« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 25 września 2021 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Iza Roicka dwukrotnie czwarta. Startowali inni

W minionym tygodniu ekipa UKS Siódemka Ostrołęka startowała w kilku zawodach. Nasi pojawili się na zmaganiach w Piasecznie, Olecku. Nasi odnotowali bardzo dobre wyniki.


 

 

9 września Martyna Budziłek i Izabela Marcińczyk wystartowała na 800 m w Piasecznie w Mazovia Track Cup. Martyna ukończyła zawody na piątym miejscu, osiągając czas 2:17,42 s, a Iza była szósta z czasem 2:20,26 s.

Reklama

11 września w Olecku w Miedzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Izabela Roicka dwukrotnie zajmowała czwarte miejsca: w biegu na 80 m przez płotki oraz w wieloskoku. W tej pierwszej konkurencji w eliminacjach uzyskała czas 13,20 s (wiatr minus 1,2m/s), a w finale 13,05 s (wiatr minus 1,0 m/s). Iza wystąpiła także w wieloskoku, osiągając rezultat 10,10 m.

Reklama

W biegu na 1000 m zadebiutował Artur Mrozek, zajął siódme miejsce z czasem 3:02,44 s. Na 600 m wystartował Szymon Sala i z rezultatem 1:38,06 s zajął dziewiąte miejsce.

Odsłon: 2332
Komentarzy: 0
16:42, 14.09.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Budziłek najszybsza

Budziłek najszybsza

W Warszawie odbył się miting lekkoatletyczny. W zmaganiach wzięły udział trzy zawodniczki UKS Siódemka Ostrołęka. Martyna Budziłek okazała się najszybsza.

Roicka z dwoma medalami. Sala i Mrozek na piątek pozycji

Roicka z dwoma medalami. Sala i Mrozek na piątek pozycji

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się podczas Mistrzostw Mazowsza Młodzików przedstawiciele UKS Siódemka Ostrołęka. W sumie klub do rywalizacji wystawił trójkę lekkoatletów. Efekt? Trzy medale.

Goździewski piąty i z rekordem klubu. Dobry występ Wołosza i Dzwonkowskiego

Goździewski piąty i z rekordem klubu. Dobry występ Wołosza i Dzwonkowskiego

W Ciechanowie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza do lat 16 w lekkiej atletyce. UKS Clan Ostrołęka reprezentowało trzech zawodników: Paweł Goździewski, Wiktor Wołosz i Konrad Dzwonkowski. Wszyscy spisali się bardzo dobrze.

Dwa złota Miłosza, jedno Oliwii. Srebro Igora, a brąz Michała

Dwa złota Miłosza, jedno Oliwii. Srebro Igora, a brąz Michała

Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, ciągłych opadów deszczu i temperatury oscylującej w okolicach 10° C, pełne medali i nowych rekordów życiowych starty w Ciechanowie podczas Mistrzostw Mazowsza do lat 16 zanotowali na swoim koncie reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka.

Przygoda życia Magdaleny Żebrowskiej

Przygoda życia Magdaleny Żebrowskiej

Bardzo dobry start na zakończenie sezonu zaliczyła Magdalena Żebrowska. 25-latka pochodząca z Lelisa wzięła udział w drugiej edycji Kip Keino Classic, który odbył się w stolicy Kenii w Nairobi. Wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, a obecnie reprezentująca barwy AZS AWF Katowice wywalczyła drugie miejsce.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo