« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 9 maja 2021 r., imieniny Grzegorza, Bożydara, Karoliny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Żarnoch: Wiem, że muszę wyjść na ring i wygrać

Przed Pawłem Żarnochem z Ostrołęki druga walka zawodowa. Wychowanek trenera Mieczysława Mierzejewskiego w premierowym występie pokonał Radosława Rudiuka. Teraz były podopieczny Zbigniewa Stodulskiego, a obecnie szkolony przez Jarosława Kabata zawodnik spotka się z Wołodimirem Yeromenko. Przeciwnik, podobnie jak Paweł ma na koncie jedną walką i to wygraną.

 


Rozmowa z Pawłem Żarnochem, wychowankiem Victorii Ostrołęka
Wiem, że muszę wyjść na ring i wygrać
Jesteś gotowy?
- Oczywiście. Właśnie robię wagę. Dzisiaj o godz. 17:30 mamy ceremonię ważenia. Później coś zjem, położę się spać, a jutro do boju.

Reklama

Jak długo trwały przygotowania do tej walki?
- Tak naprawdę trenuję od września. Mogłem zaboksować w grudniu, ale miałem delikatny problem z nogą. Teraz trafiło się starcie z Ukraińcem.

Jak dużo wiesz o swoim rywali?
- Niezbyt dużo. Obejrzałem jego pierwszą walkę zawodową. Pokazał się z dobrej strony. Jest ambitny i będzie szedł się bić. Wygrał w trzeciej rundzie ciosem na wątrobę. Zapowiada się ciekawe starcie.

Wygrasz?
- Muszę. To jest bankowe. Czuję się bardzo dobrze. Świetnie pracowało mi się w okresie przygotowawczym. Oczywiście, nie mogę być pewny zwycięstwa, bo przecież to jest sport. Wiem, że muszę wyjść na ring i wygrać.

Gala odbędzie się bez kibiców. Będzie to dziwne?
- Dokładnie. Nie wiem czego się spodziewać. Z pewnością będzie bardzo dziwnie.

Reklama

Dla Ciebie to drugi zawodowy pojedynek i drugi, który będzie transmitowany przez TVP Sport. Nie każdy tak ma...
- Cieszę się, że właśnie tak jest. Z całego serca chciałbym podziękować mojemu menagerowi Mariuszowi i trenerowi Jarosławowi.

Przywieziesz drugie zwycięstwo do Ostrołęki?
- Tak jest plan. Mogę obiecać, że dam z siedem sto procent.

Odsłon: 5401
Komentarzy: 1
13:06, 09.04.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Żarnoch: Arbitrzy to całkowita porażka. Okradli mnie

Żarnoch: Arbitrzy to całkowita porażka. Okradli mnie

Według sędziów Paweł Żarnoch z Ostrołęki zremisował w swojej drugiej bokserskiej walce zawodowej z Wołodymirem Jeromienko podczas gali Challenger’s Boxing Night 1. 27-latek nie mógł pogodzić się z decyzją arbitrów. Zapraszamy do rozmowy z przedstawicielem naszego miasta na "gorąco".

Remis Żarnocha. Czy słusznie?

Remis Żarnocha. Czy słusznie?

Na gali Challenger’s Boxing Night 1 organizowanej w Warszawie Paweł Żarnoch mierzył się z Wołodymirem Jeromienko. Pojedynek odbył się w kategorii półśredniej. Wychowanek trenera Mieczysława Mierzejewskiego i były podopieczny Zbigniewa Stodulskiego zakończył bój remisem z zawodnikiem z Ukrainy.

 

Erpszt przed dużą szansą. Wygra ze Słoniewskim?

Erpszt przed dużą szansą. Wygra ze Słoniewskim?

W sierpniu skończy 16 lat. Jest wychowankiem Zbigniewa Stodolskiego w Champion Ostrołęka. Już 10 kwietnia wyjdzie na ring podczas Challenger's Boxing Night by GIA w Warszawie. Jego rywalem będzie Jakub Słoniewski z Red Gloves Warszawa. Przed Maciejem Erpsztem duże wyzwanie. Walka będzie odbywać się w kategorii kadetów.

Zyśk otarł się o śmierć. 'Życie przeleciało mi przed oczami'

Zyśk otarł się o śmierć. "Życie przeleciało mi przed oczami"

Dwa tygodnie temu Przemysław Zyśk miał mało śmieszne zdarzenie. Leżał na ziemi w domu klientów, a w rękach miał przewody pod napięciem. Mężczyzna kopnął go w rękę. Udało się! Bokser trafił na SOR. Wszystko skończyło się pozytywnie, chociaż nasz reprezentant miał chwile grozy.

Zyśk zmienił trenera i chce wygranej

Zyśk zmienił trenera i chce wygranej

Przemysław Zyśk już 10 kwietnia zmierzy się z Jose Luisem Castillo podczas Challenger's Boxing Night by GIA. Galę będzie można zobaczyć na TVP Sport już od godz. 20:50. Jakie jest nastawienie "Ostrołęckiego Tarana" przed starciem z zawodnikiem z Argentyny?  Dla naszego reprezentanta będzie to 15 pojedynek w zawodowym ringu.

» Wasze komentarze

WOODOO @ 18:18, 09.04.2021r. IP: *.*.130.167

A kto to jest ten Stodulski? Nie znam gościa

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo