« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 5 sierpnia 2021 r., imieniny Marii, Oswalda, Stanisławy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sławomir Pietrzyk prezesem. Tomasz Mrozek w zarządzie MZPN

(fot. Rafał Kosek)

Na Walnym Zgromadzeniu Sprawozdawczo-Wyborczym MZPN po 21 latach sprawowania funkcji prezesa przez Zdzisława Łazarczyka zastąpił Sławomir Pietrzyk, który w drugiej turze wyborów otrzymał 303 głosy, zaś Roman Kosecki o 103 mniej. W zarządzie Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej znalazł się Tomasz Mrozek.


Członek zarządu Narwi Ostrołęka otrzymał 130 głosów i znalazł się w zarządzie. Oprócz niego na rzecz piłki w naszym województwie będą pracować: Sebastian Dzisiewicz, Artur Całka, Sławomir Stempniewski, Artur Kolator, Piotr Grzegrzółka, Dominik Gawor, Grzegorz Ziółkowski, Dariusz Kluge, Włodzimierz Kownacki, Robert Parzonka, Waldemar Mrugała, Kamil Witkowski, Piotr Woźnica, Adam Orlikowski, Waldemar Trochimiuk oraz Jacek Kozłowski.

Reklama

Co ciekawe, 35-latek jest pierwszym reprezentantem naszego miasta w historii Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej, który znalazł się w zarządzie. Takiego poparcia nie uzyskali ludzie z takimi nazwiskami jak: Roman Kosecki czy Marcin Sasal. Gratulujemy!

Odsłon: 3494
Komentarzy: 0
13:25, 12.06.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Cztery bramki w starciu Rzekunianki (zdjęcia, wideo)

Cztery bramki w starciu Rzekunianki (zdjęcia, wideo)

Piłkarze z Rzekunia po triumfie 4:0 z FC 2012 Różan rozegrali kolejny mecz kontrolny. Podopieczni Bartłomieja Jezierskiego zmierzyli się z KS Śniadowo. Spotkanie z drużyną występującą w podlaskiej Klasie Okręgowej zakończyło się remisem 2:2.

Pięć goli w meczu Narwi

Pięć goli w meczu Narwi

Piłkarze z Ostrołęki zakończyli serię gier treningowych. Zespół Narwi w ostatnim spotkaniu sparingowym przed startem sezonu spotkał się na wyjeździe z czwartoligową Warmią Grajewo. W meczu podopiecznych Andrzeja Sieradzkiego padło pięć goli. 

Narew przed próbą generalną

Narew przed próbą generalną

W sobotę o godz. 11:00 piłkarze Narwi zagrają ostatni mecz w okresie przygotowawczym. Ostrołęczanie zmierzą się na wyjeździe z czwartoligową Warmią Grajewo. Podopieczni Andrzeja Sieradzkiego nie mogą doczekać się pierwszego meczu o punkty, który odbędzie się 7 sierpnia o godz. 17:00.

Cztery gry Narwi II

Cztery gry Narwi II

Podopieczni Mariusza Sadłowskiego w okresie przygotowawczym rozegrają cztery mecze kontrolne. Narew II Ostrołęka w tym czasie wystąpi również w meczu Pucharu Polski. 

Rzekunianka zagra z KS Śniadowo

Rzekunianka zagra z KS Śniadowo

Przed zespołem z Rzekunia drugie spotkanie kontrolne w okresie przygotowawczym. Podopieczni Bartłomieja Jezierskiego w sobotę o godz. 17:00 zagrają u siebie z KS Śniadowo. Rzekunianka szlifuje formę przed startem w Klasie Okręgowej.

» Wasze komentarze

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo