« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 13 czerwca 2021 r., imieniny Antoniego, Lucjana, Gracji

Moja Ostrołęka

Aktualności

Żarnoch: Wiem, że muszę wyjść na ring i wygrać

Przed Pawłem Żarnochem z Ostrołęki druga walka zawodowa. Wychowanek trenera Mieczysława Mierzejewskiego w premierowym występie pokonał Radosława Rudiuka. Teraz były podopieczny Zbigniewa Stodulskiego, a obecnie szkolony przez Jarosława Kabata zawodnik spotka się z Wołodimirem Yeromenko. Przeciwnik, podobnie jak Paweł ma na koncie jedną walką i to wygraną.

 


Rozmowa z Pawłem Żarnochem, wychowankiem Victorii Ostrołęka
Wiem, że muszę wyjść na ring i wygrać
Jesteś gotowy?
- Oczywiście. Właśnie robię wagę. Dzisiaj o godz. 17:30 mamy ceremonię ważenia. Później coś zjem, położę się spać, a jutro do boju.

Reklama

Jak długo trwały przygotowania do tej walki?
- Tak naprawdę trenuję od września. Mogłem zaboksować w grudniu, ale miałem delikatny problem z nogą. Teraz trafiło się starcie z Ukraińcem.

Jak dużo wiesz o swoim rywali?
- Niezbyt dużo. Obejrzałem jego pierwszą walkę zawodową. Pokazał się z dobrej strony. Jest ambitny i będzie szedł się bić. Wygrał w trzeciej rundzie ciosem na wątrobę. Zapowiada się ciekawe starcie.

Wygrasz?
- Muszę. To jest bankowe. Czuję się bardzo dobrze. Świetnie pracowało mi się w okresie przygotowawczym. Oczywiście, nie mogę być pewny zwycięstwa, bo przecież to jest sport. Wiem, że muszę wyjść na ring i wygrać.

Gala odbędzie się bez kibiców. Będzie to dziwne?
- Dokładnie. Nie wiem czego się spodziewać. Z pewnością będzie bardzo dziwnie.

Reklama

Dla Ciebie to drugi zawodowy pojedynek i drugi, który będzie transmitowany przez TVP Sport. Nie każdy tak ma...
- Cieszę się, że właśnie tak jest. Z całego serca chciałbym podziękować mojemu menagerowi Mariuszowi i trenerowi Jarosławowi.

Przywieziesz drugie zwycięstwo do Ostrołęki?
- Tak jest plan. Mogę obiecać, że dam z siedem sto procent.

Odsłon: 6334
Komentarzy: 1
13:06, 09.04.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

MKKK z 15 medalami i złotem drużynowo. Prusiński najlepszy

MKKK z 15 medalami i złotem drużynowo. Prusiński najlepszy

Świetny występ ekipy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate podczas zawodów w Ełku na Pucharze Mazur. Ekipa sensei Artura Prusińskiego i Mariana Zająca mierzyli się z karatekami z całej Polski, między innymi z: Warszawy, Mielna, Sandomierza czy Skarżyska-Kamiennej. Na mocno obsadzonym turnieju nasi wywalczyli 15 medali, co dało im pierwsze miejsce drużynowo.

Nakielski i Kołakowski ze złotem

Nakielski i Kołakowski ze złotem

Na warszawskich Włochach odbyła się kolejna edycja Mazowieckiej Ligi Karate, w której udział wzięli karatecy z roczników 2010, 2011, 2012. W zawodach startowało około 130 przedstawicieli z 16 klubów. Reprezentanci Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate łącznie zdobyli siedem medali.

Święto karate w Ostrołęce (zdjęcia)

Święto karate w Ostrołęce (zdjęcia)

29 maja w hali widowiskowo-sportowej im. A. Gołasia w Ostrołęce odbyły się IX Mistrzostwa Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyoksuhin. Udział w turnieju wzięli zawodnicy na co dzień ćwiczący w 13 różnych miejscowościach, gdzie prowadzone są zajęcia karate. Sędzią głównym był sensei Artur Prusiński, zaś technicznym sensei Marian Zając.

Dwa złote medale Zuzi. Brązowa Maja

Dwa złote medale Zuzi. Brązowa Maja

1 czerwca zawodnicy UKS Piątka Ostrołęka: Zuzanna Zecer, Maja Szukiewicz, Antonina Szczubełek oraz Antoni Golan wzięli udział w zawodach pływackich w Warszawie z okazji Dnia Dziecka, które zgromadziły ponad 300 zawodniczek i zawodników z 12 klubów Mazowsza.

Paweł mistrzem. Sześć medali OKKK

Paweł mistrzem. Sześć medali OKKK

W Białymstoku odbył się V Międzynarodowy turniej karate kyokushin, w którym wystartowało ponad 300 zawodników z 26 klubów z całej Polski. Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin reprezentowało 13 zawodników. Nasi przedstawiciele spisali się bardzo dobrze

» Wasze komentarze

WOODOO @ 18:18, 09.04.2021r. IP: *.*.130.167

A kto to jest ten Stodulski? Nie znam gościa

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo