« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 1 sierpnia 2021 r., imieniny Justyna, Nadii, Piotra

Moja Ostrołęka

Aktualności

Polała się krew. Marek Pietruczuk wrócił na ring

W minioną sobotę na warszawskim Torwarze odbyła się już 59. edycja Grandy na pieści. Po trzy i półletniej przerwie w startach na ring wrócił najbardziej utytułowany zawodnik klubu Victoria Ostrołęka - Marek Pietruczuk. Marek to między innymi mistrz Polski seniorów w boksie z 2017 roku. W sumie czterokrotnie zdobywał tytuł najlepszego w kraju.


 

- Ostatni raz Marka mieliśmy okazję oglądać w listopadzie 2017 roku w meczach bokserskich między reprezentacją Polski a Kanady. Przez kilka ostatnich lat Marek skupił się na pracy i nie miał warunków do treningu. Wrócił dwa miesiące temu do tego co kocha najbardziej, czyli rywalizacji na ringu. Start na Grandzie traktowaliśmy bardziej jako sprawdzenie formy i powolny powrót do rywalizacji. Dostaliśmy propozycję walki z aktualnym mistrzem Polski Dominkiem Kidą kategorii wagowej do 69 kg i podjęliśmy wyzwanie - mówi Daniel Zaręba, który prowadzi zawodnika wraz z Pawłem Czartoryskim.

Reklama

Niestety pod koniec drugiej rundy zawodnicy zderzyli się głowami i na Marka głowie pojawiło się rozcięcie przez które lekarz nie pozwolił na kontynuację walki. Do momentu przerwania walki Marek prowadził na punkty i prezentował się bardzo dobrze. - Jesteśmy pewni, że gdyby nie pechowe zderzenie głowami to ręka naszego zawodnika powędrowałaby w górę. Po tej walce jesteśmy przekonani, że Marka stać na rywalizację na najwyższym poziomie. Co do dalszych planów Marek Pietruczuk już wiemy, że wystąpi on we wrześniu na gali "Bieszczadzkiej Zadymie Bokserskiej" w Sanoku - dodaje.

Odsłon: 6275
Komentarzy: 1
14:49, 14.06.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Marcos Jesus bez szans. Zyśk rozbił Argentyńczyka

Marcos Jesus bez szans. Zyśk rozbił Argentyńczyka

Znakomity występ Przemysława Zyśka. Bokser rodem z Ostrołęki odniósł swoje szesnaste zwycięstwo na ringu. Wciąż pozostaje niepokonany. Podczas fali Knockout Boxing Night w Suwałkach nie dał szans Marcosowi Jesusowi Cornejo. 

Zyśk w sobotę spotka się z Marcosem Jesusem. 'Jestem gotowy jak nigdy'

Zyśk w sobotę spotka się z Marcosem Jesusem. "Jestem gotowy jak nigdy"

W sobotę po raz 16. do ringu wejdzie Przemysław Zyśk. "Ostrołęcki Taran" w Suwałkach zmierzy się z Marcosem Jesusem Cornejo podczas gali Knockout Boxing Night 16. Polak jest niepokonany i ma nadzieję, że tak się stanie również po walce z zawodnikiem z Argentyny. 

Zyśk będzie boksował z Jesusem!

Zyśk będzie boksował z Jesusem!

Już w sobotę w Suwałkach odbędzie się gala Knockout Boxing Night 16. W stawce pojawił się Przemysław Zyśk. "Ostrołęcki Taran", który ma 15 wygranych w zawodowym ringu sprawdzi się z Marcosem Jesusem Cornejo. To doświadczony Argentyńczyk. 

Były gracz Narwi zawalczy w stolicy. Chorążewicz: będzie dobra bitka

Były gracz Narwi zawalczy w stolicy. Chorążewicz: będzie dobra bitka

Jeszcze niedawno był zawodnikiem Narwi Ostrołęka. Teraz czeka go kolejna walka. Emil Chorążewicz będzie rywalizował z Dominikiem Parolem podczas I Charytatywnej Gali Kickboxingu z okazji 77. rocznicy pamięci o kombatantach walczących w Powstaniu Warszawskim oraz podczas II Wojny Światowej.

Żarnoch: Mój rywal zasłonił się jakimś zwolnieniem lekarskim, bo boli brzuszek i siedzi w domku bąbelek

Żarnoch: Mój rywal zasłonił się jakimś zwolnieniem lekarskim, bo boli brzuszek i siedzi w domku bąbelek

Przykra niespodzianka dla Pawła Żarnocha. Zawodnik rodem z Ostrołęki miał stoczyć trzecią walkę zawodową. Wychowanek trenera Mieczysława Mierzejewskiego miał zmierzyć się z Jakubem Dobrzyńskim podczas gali Challenger's Boxing Night 2, która odbędzie się już dzisiaj.

» Wasze komentarze

Kibic @ 09:52, 15.06.2021r. IP: *

Interesuje się boksem a nigdy nie słyszałem o tego typu eventach.. Ktoś coś?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo