« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 29 czerwca 2022 r., imieniny Piotra, Pawła, Benity

Moja Ostrołęka

Aktualności

Iza Roicka dwukrotnie czwarta. Startowali inni

W minionym tygodniu ekipa UKS Siódemka Ostrołęka startowała w kilku zawodach. Nasi pojawili się na zmaganiach w Piasecznie, Olecku. Nasi odnotowali bardzo dobre wyniki.


 

 

9 września Martyna Budziłek i Izabela Marcińczyk wystartowała na 800 m w Piasecznie w Mazovia Track Cup. Martyna ukończyła zawody na piątym miejscu, osiągając czas 2:17,42 s, a Iza była szósta z czasem 2:20,26 s.

Reklama

11 września w Olecku w Miedzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Izabela Roicka dwukrotnie zajmowała czwarte miejsca: w biegu na 80 m przez płotki oraz w wieloskoku. W tej pierwszej konkurencji w eliminacjach uzyskała czas 13,20 s (wiatr minus 1,2m/s), a w finale 13,05 s (wiatr minus 1,0 m/s). Iza wystąpiła także w wieloskoku, osiągając rezultat 10,10 m.

Reklama

W biegu na 1000 m zadebiutował Artur Mrozek, zajął siódme miejsce z czasem 3:02,44 s. Na 600 m wystartował Szymon Sala i z rezultatem 1:38,06 s zajął dziewiąte miejsce.

Odsłon: 3994
Komentarzy: 0
16:42, 14.09.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złoto i srebro Pierzchały. Bożomańska z brązem (zdjęcia)

Złoto i srebro Pierzchały. Bożomańska z brązem (zdjęcia)

18 czerwca 2022 w Toruniu odbyły się Mistrzostwa Polski Masters w Lekkiej Atletyce. Mistrzostwa zgromadziły bardzo licznie zawodników z całego kraju. Wzięło udział ponad 500 osób. Najstarszy uczestnik miał niespełna 90 lat. Dla trójki naszych reprezentantów zmagania były debiutem. 

Wystartowały zapisy do XXVI Półmaratonu Kurpiowskiego

Wystartowały zapisy do XXVI Półmaratonu Kurpiowskiego

Największa impreza biegowa w naszym regionie powraca po pandemicznej przerwie. Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik zaprasza do udziału w XXVI Półmaratonie Kurpiowskim, który został zaplanowany na niedzielę, 18 września.

Srebrny medal Szymona Sadłowskiego

Srebrny medal Szymona Sadłowskiego

Na stadionie warszawskiego AWF odbyły się Mistrzostwa Mazowsza w Lekkiej Atletyce. Srebrny medal w biegu na 400 m przez płotki z wynikiem  61,93 s zdobył Szymon Sadłowski - uczeń II LO im. C. K. Norwida w Ostrołęce. 

Runmageddon wraca do Ostrołęki

Runmageddon wraca do Ostrołęki

Już 6 sierpnia ponownie w Ostrołęce odbędzie się wielkie sportowe wydarzenie: Runmageddon. Dzięki inicjatywie prezydenta Łukasza Kulika już po raz drugi Ostrołęka pojawi się na mapie tych ekstremalnych biegów.

Dziadak ze złotem i srebrem. Wierzbowska mistrzynią. Brąz Pyskło

Dziadak ze złotem i srebrem. Wierzbowska mistrzynią. Brąz Pyskło

11 i 12 czerwca w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w lekkiej atletyce. Zawodnicy UKS Siódemka Ostrołęka zdobyli dwa złote, srebrny i brązowy medal.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo