« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 1 sierpnia 2021 r., imieniny Justyna, Nadii, Piotra

Moja Ostrołęka

Aktualności

OKLA z nowym sponsorem. Żebrowska: Trzeba pogratulować i podziękować

Od tego sezonu Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki będzie startować pod nazwą OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka. W ostatnich dniach prezes klubu Konrad Szuster oraz właściciel firmy Elektro–Energetyka Ostrołęka Michał Stepnowski podpisali porozumienie dotyczące współpracy pomiędzy klubem a firmą. 


Dzięki pomocy ze strony nowego członka wspierającego zawodnicy będą mogli lepiej przygotowywać się do docelowych imprez. Elektro-Energetyka to polska firma branży OZE z ponad 15-letnim doświadczeniem specjalizująca się w kompleksowej obsłudze inwestycji fotowoltaicznych zarówno u klientów indywidualnych jak i korporacyjnych. Firma działa również w zakresie fotowoltaiki, która jest nie tylko ekologicznym źródłem energii, które nie generuje powstawania smogu i gazów cieplarnianych, ale to również rozwiązanie, które z punktu widzenia ekonomicznego generuje wiele korzyści.

Reklama

- Jestem bardzo związana z OKLA. Mam ogromny sentyment do tego klubu, bo tam się wychowałam pod kątem lekkoatletycznym. Pozyskanie sponsora, który będzie wspierać klub to naprawdę wspaniała wiadomość, na którą trzeba zwrócić uwagę i szczerze pogratulować i podziękować panu Michałowi Stepnowskiemu jako właścicielowi firmy, który w dobie pandemii jest skóry do wspierania młodych sportowców - mówi Magdalena Żebrowska, skoczkini w dal.

Reklama

Halowa mistrzyni Polski przyznaje, że po odejściu na studia i zmianie klubu, z niepokojem patrzyła na to co dzieje się w Ostrołęce. - Było mi przykro na myśl, że może przyjść taki moment, gdy dzieci z Ostrołęki i okolic nie będą miały szansy sprawdzić się w tym pięknym sporcie. Nie wyobrażam sobie nie zacząć tej przygody i że mogłoby mnie nie być tu, gdzie teraz jestem. Także przy okazji tej dobrej wiadomości apeluję o zaufanie dla młodych lekkoatletów. Są warci każdej inwestycji na każdym poziomie, szczególnie na początku tej pięknej i wymagającej drogi - dodaje.

Odsłon: 2106
Komentarzy: 0
12:21, 01.05.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Karolina Grzeszczyk z mistrzostwem Polski!

Karolina Grzeszczyk z mistrzostwem Polski!

Znakomity wynik Karoliny Grzeszczyk. Zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka wywalczył złoty medal podczas 53. PZLA Mistrzostw Polski do lat 18 we Włocławku. 17-latka rodem z Ostrołęki okazała się najlepsza w konkursie rzutu dyskiem.

Niedźwiecki otarł się o podium. Olszewska piąta

Niedźwiecki otarł się o podium. Olszewska piąta

Dwójka reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka wzięła udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski do lat 23. W Suwałkach zaprezentowali się: Damian Niedźwiecki oraz Magdalena Olszewska. Oboje są podopiecznymi Katarzyny i Konrada Szusterów.

Henryk Gudelski spoczął w Ostrołęce (zdjęcia, wideo)

Henryk Gudelski spoczął w Ostrołęce (zdjęcia, wideo)

Dzisiaj odbył się pogrzeb śp. Henryka Gudelskiego. Maratończyk pochodzący z Rzekunia został śmiertelnie potrącony przez 17-latka w New Britain w Stanach Zjednoczonych. 29 czerwca sportowiec był w trakcie treningu. Kierowca uciekł z miejsca wypadku.

Rekord Damiana Niedźwieckiego. Startowały: Alicja, Ewa i Ola

Rekord Damiana Niedźwieckiego. Startowały: Alicja, Ewa i Ola

W minioną sobotę w Olsztynie podczas Mitingu Kwalifikacyjnego WMZLA wystartowała czterosobowa grupa zawodników i zawodniczek Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka. Podopieczni Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego spisali się bardzo dobrze.

Sprawdziany Patrycji, Joanny i Oliwii

Sprawdziany Patrycji, Joanny i Oliwii

Trzy zawodniczki UKS Clan Ostrołęka wzięły udział w mitingu lekkoatletycznym, który odbył się 10 lipca w Olsztynie. W zmaganiach zaprezentowały się podopieczne Haliny Pierzchały: Patrycja Tusińska, Joanna Milewska i Oliwia Prachniak. Pierwsza z nich pobiła rekord życiowy.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo