« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 grudnia 2021 r., imieniny Barbary, Krystiana, Berny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rzucając bramki uczczą pamięć Majewskiego

Trzy drużyny wystąpią w XVIII Memoriale im. Zbigniewa Majewskiego w piłce ręcznej. Zmagania odbędą się 11 września w hali III Liceum Ogólnokształcącego im. Unii Europejskiej przy ul. Ks. Franciszka Blachnickiego. W turnieju zmierzą się: Trójka Ostrołęka, Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka oraz SPR Nowe Piekuty.


Mecze będą rozgrywane systemem "każdy z każdym" 2x25 minut. W przypadku remisu rozgrywane będą rzuty karne. Zwycięstwo 3 pkt, zwycięstwo po rzutach karnych 2 pkt, porażka po rzutach karnych 1 pkt.

Reklama

Śp. Zbigniew Majewski był zasłużonym trenerem. Wychował wielu piłkarzy ręcznych. Był pedagogiem pracującym z ostrołęcką młodzieżą oraz tatą kolegi zawodników Trójki - Tomasza, który przez kilka sezonów grał w naszym klubie.

Reklama

Terminarz rozgrywek
(11.09., sobota)
godz. 9:20 Trójka - Szczypiorniak
godz. 11:10 Trójka - SPR Nowe Piekuty
godz. 12:50 Szczypiorniak - SPR Nowe Piekuty
godz. 14:10 Uroczyste zamknięcie turnieju

Odsłon: 2860
Komentarzy: 0
13:13, 10.09.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Trójka jedzie do Lublina. Mecz na szczycie!

Trójka jedzie do Lublina. Mecz na szczycie!

Przed szczypiornistami z Ostrołęki bardzo ważne spotkanie. Już w sobotę o godz. 11:00 podopieczni Rafała Niećko zmierzą się na wyjeździe z AZS UMCS Lublin. Gracze Trójki po ośmiu kolejkach mają komplet punktów. Z kolei lublinianie zanotowali siedem zwycięstw i jedną porażkę. Zapowiadają się duże emocje.

Spokojnie jedną! Trójka ograła Szczypiorniaka (zdjęcia, wideo)

Spokojnie jedną! Trójka ograła Szczypiorniaka (zdjęcia, wideo)

Piłkarze ręczni Trójki okazali się lepsi od zespołu z Dąbrowy Białostockiej. Podopieczni Rafała Niećko wygrali 25:24 z Szczypiorniakiem. Najskuteczniejszym graczem ostrołęczan był Patryk Obidziński, który rzucił siedem goli. Nasi z kompletem ośmiu zwycięstw są liderem II ligi.

W Diamencie rosną Diamenty

W Diamencie rosną Diamenty

Debiut w Warszawsko-Mazowieckiej Lidze Piłki Ręcznej Dzieci Młodszych mają chłopcy z UKS Diament Ostrołęka z rocznika 2011. Zawodnicy pod opieką Radosława Żebrowskiego zaliczyli dwa mecze. Skończyło się wygraną o porażką. Co warto podkreślić, nasi szczypiorniści grają w lidze jako rocznik młodszy.

Trzecia wygrana Trójki (zdjęcia, wideo)

Trzecia wygrana Trójki (zdjęcia, wideo)

Juniorzy młodsi Trójki Ostrołęka wygrali po raz trzeci w sezonie w lidze warszawsko-mazowieckiej. Podopieczni Radosława Żebrowskiego okazali się lepsi od MTS Lider Radom. Nasi triumfowali różnicą 20 goli! Najskuteczniejszym graczem ostrołęczan był Szymon Turski. Rozgrywający zaliczył 10 trafień.

Diament zaczął od wygranej! (zdjęcia, wideo)

Diament zaczął od wygranej! (zdjęcia, wideo)

Znakomitą inaugurację mają za sobą piłkarze ręczni UKS Diament Ostrołęka w grupie grającej o mistrzostwo Warszawsko-Mazowieckiej Lidze Młodzików. Podopieczni Radosława Blocha zasłużenie wygrali 40:26 z MTS Lider Radom.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo