« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 1 sierpnia 2021 r., imieniny Justyna, Nadii, Piotra

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dzikie drużyny walczyły w Goworowie (zdjęcia)

W Goworowie odbyły się turnieje dzikich drużyn w unihokeja, piłkę siatkowa oraz piłkę nożną. W sumie wystąpiły 22 drużyny. Triumfowały zespoły: Orza Goworowo, Huraganu Ponikiew Duża, KS Krzaki i FC Galacticos. Nagrody zostały ufundowane przez Powiat Ostrołęcki. W organizacje turniejów włączyli się: Bartosz Dziełak (Orz Goworowo) oraz Mariusz Brzozowski (animator Orlika).


W zmaganiach unihokeja walczyły trzy zespoły w grupie open. Wygrał Orz Goworowo. Drugie miejsce zajął FC Po Nalewce, zaś trzecie Hokejowcy. W bojach siatkarski najlepszy okazał się Huragan Ponikiem Duża, przed UKS Pasieki i FC Ulani.

Reklama

W minioną niedzielę odbył turniej dzikich drużyn w piłkę nożną, w którym wzięło udział 16 drużyn w dwóch kategoriach wiekowych.

Kategoria junior
I miejsce KS Krzaki
II miejsce Klasa 7B
III miejsce KS Orz Goworowo

Reklama

Kategoria open
I miejsce FC Galacticos
II miejsce Afterowicze
III miejsce Czasoprzestrzeń

Reklama

Zobacz zdjęcia:
Turnieje dzikich drużyn w Goworowie

Więcej zdjęć: Turnieje dzikich drużyn w Goworowie

Odsłon: 6251
Komentarzy: 0
21:48, 12.07.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Pięć goli w meczu Narwi

Pięć goli w meczu Narwi

Piłkarze z Ostrołęki zakończyli serię gier treningowych. Zespół Narwi w ostatnim spotkaniu sparingowym przed startem sezonu spotkał się na wyjeździe z czwartoligową Warmią Grajewo. W meczu podopiecznych Andrzeja Sieradzkiego padło pięć goli. 

Narew przed próbą generalną

Narew przed próbą generalną

W sobotę o godz. 11:00 piłkarze Narwi zagrają ostatni mecz w okresie przygotowawczym. Ostrołęczanie zmierzą się na wyjeździe z czwartoligową Warmią Grajewo. Podopieczni Andrzeja Sieradzkiego nie mogą doczekać się pierwszego meczu o punkty, który odbędzie się 7 sierpnia o godz. 17:00.

Cztery gry Narwi II

Cztery gry Narwi II

Podopieczni Mariusza Sadłowskiego w okresie przygotowawczym rozegrają cztery mecze kontrolne. Narew II Ostrołęka w tym czasie wystąpi również w meczu Pucharu Polski. 

Rzekunianka zagra z KS Śniadowo

Rzekunianka zagra z KS Śniadowo

Przed zespołem z Rzekunia drugie spotkanie kontrolne w okresie przygotowawczym. Podopieczni Bartłomieja Jezierskiego w sobotę o godz. 17:00 zagrają u siebie z KS Śniadowo. Rzekunianka szlifuje formę przed startem w Klasie Okręgowej.

KS CK Troszyn zagra z...KS CK Troszyn

KS CK Troszyn zagra z...KS CK Troszyn

Piłkarze Michała Złotkowskiego w weekend mieli zmierzyć się z Sokołem Serock. Spotkanie nie dojdzie do skutku. - Wraz z trenerem przeciwników doszliśmy do wspólnego wniosku, by odpuścić grę. Spotkamy się o punkty już w trzeciej kolejce, więc nie ma sensu teraz walczyć w meczu kontrolnym - mówi szkoleniowiec.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo