« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 r., imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wygrana przypłacona poważną kontuzją Kowalczyka

W czwartek po covidowej przerwie w hali sportowej SP nr 3 w Ostrołęce rozegrany został pierwszy mecz barażowy o wejście do IV ligi Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego. UKS Mag rywalizował z IKS Kuźnia Stare Babice. Jak Klemendorf i spółka wygrali 8:4, ale starciu towarzyszyło nietypowe zdarzenie. 


 

- Już na samym początku mieliśmy pecha, gdyż mój brat Grzesiek podczas zaciętego pojedynku z najlepszym zawodnikiem zespołu gości Pawłem Michalskim doznał poważnej kontuzji nogi i nie mógł już grać w kolejnych meczach. Było to dla naszej drużyny wielkim osłabieniem. Ciężko nam było się pozbierać po wykluczeniu Grzesia, ale jakoś daliśmy radę - mówi Mariusz Kowalczyk, zawodnik UKS Mag.

Reklama

Kolejne mecze miały bardzo zaciekły przebieg, ale w bardzo przyjaznej atmosferze sportowej. Nasi triumfowali 8:4. W niedzielę ostrołęczanie jadą do Starych Babic na mecz rewanżowy.

Reklama

UKS Mag Ostrołęka - IKS Kuźnia Stare Babice 8:4
UKS Mag: Jan Klemendorf 3,5, Mariusz Kowalczyk 2,5, Mateusz Perzanowski 2, Grzegorz Kowalczyk.

Odsłon: 6782
Komentarzy: 1
13:50, 18.06.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Bawią się i uczą z rakietą w dłoni (zdjęcia)

Bawią się i uczą z rakietą w dłoni (zdjęcia)

Dużym powodzeniem cieszą się zajęcia tenisowe, które prowadzi instruktor OST. To wszystko w ramach "Sportowych Wakacji w Mieście". Treningi prowadzone były od 4 do 8 lipca. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

Olga Baranek zwyciężczynią wakacyjnego turnieju tenisa stołowego (zdjęcia)

Olga Baranek zwyciężczynią wakacyjnego turnieju tenisa stołowego (zdjęcia)

5 lipca na Hali Widowiskowo-Sportowej im. Arkadiusza Gołasia rozegrano wakacyjny turniej tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży do lat 13. Chęć podjęcia rywalizacji zgłosiło siedmiu uczestników. Co ciekawe zawody można śmiało nazwać międzynarodowymi, ponieważ grono graczy tworzyli zawodnicy pochodzący z Polski, Ukrainy oraz Francji.

Zagra w turnieju tenisowym?

Zagra w turnieju tenisowym?

Już 22 maja w hali Zespołu Szkół Powiatowych w Goworowie odbędzie się Turniej Tenisa Stołowego "Przyjaciele Patrykowi". Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rywalizacji. Przedstawiamy regulamin zmagań.

Znamy mistrzów tenisa z gminy Lelis (zdjęcia, wideo)

Znamy mistrzów tenisa z gminy Lelis (zdjęcia, wideo)

Sala Szkoły Podstawowej w Obierwi była areną turnieju tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Impreza była zorganizowana właśnie dla mieszkańców tego terenu. W zmaganiach wzięły udział dzieci oraz młodzież i dorośli. 

Zagrasz w tenisa?

Zagrasz w tenisa?

24 kwietnia o godz. 11:00 w sali Szkoły Podstawowej w Obierwi rozpocznie się turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Impreza organizowana jest mieszkańców właśnie tego terenu. Zgłoszenia będą przyjmowane w dniu zawodów do godz. 10:30.

» Wasze komentarze

KIBIC @ 15:19, 20.06.2021r. IP: *.*.49.160

Gratuluję Wam chlopakii Pomimo dużej straty wygraliście!!! Brawo Wy!!! Zawodnikowi Grzegorzowi życzę szybkiego powrotu do zdrówka

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo