« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 12 kwietnia 2021 r., imieniny Juliusza, Ludosława, Zenona

Moja Ostrołęka

Aktualności

KS CK Troszyn zagra w weekend?

We wtorek odbyła się telekonferencja przedstawicieli IV ligi z władzami Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Tematem rozmów było ewentualne wznowienie rozgrywek od najbliższego weekendu. Jakie są ustalenia? Czy trzy grupy IV ligi wystartują na wiosnę?


 

Według naszych informacji, jest "zielone światło" do tego, by już 10 i 11 kwietnia odbyły się starcia o punkty. - We wcześniejszych rozmowach były trzy kluby z całego województwa, które nie chciały grać. Wczoraj udało się nakłonić drużyny, by podjęły wyzwanie i rozpoczęły walkę na zielonych boiskach. Do pierwszego meczu muszą spełnić wymagania stypendialne i ruszymy - mówi Marcin Truszkowski.

Reklama

Jego podopieczni 10 kwietnia o godz. 12:00 mają zmierzyć się z Nadnarwianką Pułtusk. - To dobre informacje. Trenujemy od stycznia i wszyscy chcą grać. Za nami szereg meczów kontrolny, ale chcemy walczyć o stawkę. Nie możemy doczekać się pierwszego meczu - dodaje. Jesienią KS CK Troszyn wygrał w Pułtusku aż 4:0. Z pewnością nikt nie obrazi się na to, by Łukasz Świderski i spółka skopiowali wynik z 22 sierpnia 2020 roku.

Odsłon: 2281
Komentarzy: 0
10:12, 07.04.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Awans KS CK Troszyn w stawce

Awans KS CK Troszyn w stawce

Za nami pierwsza kolejka wiosenna w IV lidze. W siedmiu meczach padło aż 30 goli. Strzelanie urządzili sobie piłkarze Mławianki Mława, którzy 9:0 rozbili Makowiankę Maków Mazowiecki. Pewne triumfy odnotowali gracz KS Łomianki, Świtu Staroźreby oraz Wisły II Płock. KS CK Troszyn zremisował 1:1 z Nadnarwianką Pułtusk i wskoczył na siódme miejsce w stawce.

KS CK Troszyn prowadził do 95 minuty (zdjęcia, wideo)

KS CK Troszyn prowadził do 95 minuty (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Marcina Truszkowskiego wreszcie zagrali o punkty. KS CK Troszyn podejmował Nadnarwiankę Pułtusk. W pierwszym boju wyjazdowym nasi wygrali 4:0. Szkoleniowiec przestrzegał przed tym, by nie żyć historią, a skupić się na teraźniejszości. Przez ponad 75 minut gospodarze wygrywali, lecz nie zdołali utrzymać korzystnego wyniku.

Truszkowski: Nie chcę bawić się w matematyka

Truszkowski: Nie chcę bawić się w matematyka

Na kilkanaście godzin przed pierwszym gwizdkiem rozmawiałem z trenerem czwartoligowców. Marcin Truszkowski mówił o stabilizacji składu, koronawirusie w szatni, Macieju Staszczuku, Kamilu Majkowski, mocnych stronach KS CK Troszyn. Warto poczytać!

Inauguracja IV ligi. Kto zagra z kim?

Inauguracja IV ligi. Kto zagra z kim?

Wreszcie! Piłkarze IV ligi rozpoczynają walkę o ligowe punkty. 10 i 11 kwietnia odbędzie się siedem spotkań 17. kolejki. Kto zagra z kim? Jak wygląda ligowa tabela?

KS CK Troszyn gotowy na ligę. Mamy zdjęcia wszystkich zawodników i sztabu

KS CK Troszyn gotowy na ligę. Mamy zdjęcia wszystkich zawodników i sztabu

Już w sobotę KS CK Troszyn rozpocznie walkę o punkty w IV lidze. Podopieczni Marcina Truszkowskiego zmierzą się z Nadnarwianką Pułtusk. Prezentujemy zdjęcia zawodników, którzy będą bić się o ligowe "oczka" w rundzie wiosennej. Zapraszamy do oglądania zdjęć.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo