« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 12 kwietnia 2021 r., imieniny Juliusza, Ludosława, Zenona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Srebro Patryka, Agaty i cztery brązy

Przedstawiciele Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięli udział w Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego Karate Kyokushin. Podopieczni Wiesława i Artura Orzołów wywalczyli sześć medali. 


W stolicy na drugim stopniu podium stanęli: Patryk Wekwejt w kat. juniorów do 55 kg oraz Agata Malon w kat. juniorek powyżej 60 kg. Ponadto brązowe medale stały się własnością: Mateusza Kukucia w grupie juniorów do 70 kg, Oliwii Rykowiskiej w kat. młodziczek do 45 kg, Julity Sęk w kat. juniorek do 55 kg oraz Mateusza Malona w kat. młodzików do 60 kg. Wszyscy zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wywalczyli krążki w kumite. Jednym z sędziów był sensei Artur Orzoł, zaś opiekunem grupy Radosław Sikora.

Reklama

W hali w Warszawie pojawiło się ponad 260 zawodników. - Dla części naszych podopiecznych był to pierwszy start w życiu w tak dużej imprezie. Wiadomo, że mogło być lepiej, ale w czasach koronawirusa jest naprawdę dziwnie. Wcześniej pracowaliśmy pięć razy w tygodniu. Teraz trzy, a w porywach cztery. Część rodziców nie chce puszczać swoich pociech na regularne zajęcia - mówi Wiesław Orzoł.

Szkoleniowiec podkreśla, że z bardzo dobrej strony pokazali się: Agata Malon i Mateusz Kukuć. - Agata powinna zająć pierwsze miejsce. Przegrał większą wagą ciała. Mateusz zaprezentował się pomyślnie. Wiem, że może być tylko lepiej. Widziałem po twarzach wszystkich, że chcą i będą walczyć. Na poniedziałkowych zajęciach byłą wielką mobilizację. Widać, że złapali "powera" - dodaje. 

 

Odsłon: 4076
Komentarzy: 0
11:41, 02.03.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Żarnoch: Arbitrzy to całkowita porażka. Okradli mnie

Żarnoch: Arbitrzy to całkowita porażka. Okradli mnie

Według sędziów Paweł Żarnoch z Ostrołęki zremisował w swojej drugiej bokserskiej walce zawodowej z Wołodymirem Jeromienko podczas gali Challenger’s Boxing Night 1. 27-latek nie mógł pogodzić się z decyzją arbitrów. Zapraszamy do rozmowy z przedstawicielem naszego miasta na "gorąco".

Remis Żarnocha. Czy słusznie?

Remis Żarnocha. Czy słusznie?

Na gali Challenger’s Boxing Night 1 organizowanej w Warszawie Paweł Żarnoch mierzył się z Wołodymirem Jeromienko. Pojedynek odbył się w kategorii półśredniej. Wychowanek trenera Mieczysława Mierzejewskiego i były podopieczny Zbigniewa Stodulskiego zakończył bój remisem z zawodnikiem z Ukrainy.

 

Erpszt przed dużą szansą. Wygra ze Słoniewskim?

Erpszt przed dużą szansą. Wygra ze Słoniewskim?

W sierpniu skończy 16 lat. Jest wychowankiem Zbigniewa Stodolskiego w Champion Ostrołęka. Już 10 kwietnia wyjdzie na ring podczas Challenger's Boxing Night by GIA w Warszawie. Jego rywalem będzie Jakub Słoniewski z Red Gloves Warszawa. Przed Maciejem Erpsztem duże wyzwanie. Walka będzie odbywać się w kategorii kadetów.

Żarnoch: Wiem, że muszę wyjść na ring i wygrać

Żarnoch: Wiem, że muszę wyjść na ring i wygrać

Przed Pawłem Żarnochem z Ostrołęki druga walka zawodowa. Wychowanek trenera Mieczysława Mierzejewskiego w premierowym występie pokonał Radosława Rudiuka. Teraz były podopieczny Zbigniewa Stodulskiego, a obecnie szkolony przez Jarosława Kabata zawodnik spotka się z Wołodimirem Yeromenko. Przeciwnik, podobnie jak Paweł ma na koncie jedną walką i to wygraną.

 

Zyśk otarł się o śmierć. 'Życie przeleciało mi przed oczami'

Zyśk otarł się o śmierć. "Życie przeleciało mi przed oczami"

Dwa tygodnie temu Przemysław Zyśk miał mało śmieszne zdarzenie. Leżał na ziemi w domu klientów, a w rękach miał przewody pod napięciem. Mężczyzna kopnął go w rękę. Udało się! Bokser trafił na SOR. Wszystko skończyło się pozytywnie, chociaż nasz reprezentant miał chwile grozy.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz




Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu



Najnowsze wideo