« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 13 czerwca 2021 r., imieniny Antoniego, Lucjana, Gracji

Moja Ostrołęka

Aktualności

Krystian Łuba z brązem

W Siedlcach odbyły się Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego do 23 lat w podnoszeniu ciężarów. Na pomoście sali sportowej WLKS przy ul. Kazimierzowskiej rywalizowało 39 zawodników i 22 zawodniczki. Do rywalizacji w tej kategorii wiekowej z UKS Atleta Ostrołęka przystąpili: Wiktor Trzciński, Dominik Kulesza, Marcin Kulesza i Krystian Łuba. 


Krystian Łuba zmagał się w kategorii wagowej +109 kg, który ukończył rywalizację z wynikiem 143 kg. W rwaniu uzyskał 60 kg, zaś w podrzucie 83 kg. Dało mu to brązowy medal. Mistrzem został Jakub Żórawski z Mazovii Ciechanów z wynikiem 251 kg. 

Reklama

Wiktor Trzciński rywalizował w kategorii wagowej do 81 kg i uzyskał w dwuboju 202 kg, co jest bardzo dobrym wynikiem. Poprawił rwanie o 5 kg, podrzut też o 5 kg, a dwubój o 12 kg. Dało mu to ósme miejsce. Mistrzem został Arkadiusz Białobrzewski z Impulsu Warszawa, który uzyskała 265 kg. 

W kategorii wagowej do 96 kg walczyli bracia Dominik i Marcin Kulesza, którzy uzyskali wyniki poniżej swoich możliwości. Pierwszy z nich zakończył rywalizację z wynikiem 220 kg (105 kg w rwaniu i 115 kg w podrzucie), co dało mu piąte miejsce, zaś Marcin był dziewiąty z wynikiem 188 kg (82 kg w rwaniu i 106 kg w podrzucie). Wywalczył dziewiątą pozycję.

Reklama

W Siedlcach wystartowali przedstawiciele klubów: Mazovia Ciechanów, Ciechan Ciechanów, UOLKA Ostrów Mazowiecka, NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki, Impuls Warszawa, Narew Pułtusk, UKS Atleta Ostrołęka, Start Otwock, LMPKPC Sokołów Podlaski i rzecz jasna WLKS Siedlce-Nowe Iganie. 

Reklama

Zobacz zdjęcia:
Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego do 23 lat w podnoszeniu ciężarów

Więcej zdjęć: Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego do 23 lat w podnoszeniu ciężarów

Odsłon: 3621
Komentarzy: 0
09:45, 23.04.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Świetna impreza Tomasza Chrzanowskiego (zdjęcia)

Świetna impreza Tomasza Chrzanowskiego (zdjęcia)

6 czerwca w Nowej Wsi Wschodniej na placu przy świetlicy odbyła się sportowa impreza zorganizowana przez sołtysa Tomasza Chrzanowskiego - Sportowa Niedziela u Sołtysa. Ci co lubią biegali, ale również w siatkówkę grali. Do tego była pyszna, kolorowa wata i popcorn dla najmłodszych oraz kiełbaska z grilla dla każdego. 

Super zabawa w gumowych kulach

Super zabawa w gumowych kulach

W gminie Lelis atrakcji na Dzień Dziecka ciąg dalszy. 4 czerwca na zaproszenie drużyny z Łęgu Starościńskiego Klub Aktywnych Dzieciaków udał się na boisko w Kurpiewskich. Tam czekały na nich gumowe kule. 

Pozytywne starty Atlety. Gabi i Julka z brązowymi medalami

Pozytywne starty Atlety. Gabi i Julka z brązowymi medalami

W Siedlcach odbyły się Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Juniorek i Juniorów do lat 17 w podnoszeniu ciężarów. Startowało tam czworo reprezentantów UKS Atlety Ostrołęka: Gabriela Zapust, Julia Stachurska, Igor Więch oraz Aleksander Płodziszewski. Zanotowali dobre wyniki.

Świetny start w Jednorożcu

Świetny start w Jednorożcu

Zawodnicy KS Badminton Ostrołęka z powodzeniem wystartowali w V Grand Prix Jednorożca w badmintonie. W turnieju wzięło udział 76 zawodników reprezentujących cztery województwa. Pierwszy tegoroczny turniej w badmintona, w którym wzięli udział zawodnicy ze stolicy powiatu był ważnym sprawdzianem po długiej przerwie od rywalizacji sportowej. 

Dzień Dziecka z Osiedlem Witosa

Dzień Dziecka z Osiedlem Witosa

Wielka gratka dla wszystkich pociech. 5 czerwca o godz. 10:00 radny Osiedla Witosa oraz Park Wodny Aquarium zapraszają na Sportowy Dzień Dziecka z Osiedlem Witosa. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo