« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 25 września 2021 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Pyskło, Opęchowska, Niziński i Kukuć ze srebrem (zdjęcia)

W minioną sobotę w Białej Podlaskiej odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego w Karate Kyokushin, w których udział wzięło 412 zawodników z 53 klubów z północno-wschodniej Polski. Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin reprezentowało 12 zawodników.


Podopieczni Shihana Wiesława Orzoła 5 dan wywalczyli pięć tytułów wicemistrzowskich. Dwukrotnie na drugi stopień w podium wchodziła Dominika Pyskło, która brała udział w kumite seniorek do 60 kg oraz w kategorii kata seniorek.

Reklama

Ze srebrnym medalem oraz okazałem pucharem do domów wrócili: Beata Opęchowska (kat. kumite seniorek + 65 kg), Szymon Niziński (kat. kumite seniorów  do 65 kg, Mateusz Kukuć (kat. kumite juniorów do 70 kg). Pozostali zawodnicy przegrali swoje walki o wejście do półfinału.

Jednymi z sędziów na zawodach byli: Sensei Orzoł Artur 3 dan, Sensei Krzysztof Ślaski 3 dan, Sensei Radosław Sikora 2 dan. Opiekunem i trenerem grupy był Shihan Orzoł Wiesław 5 dan.

Reklama

Zobacz zdjęcia:
Mistrzostwa Młodzików i Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego w Karate Kyokushin

Więcej zdjęć: Mistrzostwa Młodzików i Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego w Karate Kyokushin

Odsłon: 2554
Komentarzy: 0
08:29, 23.05.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ale będzie widowisko! Mariusz Piersa spotka się z Konradem Dziczkiem

Ale będzie widowisko! Mariusz Piersa spotka się z Konradem Dziczkiem

Najbliższa niedziela będzie stała pod znakiem Ligi Sportów Walki - Kurpiowska Kuźnia Mistrzów. W hali przy ul. Partyzantów 3 w Ostrołęce odbędzie się niemal 40 walk w formułach K1 i boksu. Rozpoczęcie ligi zaplanowane jest od godz 11:00. 

Dominik Gręda mistrzem kraju!

Dominik Gręda mistrzem kraju!

Znakomity występ podczas mistrzostw Polski MMA zanotował Dominik Gręda. Podopieczny Daniela Zaręby z Victorii Ostrołęka sięgnął po tytuł najlepszego w kraju w stolicy amatorskiego MMA, czyli w Sochaczewie. Nasz reprezentant mierzył się w kategorii juniorów do 84 kg.

Rewanż Łasiewickiego z Kopciem. Powalczy również były zawodnik Narwi

Rewanż Łasiewickiego z Kopciem. Powalczy również były zawodnik Narwi

1 października w Kleszczowie odbędzie gala HFO 10: Solpark II. Kibiców z Ostrołęki i powiatu najbardziej będzie interesowało starcie Karola Łasiewickiego, który zmierzy się z Mateuszem "Niedźwiedziem" Kopciem. Gala będzie transmitowana przez TVP Sport. 

Pietruczuk z triumfem

Pietruczuk z triumfem

Zawodnik Victorii Ostrołęka wygrał walkę podczas Warszawskiej Grandy na pięści, która odbyła się podczas największych targów fitness w Polsce - "FIWE". 12 września Marek Pietruczuk wzniósł ręce w geście triumfu.

Zyśk nie dał szans rywalowi. Walkę oglądała Zosia

Zyśk nie dał szans rywalowi. Walkę oglądała Zosia

17. wygrana Przemysława Zyśka w zawodowym ringu. "Ostrołęcki Taran" nie dał szans rywalowi reprezentantowi Nikaragui. David Bency był tłem dla 29-latka. Walka skończyła się w piątej rundy. 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo