« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 1 sierpnia 2021 r., imieniny Justyna, Nadii, Piotra

Moja Ostrołęka

Aktualności

Nowy klub w mieście

16 października odbyło się spotkanie założycielskiego Regionalnego Klubu Kolarskiego "Kurpie" Ostrołęka. Od 18 grudnia klub działa w naszym mieście. Na pierwszym spotkaniu wybrano władze klubu w postaci zarządu oraz komisji rewizyjnej.


Prezesem został Mirosław Szczepankowski. Rolę wiceprezesa pełni Tadeusz Srebrowski, sekretarza Sławomir Mąka, skarbnika Leszek Kleczkowski, zaś członkiem zarządu jest Janusz Łępicki. W skład komisji rewizyjnej weszli: Mirosław Makowski (przewodniczący), Sylwester Grabowski i Wiesław Kamiński.

Reklama

W najbliższym czasie przedstawimy plany Regionalnego Klubu Kolarskiego "Kurpie" Ostrołęka.

Odsłon: 3355
Komentarzy: 4
12:57, 27.01.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Marcinkowska z kwalifikacją na mistrzostwa świata!

Marcinkowska z kwalifikacją na mistrzostwa świata!

Zawodniczka Klubu Kolarskiego 24h wystartuje w mistrzostwach świata masters w Sarajewie. Justyna Marcinkowska zaprezentuje się w jeździe indywidualnej na czas. Kwalifikację na wyjazd do Bośni i Hercegowiny wywalczyła podczas czerwcowych mistrzostw kraju masters. Zmagania odbędą się w miejscowości Pale.

Podsumowanie rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski

Podsumowanie rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski

W tym roku Ostrołęka po raz drugi przystąpiła do rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Przez cały czerwiec niemal 1,5 tysiąca aktywnych użytkowników aplikacji Aktywne Miasta reprezentujących Ostrołękę niezmordowanie kręciło kilometry, które następnie były przeliczane na punkty.

Marcinkowska, Jarkowski, Ciecierski i Piotrowski z wizytą u Kulika

Marcinkowska, Jarkowski, Ciecierski i Piotrowski z wizytą u Kulika

Prezydent Łukasz Kulik zaprosił do ostrołęckiego ratusza czworo zawodników związanych z Klubem Kolarskim 24h, którzy w ostatnich dniach osiągnęli imponujące wyniki w wymagających rywalizacjach kolarskich. Justyna Marcinkowska, Tomasz Jarkowski, Michał Ciecierski oraz Zdzisław Piotrowski zaprezentowali swe nieprzeciętne umiejętności i długotrwałe przygotowania w najlepszy możliwy w sporcie sposób, godnie reprezentując nasze miasto i cały region Kurpiowszczyzny.

Rowerowa sobota w Ostrołęce!

Rowerowa sobota w Ostrołęce!

Już 10 lipca odbędzie się festyn rowerowy na plaży miejskiej w Ostrołęce. Tego dnia zostanie rozłożony tam modułowy tor pumptrack, na którym odbędą się zawody. Organizator wydarzenia - Fundacja Kult - zaprasza wszystkich do wspólnej zabawy od godz. 9:00.

39 km do pokonania. Zapisz się na rajd

39 km do pokonania. Zapisz się na rajd

20 czerwca planowany jest rajd rowerowy "Rowerem przez gminę Rzekuń 2021". Organizatorzy zapraszają chętnych do wzięcia udziału w rywalizacji. Organizatorem jest Gminna Biblioteka Publiczna w Rzekuniu, zaś patronat honorowy sprawuje wójt gminy Rzekuń Bartosz Podolak.

» Wasze komentarze

Kolarz @ 13:42, 27.01.2021r. IP: *.*.123.38

Czy to konkurencja dla KK24h??

do kolarza @ 14:37, 27.01.2021r. IP: *.*.78.173

Mam nadzieję! I oby była dobra. Nic tak dobrze nie zrobi środowisku kolarskiemu, jak porządna konkurencja, bo jest w "branży" letarg.

Gość @ 22:35, 19.06.2021r. IP: *

Klub w zarodku a działaczy ośmiu !!! ciekawe co z tego wyjdzie?

Kolarz 2 @ 11:31, 21.06.2021r. IP: *

Leśne dzia dki posadki mają i co dalej? Od to nie siedzenie za biurkiem klub się nie rozwinie do czynu panowie a funkcje co najmniej dwie może pełnić jedna osoba.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo