« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 16 kwietnia 2021 r., imieniny Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Moja Ostrołęka

Aktualności

ULKS Ołdaki lepszy od Kurpika (zdjęcia, wideo)

Drugi sparing zespołu z Ołdak i pierwsza wygrana. W Baranowie lider Klasy B pokonał Kurpika Kadzidło po dwóch trafieniach Rafała Płaszczyńskiego i jednym Damiana Szabłowskiego. Dla przegranych trafił Karol Antoszewski.


 

- Dobrze weszliśmy w mecz, czego dowodem było dosyć szybko zdobyty gol. Przez pierwsze około 25 minut pierwszej połowy prowadziliśmy grę oraz mieliśmy optyczną przewagę. Stworzyliśmy kilka sytuacji, lecz nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Potem do głosu zaczęli dochodzić rywale, co poskutkowało wyrównaniem. Mieliśmy również sporo szczęścia, gdyż zawodnicy Kurpika trafili dwa razy w słupek. Po około 10 minutach od rozpoczęcia drugiej połowy znów wyszliśmy na prowadzenie. Po przeprowadzonych ośmiu zmianach gracze z Kadzidła mieli kilka sytuacji na wyrównanie stanu gry, ale ich próby zakończyły się fiaskiem. W końcówce zamknęliśmy mecz bramką na 3:1.  Wykonaliśmy dobrą pracę podczas spotkania, oczywiście pojawiało się sporo błędów, lecz jesteśmy dopiero na początku okresu przygotowawczego i te błędy po prostu będą. Najważniejsze aby ograniczyć ich ilość do startu rundy wiosennej - mówi Daniel Siemborski, zawodnik ULKS Ołdaki, który zmaga się z urazem.

Reklama

- W naszym wykonaniu była "padaka". Nie wiem co się stało z nami, ale nie możemy tak grać. Tydzień temu myślałem, że wszystko idzie w niezłym kierunku, a tu taki gong. Ale niestety, bez biegania i zaangażowania nic się nie zrobi. Drużyna z Ołdak na naszym tle wyglądała na dużo świeższą i lepszą. Podobało mi się jak z nami grali i mieli pomysł na grę. Musimy się obudzić, bo już za dwa tygodnie rusza liga także ten mecz to dla nas ostrzeżenie i zostaje nam tylko dalej pracować. Ogólnie za mecz jestem mocno zły na drużynę, ale do jutra mi przejdzie, czyli do pierwszego treningu - dodaje Łukasz Pokora, trener Kurpika.

Reklama

ULKS Ołdaki - Kurpik Kadzidło 3:1 (1:1)
Bramki: R. Płaszczyński, D. Szabłowski - K. Antoszewski. 
ULKS Ołdaki: M. Gałecki - R. Szabłowski, D. Gałecki, T. Ciecierski, R. Gawek, R. Żerański, Ł. Choroszewski, A. Gumkowski, R. Płaszczyński. D. Szabłowski, Sz. Brzostek. Ponadto grali: D. Dąbkowski, M. Florczykowski, K. Gut, K. Ustaszewski, D. Dawid, M. Gawek, B. Jarnutowski, O. Sadurski, D. Banach.
Kurpik: Hymkowski - Charucki, Mamiński, Bednarczyk,Przytuła, Staśkiewicz, Koczkodan, Antoszewski, Śnietka, Ciężar, Sobiech. Ponadto grali: Lenda, Gwiazda, Hulboj, Dąbkowski, Trzciński, Kowalczyk, Młynarczyk, Zawojek, Lis.

Reklama

Zobacz zdjęcia:
Kurpik Kadzidło - ULKS Ołdaki

Więcej zdjęć: Kurpik Kadzidło - ULKS Ołdaki

Odsłon: 4529
Komentarzy: 1
14:13, 28.02.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Oficjalnie. Piłkarze wracają do gry!

Oficjalnie. Piłkarze wracają do gry!

Mamy świetne informacje. Mazowiecki Związek Piłki Nożnej poinformował, że zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 15 kwietnia 2021 roku zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii oraz pismem Polskiego Związku Piłki Nożnej z dnia 16 kwietnia 2021 roku wszystkie dotychczas zawieszone rozgrywki prowadzone przez związek zostaną wznowione z dniem 19 kwietnia 2021 roku. 

Kaczorek, Kulas, Strzeżysz, Wołejszo, Marczak, Majkowski, Dobkowski, Połynka, Skierkowski, Białczak, Rzeszot, Kleczkowski typują mecz KS CK Troszyn

Kaczorek, Kulas, Strzeżysz, Wołejszo, Marczak, Majkowski, Dobkowski, Połynka, Skierkowski, Białczak, Rzeszot, Kleczkowski typują mecz KS CK Troszyn

17 kwietnia o godz. 15:00 KS CK Troszyn rozegra drugi mecz o punkty w rundzie wiosennej. Podopieczni Marcina Truszkowskiego po pechowym remisie (gol na 1:1 padł w doliczonym czasie gry) z Nadnarowianką Pułtusk wyjadą do Makowa Mazowieckiego na bój z Makowianką. Jaki wynik typują nasi ludzie sportu?

Kaczorek, Kulas, Strzeżysz, Wołejszo, Marczak, Skierkowski, Białczak, Kleczkowski, Rzeszot typują Ekstraklasę

Kaczorek, Kulas, Strzeżysz, Wołejszo, Marczak, Skierkowski, Białczak, Kleczkowski, Rzeszot typują Ekstraklasę

Już dzisiaj rozpocznie się kolejna kolejka najwyższej klasy rozgrywkowej w kraju - Ekstraklasa. Od piątku do poniedziałku odbędzie się osiem spotkań. Jak typują wyniki spotkań ludzie z naszego regionu? Kto trafi najwięcej dokładnych wyników? Zabawa, czas start!

Kto z kim w IV lidze?

Kto z kim w IV lidze?

18. seria IV ligi już w sobotę. Co ciekawe, siedem spotkań odbędzie się jednego dnia. KS CK Troszyn zagra na wyjeździe z Makowianką Maków Mazowiecki. Jak wyglądają pozostały pary drużyn? Jak wygląda tabela. Wszystko poniżej.

 

Formalność KS CK Troszyn w Makowie Mazowieckim?

Formalność KS CK Troszyn w Makowie Mazowieckim?

17 kwietnia o godz. 15:00 KS CK Troszyn rozegra drugi mecz o punkty w rundzie wiosennej. Podopieczni Marcina Truszkowskiego po pechowym remisie (gol na 1:1 padł w doliczonym czasie gry) z Nadnarowianką Pułtusk wyjadą do Makowa Mazowieckiego na bój z Makowianką. Czy szkoleniowiec będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników?

 

» Wasze komentarze

Obserwator @ 16:08, 28.02.2021r. IP: *.*.138.90

Brawo trener Kurpika. B- klasa wita

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo