« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 17 maja 2021 r., imieniny Sławomira, Paschalisa, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dobry sezon 2020 w wykonaniu Bartosza Muracha

To był kolejny bardzo dobry sezon na kortach ziemnych w wykonaniu Bartosza Muracha. Reprezentant Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego z powodzeniem walczył w turniejach i mistrzowskich zawodach, zwyciężając w łącznej punktacji w rankingu open.


Na inaugurację sezonu na kortach ziemnych musiał uznać wyższość jedynie Wiktora Kosowskiego z UKS Return Łomża ulegając 0:6 3:6. W turnieju o puchar prezesa Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego Rafała Wyrębka odniósł zwycięstwo nad Rafałem Boryszewskim 6:2 6:2.

Dużą niespodzianką zakończyły się deblowe mistrzostwa miasta. Bartosz Murach do finału awansował wraz ze swoim tatą Pawłem Murachem i odniósł zwycięstwo nad Kamilem Woźniakiem i Jakubem Noskiem 7:6 (8:6) i krecz Noska przy stanie 1:0. W kończącym sezon turnieju Masters Bartosz Murach dopiero w finale musiał uznać wyższość zawodnika z Łomży Wiktora Kosowskiego 6:7 (6:8) i 1:6.

Reklama

Dodatkowo na koncie 21-latka warto odnotować srebrny medal Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza. Będący na trzecim roku Politechniki Warszawskiej na kierunku mechatronika zawodnik wygrał pięć spotkań, by dojść do finału, w którym musiał uznać wyższość Krystiana Magosia z SGGW. Rywal triumfował w dwóch setach (4:1 4:3).

Bartosz Murach czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.426 na numer 7168. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2020 w Regionie dostępny na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2020. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

Odsłon: 6576
Komentarzy: 0
12:31, 21.01.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Jędrzej Nowak wciąż na szczycie!

Jędrzej Nowak wciąż na szczycie!

W Piasecznie rozegrany został Ogólnopolski Turniej Tenisa Ziemnego w kategoriach 40+, 50+, 60+, 70+, 75+ oraz 80+. W tej ostatniej rywalizował były prezes Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. 

Zagraj o puchar prezydenta

Zagraj o puchar prezydenta

15 i 16 maja na kortach MZOS-TiIT w Ostrołęce odbędzie się Turniej Otwarcia Sezonu o Puchar Prezydenta Ostrołęki - Łukasza Kulika. Impreza wpisuje się do kalendarza Dni Ostrołęki. Organizatorem rywalizacji jest Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe. 

Weronika nie dała rady Carolinie Alves

Weronika nie dała rady Carolinie Alves

Rodzice oraz dziadkowie tej młodej i znanej zawodniczki pochodzą z naszego terenu. Weronika Falkowska uczestniczyła w turnieju ITF World Tennis Tour. Niespełna 21-letnia tenisistka zakończyła udział w zmaganiach w Portugalii.

Dobre otwarcie Falkowskiej

Dobre otwarcie Falkowskiej

Niespełna 21-letnia tenisistka, której rodzice i dziadkowie pochodzą z Ostrołęki i okolic ma za sobą pierwszym meczu w turnieju ITF World Tennis Tour. W Portugalii rozprawiła się z wyżej notowaną zawodniczką z Korei. Weronika Falkowska wygrała w dwóch setach. 

Falkowska wystartuje w Portugalii. Ostatnio wygrała w Monastirze

Falkowska wystartuje w Portugalii. Ostatnio wygrała w Monastirze

Niespełna 21-letnia Weronika Falkowska w najbliższych dniach wystartuje w turnieju tenisa w Portugalii. Pula nagród to 25 000 dolarów. Rodzice oraz dziadkowie tej młodej i znanej zawodniczki pochodzą z naszego terenu.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo