« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 17 maja 2021 r., imieniny Sławomira, Paschalisa, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dwie drużyny Nike w I lidze

Pięć drużyn OTPS Nike Ostrołęka wzięło udział w rozstawieniowym turnieju Mistrzostw Mazowsza cyklu Kinder Joy of Moving w kategorii "trójek". Podopieczne Mirosława Górki pokazały się z dobrej strony.


 

Zespół Nike II Ostrołęka wygrał wszystkie mecze i zajął pierwsze miejsce, które daje im możliwość gry w kolejnym etapie w I lidze. Ekipa wystąpiła w składzie: Natasza Staśkiewicz, Amelia Bednarczyk i Julia Golan wygrała z: Saską Warszawa, Spartą Grodzisk Mazowiecki oraz Olimpem Tłuszcz.

Reklama

Ich śladem poszły dziewczęta w drużynie Nike IV również cieszyły się z kompletu triumfów i zameldowały się w I lidze. Grały w składzie: Amelia Sokołowska Zuzanna Siudek, Jagoda Szlązak.

Nike III w składzie: Marta Listwon, Emilia Kwiatkowska i Agnieszka Aleksandrowicz wygrały trzy mecze z: Derby Warszawa, Spartą Grodzisk Mazowiecki i Zamkiem Ciechanów. Ponadto uległy Victorii Lubowidz i Atenie Warszawa, co dało drugie miejsce w grupie i grę w kolejnym turnieju w II lidze.

Nike I w zestawieniu: Weronika Jaskólska, Malwina Marciniak, Małgorzata Mrozek i Gabriela Żebrowska wygrały jeden mecz ze Spartą Grodzisk Mazowiecki i musiały uznać wyższość zespołów: Dębiny Nieporęt, Sparty Warszawa i Ateny Warszawa. 

Reklama

Dziewczęta z Nike V przegrały wszystkie spotkania, ale zebrały cenne doświadczenia na przyszłość. Zespół grał w składzie: Zuzanna Mulawka, Blanka Parzych, Nina Orzechowska i Łucja Jankowska.

Odsłon: 3546
Komentarzy: 0
09:51, 21.03.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Pozytywnie w stolicy

Pozytywnie w stolicy

Turniej eliminacyjny mistrzostw Mazowsza w kategorii czwórek "Kinder Joy of moving" zakończyły ze zmiennym szczęściem zawodniczki OTPS Nike Ostrołęka. Zmaganiami w stolicy kraju podopieczne Urszuli Kosek były ostatnimi w tej grupie wiekowej.

Dwa zespoły Nike z awansami

Dwa zespoły Nike z awansami

Drugi eliminacyjny turniej mistrzostw Mazowsza w kategorii trójek "Kinder Joy of moving" w minisiatkówce zakończył się sukcesem zespołu w składzie: Amelia Sokołowska, Zuzanna Siudek i Jagoda Szlązak. Dziewczęta prowadzone przez Mirosława Górkę awansowały do grona 12 najlepszych ekip w województwie.

 

Martyna Pajka i Patrycja Zielonka w elicie Mazowsza

Martyna Pajka i Patrycja Zielonka w elicie Mazowsza

Zespoły OTPS Nike Ostrołęka rywalizowały w turnieju dwójek o awans do finału mistrzostw Mazowsza w minisiatkówce "Kinder Joy of moving". W Warszawie start naszych zakończył się sukcesem dla najmłodszych drużyn.

Trzecia liga, trzecia liga, SPS!

Trzecia liga, trzecia liga, SPS!

Marzenia się spełniają. Siatkarze SPS Volley Ostrołęka po wygranej w pięciu setach z KPS II Siedlce wywalczyli awans do III ligi. Podopieczni Arkadiusza Piasty mają promocję do wyższej klasy rozgrywkowej. W decydującym starciu, które zakończyło się dosłownie chwilę temu nasi triumfowali 3:2.

Trzecia liga zawita do Ostrołęki?

Trzecia liga zawita do Ostrołęki?

Dzisiaj o godz. 18;00 rozpocznie się najważniejszy mecz sezonu. Siatkarze SPS Volley Ostrołęka podejmą KPS II Siedlce w trzecim meczu drugiej fazy play-off. Po dwóch starciach jest remis 1:1 i najbliższy bój rozstrzygnie, która ekipa będzie mogła otwierać szampany z okazji awansu do III ligi.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo