukcesem srebro Mistrzostw Polski (wideo)

Paweł Goździewski jest jednym z najbardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia w Ostrołęckim Klubie Karate Kyokushin. Podopieczny shihana Wiesława Orzoła bardzo udanie zaprezentował się w szeregu imprez, zdobywając medale.

Staśkiewicz: Rok 2020 zaliczam do udanych (wideo)

Staśkiewicz: Rok 2020 zaliczam do udanych (wideo)

Paweł Staśkiewicz jest jednym z najbardziej utytułowanych zawodników Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Na swoim koncie zapisał starty w szeregu imprez na terenie całego kraju. W 2020 r. dołożył kolejne sukcesy i włożył wiele pracy w przygotowania do kluczowych startów.

Peczyńska: Sukcesem medal Mistrzostw Polski (wideo)

Peczyńska: Sukcesem medal Mistrzostw Polski (wideo)

Ewelina Peczyńska jest jednym z największych talentów Fight Academy Ostrołęka. Zawodniczka prowadzona przez trenera Arkadiusza Ludwiczaka czyni stałe postępy, a w 2020 roku dostąpiła zaszczytu wywalczenia medalu rangi Mistrzostw Polski.

Małkiński: Celem wygrać wszystkie mecze (wideo)

Małkiński: Celem wygrać wszystkie mecze (wideo)

Jakub Małkiński utalentowany lewy obrońca Ostrovii Ostrów Mazowiecka. 19-letni piłkarz w drużynie seniorów swoje umiejętności prezentuje nieprzerwanie już piąty sezon i walczy z zespołem o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. 

Kaczorowska: Sukcesy dedykuję śp. trenerowi (wideo)

Kaczorowska: Sukcesy dedykuję śp. trenerowi (wideo)

Julia Kaczorowska jest bardzo utalentowaną zawodniczka Uczniowskiego Ostrowskiego Ludowego Klubu Atletycznego w Ostrowi Mazowieckiej. 18-latka to sportsmenka o niebywałym harcie ducha i poświęceniu, które daje o sobie znać w każdym z pięciu treningów odbywanych w tygodniu.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo