« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 24 października 2021 r., imieniny Marcina, Rafała, Arety

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mróz mistrzem, Zapust i Więch ze srebrem (zdjęcia)

Kolejny udany start reprezentantów UKS Atleta Ostrołęka. Tym razem najmłodsza ekipa zawodników wzięła udział w Ciechanowie w wojewódzkim wieloboju atletycznym. Zawodniczki i zawodnicy rywalizowali w trzech konkurencjach ogólnorozwojowych i jednym ćwiczeniu ukierunkowanym na podnoszeniu ciężarów: bieg wahadłowy 4 x 10 m, rzut piłką lekarską, trójskok obunóż z miejsca, rwanie na technikę.


Zacięta rywalizacja młodych sportowców zakończyła się wieloma sukcesami, nawet na najwyższym podium. Pucharami nagrodzono naszych najmłodszych zawodników, czyli w kategorii do lat 10 Wojciecha Bakułę oraz w kategorii do lat 13 Kacpra Mroza. Każdy uczestnik otrzymał również pamiątkowy medal i dyplom. 

Reklama

Wyniki końcowe
Dziewczęta do lat 12
2 miejsce - Gabriela Zapust (Ostrołęka)
5 miejsce Maja Kulesza (Ostrołęka)
6 miejsce Julia Stachurska (Ostrołęka)
9 miejsce Daria Załęska (Ostrołęka)
10 miejsce Maja Zera (Obierwia)

Reklama

Chłopcy do lat 12
1 miejsce Kacper Mróz (Aleksandrowo)
2 miejsce Igor Więch (Ostrołęka)
4 miejsce Bartłomiej Zyśk (Ostrołęka)
8 miejsce Błażej Tomczak (Chudek)
9 miejsce Marcel Kopania (Olszewka)
10 miejsce Adam Dzięgielewski (Obierwia)
11 miejsce Damian Tumiński (Obierwia)

Reklama

Zobacz zdjęcia:
Wielobój w Ciechanowie

Więcej zdjęć: Wielobój w Ciechanowie

Odsłon: 3030
Komentarzy: 0
18:13, 29.06.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Piękny wynik Ostrowskiego. Nie byłoby sukcesów gdyby nie trener, żona, rodzina, przyjaciele i wyrozumiały szef

Piękny wynik Ostrowskiego. Nie byłoby sukcesów gdyby nie trener, żona, rodzina, przyjaciele i wyrozumiały szef

W Siedlcach odbyły się zmagania pod hasłem IBFF&WPF International Polish Cup Bodybuilding&Fitness. W stawce pojawił się Łukasz Ostrowski. Reprezentant Klubu Sportów Sylwetkowych Kuźnia Ostrołęka zaprezentował się znakomicie. Do domu wrócił z dwoma złotymi, trzema srebrnymi i jednym brązowym medalem. Rafał Łazicki sięgnął po dwa wicemistrzostwa.

Wojciech Bakuła i Kacper Mróz najlepsi w Siedlcach

Wojciech Bakuła i Kacper Mróz najlepsi w Siedlcach

Wiele wylanego potu w wakacyjnych przygotowaniach dały porządne efekty we wrześniowych zmaganiach naszym atletom, a okazji do pomostowych potyczek nie brakowało. Przedstawiciele UKS Atleta Ostrołęka mają za sobą występ podczas Wojewódzkiego Turnieju Wielobojowego o puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego w podnoszeniu ciężarów.

Zagraj w szachy i zdobądź medale oraz puchary

Zagraj w szachy i zdobądź medale oraz puchary

3 października w sali konferencyjnej ZNP odbędzie się Otwarty Turniej Szachowy dla dzieci o puchar prezesa Oddziału Powiatowego ZNP w Ostrołęce. Organizator - MUKS Tęcza Ostrołęka zaprasza na zmagania wszystkich chętnych. Na najlepszych czekają cenne nagrody.

Więch wygrał. Olek drugi, zaś Gabrysia trzecia

Więch wygrał. Olek drugi, zaś Gabrysia trzecia

Tydzień po mistrzostwach Mazowsza do 15 lat w Siedlcach rozegrany został Wojewódzki Turniej o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego do 17 lat w podnoszeniu ciężarów. W stawce była trójka reprezentantów UKS Atleta Ostrołęka: Gabriela Zapust (uczennica SP 10), Igor Więch (uczeń SP 1) oraz Aleksander Płodziszewski (uczeń ZSZ nr 1).

Igor Więch mistrzem Mazowsza!

Igor Więch mistrzem Mazowsza!

Na ciechanowskich pomostach rozegrane zostały Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w podnoszeniu ciężarów do 15 lat. Ostrołękę reprezentowali sztangiści UKS Atleta. Julia Stachurska startowała w kategorii wagowej powyżej 75kg, zaś Igor Więch w grupie do 49 kg. Nasz zawodnik spisał się rewelacyjnie.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo