« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 1 sierpnia 2021 r., imieniny Justyna, Nadii, Piotra

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zaręba wicemistrzem kraju!

12 czerwca w Mińsku Mazowieckim odbyły się I Mistrzostwach Służb Mundurowych w Brazylijskim Ju jitsu. BJJ wywodzi się z Brazylii i łączy w sobie elementy ju-jitsu, zapasów i judo, walka wyróżnia się naciskiem na walkę w parterze w tym dźwignie i duszenia. W rywalizacji wziął udział szkoleniowiec klubu Victorii Ostrołęka Daniel Zaręba.


Ostrołęczanin na co dzień jest funkcjonariuszem Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce. Daniel trenuje i rozwija swoje umiejętności parterowe pod okiem trenerów Pawła Skuzy i Gabriela Majka w klubie Berserker Team Ostrołęka. 

Reklama

Daniel Zaręba w zawodach stoczył trzy walki, zajmując drugie miejsce i tytuł wicemistrza Polski w GI (walka w kimona) w kategorii do 88 kg purpurowe pasy oraz trzecią lokatę No Gi (walka bez kimon) w kategorii purpurowe pasy do 85 kg. 

- BJJ nie jest moim sportem bazowym. Zdecydowanie lepiej czuję w sportach uderzanych, czyli boksie i kickboxingu. Od kilku lat swoje treningi stójkowe przeplatam z treningami BJJ. Zajęcia dają dużo satysfakcji tym bardziej, że trenuje je z najlepszymi trenerami tej płaszczyzny w naszym mieście z klubu Berserker Team Ostrołęka, trenerzy Paweł Skuza i Gabriel Majek. Sam trening nie daję takich możliwości rozwoju jak start w zawodach i rywalizacja z innymi. Praca i inne obowiązki służbowe nie dają mi możliwości odbycia pełnego okresu przygotowań, tak było również w tym przypadku w związku z tym drugie miejsce uważam za dobry wynik, aczkolwiek mój przeciwnik w finale był w moim zasięgu i tu pozostaje mały niedosyt - mówi zawodnik Victorii. 

Reklama

W zawodach brali reprezentanci funkcjonariusze służb mundurowych: Służby Więziennej, Wojska Polskiego, Wojska Obrony Terytorialnej, Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Wywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Straży Granicznej, Służby Ochrony Państwa, Państwowej Straży Pożarnej (w tym OSP), Straży Miejskiej, Straży Ochrony Kolei, Służby Celnej, Inspekcji Transportu Drogowego, Służby Ochrony Państwa.

Odsłon: 5057
Komentarzy: 2
20:06, 16.06.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Marcos Jesus bez szans. Zyśk rozbił Argentyńczyka

Marcos Jesus bez szans. Zyśk rozbił Argentyńczyka

Znakomity występ Przemysława Zyśka. Bokser rodem z Ostrołęki odniósł swoje szesnaste zwycięstwo na ringu. Wciąż pozostaje niepokonany. Podczas fali Knockout Boxing Night w Suwałkach nie dał szans Marcosowi Jesusowi Cornejo. 

Zyśk w sobotę spotka się z Marcosem Jesusem. 'Jestem gotowy jak nigdy'

Zyśk w sobotę spotka się z Marcosem Jesusem. "Jestem gotowy jak nigdy"

W sobotę po raz 16. do ringu wejdzie Przemysław Zyśk. "Ostrołęcki Taran" w Suwałkach zmierzy się z Marcosem Jesusem Cornejo podczas gali Knockout Boxing Night 16. Polak jest niepokonany i ma nadzieję, że tak się stanie również po walce z zawodnikiem z Argentyny. 

Zyśk będzie boksował z Jesusem!

Zyśk będzie boksował z Jesusem!

Już w sobotę w Suwałkach odbędzie się gala Knockout Boxing Night 16. W stawce pojawił się Przemysław Zyśk. "Ostrołęcki Taran", który ma 15 wygranych w zawodowym ringu sprawdzi się z Marcosem Jesusem Cornejo. To doświadczony Argentyńczyk. 

Były gracz Narwi zawalczy w stolicy. Chorążewicz: będzie dobra bitka

Były gracz Narwi zawalczy w stolicy. Chorążewicz: będzie dobra bitka

Jeszcze niedawno był zawodnikiem Narwi Ostrołęka. Teraz czeka go kolejna walka. Emil Chorążewicz będzie rywalizował z Dominikiem Parolem podczas I Charytatywnej Gali Kickboxingu z okazji 77. rocznicy pamięci o kombatantach walczących w Powstaniu Warszawskim oraz podczas II Wojny Światowej.

Żarnoch: Mój rywal zasłonił się jakimś zwolnieniem lekarskim, bo boli brzuszek i siedzi w domku bąbelek

Żarnoch: Mój rywal zasłonił się jakimś zwolnieniem lekarskim, bo boli brzuszek i siedzi w domku bąbelek

Przykra niespodzianka dla Pawła Żarnocha. Zawodnik rodem z Ostrołęki miał stoczyć trzecią walkę zawodową. Wychowanek trenera Mieczysława Mierzejewskiego miał zmierzyć się z Jakubem Dobrzyńskim podczas gali Challenger's Boxing Night 2, która odbędzie się już dzisiaj.

» Wasze komentarze

kotek @ 08:24, 17.06.2021r. IP: *.*.24.130

Brawo Daniel !!

Ona @ 00:25, 18.06.2021r. IP: *.*.191.5

Gratulacje!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo