« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 12 kwietnia 2021 r., imieniny Juliusza, Ludosława, Zenona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wielki talent w pływaniu - Kamil Szporak

Kamil Szporak to obecnie jeden z najbardziej utalentowanych zawodników KS OSP Squatina Ostrołęka. Podopieczny trenerów Mai i Leszka Bieżuńskich w sezonie 2020 z powodzeniem rywalizował w szeregu pływackich imprez i stale podnosi swoje umiejętności.


14-letni zawodnik KS OSP Squatina świetnie zaprezentował się w zawodach "Od młodzika do olimpijczyka". W całym sezonie 2019/2020 zajął drugie miejsce w klasyfikacji generalnej.

W zawodach o Puchar Północnego Mazowsza w Mławie ostrołęczanin świetnie spisał się na dystansach 50 m stylem klasycznym i 50 m stylem motylkowym, zdobywając złote medale. Kolejny świetny występ zanotował w V Międzynarodowym Grand Prix Warmii i Mazur w Olsztynie, gdzie wywalczył złoto na 200 m i srebrny na 100 m stylem klasycznym, a oprócz tego pobił swoje "życiówki", startując z zawodnikami o rok starszymi.

Reklama

Kamil Szporak bardzo udanie zaprezentował się w Zimowych Mistrzostwach Warszawy, startując ze starszymi zawodnikami i ustanawiając rekordy życiowe został wicemistrzem Warszawy na 50 m stylem klasycznym oraz mistrzem stolicy na 200 m stylem klasycznym. Na koncie Kamila Szporaka warto odnotować także starty w Grand Prix Mazowsza, w których również zdobywał medale.

Kluczową imprezą dla podopiecznego Mai i Leszka Bieżuńskich był start w Zimowych Mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świękorzyskim. Na  koronnym dystansie 50 metrów stylem klasycznym ostrołęczanin popłynął w czasie 29.92 i zdobył srebrny medal. 

Kamil Szporak czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.443 na numer 7168. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2020 w Regionie dostępny na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2020. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

 

Odsłon: 1806
Komentarzy: 4
10:59, 01.02.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Laskowski: Celuję w Mistrzostwa Europy (wideo)

Laskowski: Celuję w Mistrzostwa Europy (wideo)

Adam Laskowski to zawodnik Academia Gorila, który od trzech lat godnie reprezentuje Ostrów Mazowiecką na arenie krajowej w brazylijskim ju-jitsu. Pomimo wielu odwołanych występów, sezon 2020 sportowiec może zaliczyć do udanych.

Skowrońska: Chcę dalej rozwijać się (wideo)

Skowrońska: Chcę dalej rozwijać się (wideo)

Na podium w plebiscycie Sportowiec Roku 2020 w Regionie stanęła Amelia Skowrońska. Zawodniczka, która jest nadzieją ostrowskiego sportu i potrafi odnaleźć się w różnych dyscyplinach. To utalentowana piłkarka, która z powodzeniem rywalizuje również w zawodach lekkoatletycznych.

Filip i Klaudia Radeccy tuż za podium (wideo)

Filip i Klaudia Radeccy tuż za podium (wideo)

Tuż za podium plebiscytu Sportowiec Roku 2020 w Regionie uplasowała się niezwykle utalentowana para taneczna Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria Ostrołęka - Filip i Klaudia Radeccy. Podopieczni trenerki Katarzyny Orlickiej w sezonie 2020 zanotowali na swoim koncie kilka świetnych występów i przykuli uwagę fanów tańca sportowego.

Boruch: Celem medal Mistrzostw Europy (wideo)

Boruch: Celem medal Mistrzostw Europy (wideo)

Olga Boruch z gminy Kadzidło ma za sobą bardzo udany sezon w barwach Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin. Podopieczna sensei Artura Prusińskiego z powodzeniem startowała w ważnych imprezach sportowych i notowała bardzo wartościowe wyniki, w tym medale imprez rangi mistrzostw Polski.

Budziłek: Sezon krótki, ale bardzo dobry (wideo)

Budziłek: Sezon krótki, ale bardzo dobry (wideo)

To jedna z najbardziej doświadczonych obecnie zawodniczek Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka. Podopieczna trenera Dariusza Dąbrowskiego w 2020 roku zanotowała wartościowe wyniki w ogólnopolskich imprezach.

» Wasze komentarze

*** @ 18:32, 01.02.2021r. IP: *.*.55.101

Brawo Kamil!!!

M @ 10:54, 02.02.2021r. IP: *.*.52.65

W innym klubie byłby jeszcze lepszy. Pracowity i silny. Ma warunki.

Do M @ 11:52, 02.02.2021r. IP: *.*.55.26

U kryminalistów czy u złodzieji???

Sprecyzuj jak tak sądzisz...

Xxx @ 13:34, 02.02.2021r. IP: *.*.162.196

Gratuluję

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo