« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 13 kwietnia 2021 r., imieniny Przemysława, Hermenegildy, Marcina

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ewa Bartosik z wyróżnieniem

Prezydent Łukasz Kulik złożył gratulacje Ewie Bartosik z okazji najnowszych sukcesów sportowych. Reprezentantka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki na rozgrywanych 13 marca w Toruniu 30. Halowych Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce Masters w trzech konkurencjach w kategorii powyżej 65 lat stanęła na najwyższym stopniu podium. 


W biegu na 60 m doświadczona zawodniczka uzyskała czas 9,66 s. Skok w dal udało jej się wykonać z wynikiem z 3,57 m, natomiast trójskok zakończyć z rezultatem 7,82 m. Zdobyte w ten w sposób trzy złote medale są dopełnieniem bogatej kariery lekkoatletki i jej naturalnym kolejnym etapem. Należy bowiem przypomnieć, że pani Ewa jest aktualną posiadaczką halowych rekordów Polski Masters aż w trzech kategoriach wiekowych (powyżej 55 lat, powyżej 60 lat i powyżej 65 lat) w czterech różnych konkurencjach: biegu na 60 m, biegu na 200 m, skoku w dal oraz w trójskoku.

Reklama

Najnowsze osiągnięcia zbiegły się w czasie z okrągłym jubileuszem urodzin, który utytułowana zawodniczka świętuje dokładnie 15 marca. Wraz z gratulacjami jubilatce wręczono okolicznościowy upominek oraz najlepsze życzenia - abyśmy jak najdłużej mogli podziwiać wyczyny na niwie kultury fizycznej.

Odsłon: 3673
Komentarzy: 2
17:20, 15.03.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Nikolina, Wiktoria i Iza na kadrze

Nikolina, Wiktoria i Iza na kadrze

W Wielką Sobotę zakończył się obóz treningowy zaplecza kadry narodowej zorganizowany przez Polski Związek Lekkiej Atletyki dla najlepszych skoczków w dal i trójskoku z Mazowsza. Od 26 marca do 3 kwietnia zgrupowanie odbyło się na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Ruszyły zapisy na bieg!

Ruszyły zapisy na bieg!

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce serdecznie zaprasza do zapisów na Bieg Wirtualny z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu, który honorowym patronatem objęli prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik i przewodniczący Rady Miasta Wojciech Zarzycki.

Wirtualny Bieg z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu

Wirtualny Bieg z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i infrastruktury technicznej w Ostrołęce serdecznie zaprasza do udziału w Wirtualnym Biegu z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. Rywalizacja odbywać się będzie w dniach 27 marca - 4 kwietnia.

Budziłek: Przeszkodami byli spacerowicze, łabędzie i mewy. Poczułam się jak 'Struś Pędziwiatr'

Budziłek: Przeszkodami byli spacerowicze, łabędzie i mewy. Poczułam się jak "Struś Pędziwiatr"

Świetny wynik zanotowała zawodniczka Siódemki Ostrołęka. Wychowanka Dariusza Dąbrowskiego wystąpiła w "Sopockiej Zimie". Martyna Budziłek wróciła do domu ze złotym medalem. Utalentowana biegaczka wystąpiła na dystansie 4 kilometrów i odniosła bezapelacyjne zwycięstwo. Drugą rywalkę wyprzedziła o ponad dwie minuty. Sportsmenka pochodząca z Kadzidła pomimo porywistego wiatru na sopockiej plaży osiągnęła czas 16 minut i 16 sekund.

Kornelia Rusiłowicz z wygraną

Kornelia Rusiłowicz z wygraną

Obiekt Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie był areną halowych zawodów lekkoatletycznych dla dzieci pod nazwą "Warszawska Liga Lekkoatletyczna". Wzięło w nich udział pięcioro najmłodszych zawodników i zawodniczek prowadzonych przez Dariusza Dąbrowskiego. Wszyscy wystartowali na 300 metrów.

» Wasze komentarze

Ppp @ 19:50, 15.03.2021r. IP: *.*.162.250

Szacunek dla Pani!

Bajka @ 15:38, 16.03.2021r. IP: *.*.41.102

Ewa jesteś WIELKA !!!! Gratulacje.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo