« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 1 sierpnia 2021 r., imieniny Justyna, Nadii, Piotra

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ruszyły zapisy na Mistrzostwa Gminy Rzekuń

Po roku przerwy spowodowanej pandemia koronawirusa Klub Kolarski 24 zaprasza na zmagania w jeździe indywidualnej na czas. Rywalizacja odbędzie się 15 sierpnia na terenie gminy Rzekuń. Jak mówią organizatorzy, podczas XII edycji ITT Rzekuń do pokonania będzie nowy, dłuższy dystans.


W tym roku patronat honorowy nad imprezą objął wójt gminy Rzekuń Bartosz Podolak. Dodatkowo impreza ze względu na lokalizację zyskała dopisek: “Szlakiem Marynarzy i Ułanów poległych na ziemi rzekuńskiej“. Do organizacji włączył się również sołtys Sołectwa Nowa Wieś Wschodnia Tomasz Chrzanowski. 

Reklama

- W tym roku będziemy mieli rekordową gwarantowaną sumę nagród finansowych. Za zwycięstwo w kategorii open wśród kobiet i mężczyzn zostanie wręczony czek na 1000 zł dzięki Piotrowi Cichemu z firmy Pyrys-Bud Ostrołęka - mówi Marek Karczewski, prezes KK24h.

Reklama

Elektroniczne zapisy przyjmowane są poprzez stronę www.kk24h.pl. Trasa mistrzostw: Nowa Wieś Wschodnia - Ołdaki - Rozwory - Zabiele - Susk Stary - Nowa Wieś Wschodnia

Odsłon: 1027
Komentarzy: 4
09:49, 19.07.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Podsumowanie rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski

Podsumowanie rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski

W tym roku Ostrołęka po raz drugi przystąpiła do rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Przez cały czerwiec niemal 1,5 tysiąca aktywnych użytkowników aplikacji Aktywne Miasta reprezentujących Ostrołękę niezmordowanie kręciło kilometry, które następnie były przeliczane na punkty.

Marcinkowska, Jarkowski, Ciecierski i Piotrowski z wizytą u Kulika

Marcinkowska, Jarkowski, Ciecierski i Piotrowski z wizytą u Kulika

Prezydent Łukasz Kulik zaprosił do ostrołęckiego ratusza czworo zawodników związanych z Klubem Kolarskim 24h, którzy w ostatnich dniach osiągnęli imponujące wyniki w wymagających rywalizacjach kolarskich. Justyna Marcinkowska, Tomasz Jarkowski, Michał Ciecierski oraz Zdzisław Piotrowski zaprezentowali swe nieprzeciętne umiejętności i długotrwałe przygotowania w najlepszy możliwy w sporcie sposób, godnie reprezentując nasze miasto i cały region Kurpiowszczyzny.

Rowerowa sobota w Ostrołęce!

Rowerowa sobota w Ostrołęce!

Już 10 lipca odbędzie się festyn rowerowy na plaży miejskiej w Ostrołęce. Tego dnia zostanie rozłożony tam modułowy tor pumptrack, na którym odbędą się zawody. Organizator wydarzenia - Fundacja Kult - zaprasza wszystkich do wspólnej zabawy od godz. 9:00.

39 km do pokonania. Zapisz się na rajd

39 km do pokonania. Zapisz się na rajd

20 czerwca planowany jest rajd rowerowy "Rowerem przez gminę Rzekuń 2021". Organizatorzy zapraszają chętnych do wzięcia udziału w rywalizacji. Organizatorem jest Gminna Biblioteka Publiczna w Rzekuniu, zaś patronat honorowy sprawuje wójt gminy Rzekuń Bartosz Podolak.

Ale mistrzowskie ściganie (zdjęcia)

Ale mistrzowskie ściganie (zdjęcia)

Świetna zabawa na rowerach za nami. W weekend odbyły się I Mistrzostwa Kurpi w kolarstwie przełajowym MTB. Ścigały się dzieci, rywalizowała młodzież oraz zawodowcy. Honorowy patronat nad imprezą sprawował wójt gminy Kadzidło Dariusz Łukaszewski, zaś głównym organizatorem była firma Studio Wnętrz Tomasza Chrostka. Łącznie wystartowało 87 zawodniczek i zawodników.

» Wasze komentarze

grfdhfh @ 15:59, 19.07.2021r. IP: *.*.125.77

moze by tak zdjecie trasy ?

fotograf @ 22:20, 19.07.2021r. IP: *

"zdjecie"?
pierwsze to co to jest to "zdjecie"?
drugie - jeśli chodzi Ci o zdjęcie to napisz czy to ma być zdjęcie z kosmosu, z drona, z aparatu lustrzanki lecąc paralotnią czy zdjęcie jakości asfaltu?
O jakie zdjęcie chodzi?
Jeśli to w ogóle o zdjęcie chodzi ;)

Kjk @ 10:24, 20.07.2021r. IP: *.*.12.17

Zdjecie trasy. Ahahah

Daj meila wysle ci zdjecie jak stoje przy drzewie na zabielu chcesz?

Moze mape trasy je.lopie?

zawodnik @ 09:38, 22.07.2021r. IP: *.*.157.90

Mapa trasy wyścigu jest na stronie organizatora :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo