« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 16 kwietnia 2021 r., imieniny Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Moja Ostrołęka

Aktualności

W Narwi II transfery z Włoch i Norwegii

(fot. Robert Kępisty (narew.ostroleka.pl))

W rundzie wiosennej w zespole Mariusza Sadłowskiego wystąpi czterech nowych zawodników. W ostrołęckim klubie zagrają: Łukasz Olbryś, Patryk Pędzich, Piotr Madrak i Kacper Sokołowski. Narew II po pierwszej części sezonu zajmuje piąte miejsce w Klasie B. Do lidera - ULKS Ołdaki traci sześć punktów.


 

Najbardziej doświadczonym zawodnikiem jest Łukasz Olbryś. Niespełna 30-letni zawodnik rodem z Ostrołęki w sezonie 2016/2017 występował w amatorskim klubie St. Michael Wednesbury. Strzelał jak na zawołanie, bo w 21 spotkaniach trafił do siatki 18 razy. Do Narwi trafił jesienią 2017 roku. Klub z Ostrołęki rozpoczynał odbudowę ekipy. Łukasz zadebiutował w derbach z Koroną i wyjechał do Włoch, gdzie grał kolejno w: AC Vacile, ASD Unione SMT i ASD Maniago. W okresie przygotowawczym wystąpił w pięciu sparingach, w których zdobył osiem goli.

Reklama

Wychowankiem UKS Mag Ostrołęka jest Patryk Pędzich. 20-latek występował w drużynach młodzieżowych Narwi oraz UKS Złota Ostrołęka. Był zawodnikiem z pola, jednak po wyjeździe do Norwegii postanowił przemianować się na bramkarza. W 2019 roku występował w trzecioligowych rezerwach Valerengi Oslo.

Reklama

Kacper Sokołowski jest wychowankiem UKS Złota, a następnie grał w APN Ostrołęka. W poprzednim sezonie zagrał w sześciu meczach w Świcie Baranowo w Klasie B. Skrzydłowy w barwach ostrołęckiego klubu pod wodzą Marcina Romana grał w I lidze. W sparingach strzelił trzy gole.

Reklama

Równolatkiem Sokołowskiego jest Piotr Madrak. Gracz urodzony w 2003 roku zaczynał w APN Ostrołęka, w tym drużyny APN Narew. Jesienią rozpoczął przygodę seniorską. Wystąpił w siedmiu spotkaniach Świtu Baranowo. Podobnie do swojego odrobinę młodszego kolegi, ma za sobą kilka sezonów gry w I lidze mazowieckiej w zespole trenera Marcina Romana.

Odsłon: 6226
Komentarzy: 0
12:18, 26.03.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Oficjalnie. Piłkarze wracają do gry!

Oficjalnie. Piłkarze wracają do gry!

Mamy świetne informacje. Mazowiecki Związek Piłki Nożnej poinformował, że zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 15 kwietnia 2021 roku zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii oraz pismem Polskiego Związku Piłki Nożnej z dnia 16 kwietnia 2021 roku wszystkie dotychczas zawieszone rozgrywki prowadzone przez związek zostaną wznowione z dniem 19 kwietnia 2021 roku. 

Kaczorek, Kulas, Strzeżysz, Wołejszo, Marczak, Majkowski, Dobkowski, Połynka, Skierkowski, Białczak, Rzeszot, Kleczkowski typują mecz KS CK Troszyn

Kaczorek, Kulas, Strzeżysz, Wołejszo, Marczak, Majkowski, Dobkowski, Połynka, Skierkowski, Białczak, Rzeszot, Kleczkowski typują mecz KS CK Troszyn

17 kwietnia o godz. 15:00 KS CK Troszyn rozegra drugi mecz o punkty w rundzie wiosennej. Podopieczni Marcina Truszkowskiego po pechowym remisie (gol na 1:1 padł w doliczonym czasie gry) z Nadnarowianką Pułtusk wyjadą do Makowa Mazowieckiego na bój z Makowianką. Jaki wynik typują nasi ludzie sportu?

Kaczorek, Kulas, Strzeżysz, Wołejszo, Marczak, Skierkowski, Białczak, Kleczkowski, Rzeszot typują Ekstraklasę

Kaczorek, Kulas, Strzeżysz, Wołejszo, Marczak, Skierkowski, Białczak, Kleczkowski, Rzeszot typują Ekstraklasę

Już dzisiaj rozpocznie się kolejna kolejka najwyższej klasy rozgrywkowej w kraju - Ekstraklasa. Od piątku do poniedziałku odbędzie się osiem spotkań. Jak typują wyniki spotkań ludzie z naszego regionu? Kto trafi najwięcej dokładnych wyników? Zabawa, czas start!

Kto z kim w IV lidze?

Kto z kim w IV lidze?

18. seria IV ligi już w sobotę. Co ciekawe, siedem spotkań odbędzie się jednego dnia. KS CK Troszyn zagra na wyjeździe z Makowianką Maków Mazowiecki. Jak wyglądają pozostały pary drużyn? Jak wygląda tabela. Wszystko poniżej.

 

Formalność KS CK Troszyn w Makowie Mazowieckim?

Formalność KS CK Troszyn w Makowie Mazowieckim?

17 kwietnia o godz. 15:00 KS CK Troszyn rozegra drugi mecz o punkty w rundzie wiosennej. Podopieczni Marcina Truszkowskiego po pechowym remisie (gol na 1:1 padł w doliczonym czasie gry) z Nadnarowianką Pułtusk wyjadą do Makowa Mazowieckiego na bój z Makowianką. Czy szkoleniowiec będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników?

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo