« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 5 marca 2021 r., imieniny Adriana, Fryderyka, Oliwii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Świetne wyniki Sebastiana Moszczyńskiego

Sebastian Moszczyński to wielki talent Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, który stale czyni duże postępy i sięga po kolejne medale Mistrzostw Polski. W 2020 r. wywalczył srebro Mistrzostw Polski U18, które może wywołać u niego spory niedosyt.


17-latek zanotował kilka startów w mityngach, w których wygrywał z wynikami 206 cm, co dawało pierwsze miejsce na krajowych listach. W kluczowej imprezie przeprowadzonej w Radomiu w dniach 18-20 września zaliczył w najlepszej próbie 204 cm, tyle samo co Piotr Jaroszkiewicz z AZS AWF Biała Podlaska i Damian Donakowski z Olimpii Grudziądz.

O klasyfikacji na podium zadecydowała ilość zrzutek i Sebastian Moszczyński musiał zadowolić się srebrnym medalem. Dla zawodnika prowadzonego przez trenera Roberta Nazarkiewicza był to jednak kolejny udany sezon, w którym wykonał następny ważny krok do skakania na zdecydowanie wyższym pułapie.

Reklama

Wychowanek Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki z pewnością w 2021 r. może postarać się o poprawienie rekordu życiowego, który zatrzymał się na barierze 206 cm.

Sebastian Moszczyński czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.424 na numer 7168. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2020 w Regionie dostępny na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2020. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

Odsłon: 1600
Komentarzy: 0
12:31, 21.01.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Gadomski nie do końca zadowolony

Gadomski nie do końca zadowolony

W 65. PZLA Mistrzostwach Polski wziął udział również zawodnik rodem z Kadzidła. W Toruniu Daniel Gadomski reprezentujący barwy AZS AWF Warszawa zaprezentował się z dobrej strony, jednak to zabrakło do wysokiego miejsca. 

Budziłek dziesiąta w kraju

Budziłek dziesiąta w kraju

Zakończył się wyścig na 3000 m podczas 65. PZLA Mistrzostw Polski. W Toruniu na starcie pojawiły się dwie przedstawicielki z naszego powiatu: Martyna Budziłek z UKS Siódemki Ostrołęka oraz Katarzyna Butler, która niedawno przeniosła się z Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki do LKS Maków Mazowiecki.

Żebrowska najlepsza w kraju!

Żebrowska najlepsza w kraju!

Wielki sukces zawodniczki pochodzącej z Lelisa. Magdalena Żebrowska wywalczyła złoty medal w skoku w dal podczas 65. Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce, które odbywają się w Toruniu. Podopieczna Roberta Nazarkiewicza występująca w barwach AZS AWF Katowice odnotowała swój największy sukces w karierze.

Katarzyna Butler chce sięgać po marzenia

Katarzyna Butler chce sięgać po marzenia

Wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki dzisiaj o godz. 17:20 wystartuje w biegu na 3000 m podczas 65. Halowych Mistrzostw Polski w Toruniu. Zawodniczka LKS Maków Mazowiecki legitymuje się wynikiem 10:12,19 s. 20-latka ma nadzieję na dobry występ w najważniejszych zawodach w hali w tym roku.

Piąte miejsce Moszczyńskiego

Piąte miejsce Moszczyńskiego

Pierwszy zawodnik z naszego powiatu ma za sobą start podczas 65. PZLA Halowych Mistrzostw Polski w Toruniu. W konkursie skoku wzwyż zaprezentował się Sebastian Moszczyński, który niedawno zamienił Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki na Podlasie Białystok. Podopieczny Roberta Nazarkiewicza zbliżył się do rekordu życiowego, jednak nie pozwoliło mu to na wywalczenie miejsca na podium.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo