« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 16 kwietnia 2021 r., imieniny Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Moja Ostrołęka

Aktualności

Czy IV-ligowcy zagrają? Co z Narwią, Klasą A i Klasą B?

Przed chwilą odbyło się spotkanie on-line władz Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej z przedstawicielami władz klubów z naszego województwa. Głównym tematem było wznowienie rozgrywek po lockdownie, który zostanie wprowadzony od 27 marca do 9 kwietnia zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z 25 marca 2021 roku.


 

Według ustaleń prezesów klubów IV-ligowych wszyscy przedstawiciele tej klasy rozgrywkowej podpiszą umowy stypendialne lub kontrakty ze swoimi zawodnikami, co pozwoli na rozgrywania meczów bez żadnych przeszkód. Rozgrywki mają zostać wznowione 10 i 11 kwietnia. Wtedy KS CK Troszyn podejmie Nadnarwiankę Pułtusk.

Reklama

Co z niższymi klasami rozgrywkowymi? Tego jeszcze nie wiadomo. W najbliższym czasie władze Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej będą szukać możliwości rywalizacji na zielonych murawach. Wiceliderowi Klasy Okręgowej - Narwi Ostrołęka "przepadną" aż trzy kolejki. Według pierwotnych planów podopieczni Andrzeja Sieradzkiego w miniony weekend mieli zagrać u siebie z GKS Strzegowo, zaś jutro na wyjeździe z PAF Płońsk. Wiadomo, że nie odbędzie się kolejka z 3 kwietnia. Wtedy Piotr Strzeżysz i spółka mieli walczyć o punkty u siebie z Kryształem Glinojeck.

Odsłon: 6427
Komentarzy: 3
13:30, 26.03.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kaczorek, Kulas, Strzeżysz, Wołejszo, Marczak, Majkowski, Dobkowski, Połynka, Skierkowski, Białczak, Rzeszot, Kleczkowski typują mecz KS CK Troszyn

Kaczorek, Kulas, Strzeżysz, Wołejszo, Marczak, Majkowski, Dobkowski, Połynka, Skierkowski, Białczak, Rzeszot, Kleczkowski typują mecz KS CK Troszyn

17 kwietnia o godz. 15:00 KS CK Troszyn rozegra drugi mecz o punkty w rundzie wiosennej. Podopieczni Marcina Truszkowskiego po pechowym remisie (gol na 1:1 padł w doliczonym czasie gry) z Nadnarowianką Pułtusk wyjadą do Makowa Mazowieckiego na bój z Makowianką. Jaki wynik typują nasi ludzie sportu?

Kaczorek, Kulas, Strzeżysz, Wołejszo, Marczak, Skierkowski, Białczak, Kleczkowski, Rzeszot typują Ekstraklasę

Kaczorek, Kulas, Strzeżysz, Wołejszo, Marczak, Skierkowski, Białczak, Kleczkowski, Rzeszot typują Ekstraklasę

Już dzisiaj rozpocznie się kolejna kolejka najwyższej klasy rozgrywkowej w kraju - Ekstraklasa. Od piątku do poniedziałku odbędzie się osiem spotkań. Jak typują wyniki spotkań ludzie z naszego regionu? Kto trafi najwięcej dokładnych wyników? Zabawa, czas start!

Kto z kim w IV lidze?

Kto z kim w IV lidze?

18. seria IV ligi już w sobotę. Co ciekawe, siedem spotkań odbędzie się jednego dnia. KS CK Troszyn zagra na wyjeździe z Makowianką Maków Mazowiecki. Jak wyglądają pozostały pary drużyn? Jak wygląda tabela. Wszystko poniżej.

 

Formalność KS CK Troszyn w Makowie Mazowieckim?

Formalność KS CK Troszyn w Makowie Mazowieckim?

17 kwietnia o godz. 15:00 KS CK Troszyn rozegra drugi mecz o punkty w rundzie wiosennej. Podopieczni Marcina Truszkowskiego po pechowym remisie (gol na 1:1 padł w doliczonym czasie gry) z Nadnarowianką Pułtusk wyjadą do Makowa Mazowieckiego na bój z Makowianką. Czy szkoleniowiec będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników?

 

Jak rozumieć rozporządzenie w ramach sportu?

Jak rozumieć rozporządzenie w ramach sportu?

Właśnie pojawiło się rozporządzenie Rady Ministrów zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów  zakazów w związku w wystąpieniem stanu epidemii. Co z niego wynika?

» Wasze komentarze

Sędzia Chmiel @ 23:46, 26.03.2021r. IP: *

Dalej dorosłe chłopy dajcie sobą rządzić jakiejś bandzie deb....ili. Grzecznie wykonujecie każde polecenie ciekawe czy jak wam nakażą zjeść własne g....o to też zjecie bez żadnego sprzeciwu.

Do sędzia chmiel @ 07:15, 27.03.2021r. IP: *.*.115.159

Z kim ty chcesz walczyć chłopie,,,?ta bandę de... jak to.nazywasz też ktoś wybrał w wyborach...idź chłopie protestuj do Warszawy a nie głowę zawracasz.dostaniesz parę razy palą przez łeb to zmądrzejesz

Mateusz @ 14:45, 28.03.2021r. IP: *.*.54.48

Kiedy będzie wiadomo co z niższymi ligami?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo