« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 3 grudnia 2021 r., imieniny Franciszka, Ksawerego, Lucjusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

OKLA z nowym sponsorem. Żebrowska: Trzeba pogratulować i podziękować

Od tego sezonu Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki będzie startować pod nazwą OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka. W ostatnich dniach prezes klubu Konrad Szuster oraz właściciel firmy Elektro–Energetyka Ostrołęka Michał Stepnowski podpisali porozumienie dotyczące współpracy pomiędzy klubem a firmą. 


Dzięki pomocy ze strony nowego członka wspierającego zawodnicy będą mogli lepiej przygotowywać się do docelowych imprez. Elektro-Energetyka to polska firma branży OZE z ponad 15-letnim doświadczeniem specjalizująca się w kompleksowej obsłudze inwestycji fotowoltaicznych zarówno u klientów indywidualnych jak i korporacyjnych. Firma działa również w zakresie fotowoltaiki, która jest nie tylko ekologicznym źródłem energii, które nie generuje powstawania smogu i gazów cieplarnianych, ale to również rozwiązanie, które z punktu widzenia ekonomicznego generuje wiele korzyści.

Reklama

- Jestem bardzo związana z OKLA. Mam ogromny sentyment do tego klubu, bo tam się wychowałam pod kątem lekkoatletycznym. Pozyskanie sponsora, który będzie wspierać klub to naprawdę wspaniała wiadomość, na którą trzeba zwrócić uwagę i szczerze pogratulować i podziękować panu Michałowi Stepnowskiemu jako właścicielowi firmy, który w dobie pandemii jest skóry do wspierania młodych sportowców - mówi Magdalena Żebrowska, skoczkini w dal.

Reklama

Halowa mistrzyni Polski przyznaje, że po odejściu na studia i zmianie klubu, z niepokojem patrzyła na to co dzieje się w Ostrołęce. - Było mi przykro na myśl, że może przyjść taki moment, gdy dzieci z Ostrołęki i okolic nie będą miały szansy sprawdzić się w tym pięknym sporcie. Nie wyobrażam sobie nie zacząć tej przygody i że mogłoby mnie nie być tu, gdzie teraz jestem. Także przy okazji tej dobrej wiadomości apeluję o zaufanie dla młodych lekkoatletów. Są warci każdej inwestycji na każdym poziomie, szczególnie na początku tej pięknej i wymagającej drogi - dodaje.

Odsłon: 2609
Komentarzy: 0
12:21, 01.05.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kowalczyk otarł się o podium

Kowalczyk otarł się o podium

Dominik Kowalczyk wywalczył czwarte miejsce podczas Mistrzostw Polski U-18 w biegach przełajowych. Zawodnik Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka może czuć niedosyt. Podium było na wyciągnięcie ręki.

Pobiegniesz w Baranowie?

Pobiegniesz w Baranowie?

Już 5 grudnia na stadionie gminnym w Baranowie odbędzie się II Baranowski Bieg Mikołajkowy Po Zdrowie. Organizatorzy zapraszają chętnych do wzięcia udziału w rywalizacji. Zapisy będą przyjmowane do 29 listopada. 

Srebro Budziłek, brąz Wierzbowskiej

Srebro Budziłek, brąz Wierzbowskiej

Na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w Biegach Przełajowych. Spośród siodmioosobowej ekipy UKS Siódemka Ostrołęka z grupy trenera Dariusza Dąbrowskiego najlepiej wypadła Martyna Budziłek, która w biegu na 2 km seniorek zdobyła srebrny medal, przegrywając złoto o cztery sekundy. 

Trzcińska mistrzynią. Dobre lokaty Prachniak i Wołosza

Trzcińska mistrzynią. Dobre lokaty Prachniak i Wołosza

W lasku bielańskim przy Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza i Międzywojewódzkie Mistrzostwa w Biegach Przełajowych. Reprezentanci UKS Clan Ostrołęka zajęli dobre lokaty. Na najwyższym stopniu podium uplasowała się Natalia Trzcińska.

Mateusz Gwara piąty. Rekord Mai Grabowskiej

Mateusz Gwara piąty. Rekord Mai Grabowskiej

21 listopada w Toruniu odbyła się Halowa Olimpiada Lekkoatletyka Dla Każdego, w której wystartowała dwójka uczestników programu z naszego terenu. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Mateusz Gwara oraz Maja Grabowska. Spisali się bardzo dobrze.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo