« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 28 stycznia 2022 r., imieniny Walerego, Radomira, Tomasza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Pobiegnij 11 listopada. Ruszyły zapisy!

Puławskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej wraz z MOSiR-em w Puławach, Radą i Urzędem Miasta Puławy, Państwowym Instytutem Badawczym w Puławach zapraszają wszystkich do udziału w XXXI Ogólnopolskich Biegach Niepodległości, które odbędą się 11 listopada.


 

Bieg główny odbędzie się na dystansie 10 km, bieg masowy na 5 km, zaś biegi młodzieżowe na trasach od 600 do 1800 m. Wspólny limit dla biegów długich to 300 osób. Zapisy przyjmowane są na stronie www.ptkkf.pulawy.pl.

Reklama

Warunki uczestnictwa
- w biegach młodzieżowych obowiązuje zaświadczenie lekarskie (dopuszcza się listy zbiorowe)
- młodzież, która nie ukończyła 16 lat, może startować w biegu na 5 km tylko za zgodą opiekunów (obowiązują zaświadczenia lekarskie lub oświadczenia jak w biegu na 10 km)
- w biegu na 10 km mogą startować osoby, które ukończyły 16 lat i przedstawią zaświadczenie lekarskie (dopuszcza się złożenie oświadczenia o starcie na własną odpowiedzialność przez osoby dorosłe, osoby niepełnoletnie dodatkowo zgoda rodziców). Druki do pobrania w biurze zawodów lub ze strony internetowej www.ptkkf.pulawy.pl

Zgłoszenia
- biegi młodzieżowe - zapisy w biurze zawodów (Szkoła Podstawowa nr 2, Al. Mała w Puławach w godz. 9:00 - 11:15)
- biegi na 10 km i 5 km - drogą internetową na stronie www.ptkkf.pulawy.pl
- uczestnicy biegów na 10 km i 5 km do godz. 11:30 zgłaszają się w biurze zawodów (SP nr 2 w celu weryfikacji i odbioru numeru startowego (niezbędny dowód tożsamości i dowód wpłaty) oraz pakietu startowego

Opłata startowa
- uczestnicy biegów na 10 km i 5 km (dokonują wpłaty i zgłoszenia): w terminie do 30 października - 30 zł (liczy się data wpływu), w terminie do 8 listopada - 40 zł, w dniu 11 listopada w biurze zawodów 50 zł (bez względu na ewentualne wcześniejsze zapisy internetowe
- osoby w wieku 70 lat i starsze bezpłatnie

Reklama

Nagrody
- wszyscy uczestnicy biegów młodzieżowych otrzymają dyplomy uczestnictwa
- biegi młodzieżowe - miejsca I-III medale, dyplomy, nagrody rzeczowe, IV-VI dyplomy, upominki
- bieg na 5 km - kobiety i mężczyźni za miejsca I-III; puchary, nagrody rzeczowe
- bieg na 10 km - kobiety i mężczyźni open za miejsca I-III nagrody finansowe, puchary; kategorie wiekowe kobiet i mężczyzn: za miejsca I-III, puchary (ew. za I nagroda finansowa). Nagrody nie podlegają kumulacji
- nagrody specjalne dla zwycięzców klasyfikacji: najlepsi puławianie, najlepsi nauczyciele, najstarsi uczestnicy (osobno kobiety i mężczyźni)
- niepełnosprawni: za miejsca I-III puchary, dyplomy i nagrody finansowe
- klasyfikacja drużynowa szkół za miejsca I-III puchary i dyplomy

Odsłon: 4379
Komentarzy: 0
12:00, 15.10.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rekord życiowy Kowalczyka

Rekord życiowy Kowalczyka

Dobry występ podczas 3. Ogólnopolskich Halowych Zawodów Lekkoatletycznych w Arenie Toruń zanotował Dominik Kowalczyk. Podopieczny Pauliny Pawłowskiej-Żbikowskiej reprezentujący Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka wystartował w biegu na 1000 metrów.

Pobiegniesz z Orkiestrą?

Pobiegniesz z Orkiestrą?

Już 30 stycznia o godz. 13:00 wystartuje 30 Bieg Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - Ostrołęka 2022. W związku z ograniczeniami w zmaganiach będzie mogło wziąć udział zaledwie 200 osób. Zapisy ruszyły. Warto się pospieszyć, by nie tylko pobiec, ale przede wszystkim pomóc i wesprzeć WOŚP.

Dziadak i Budziłek z rekordami sezonu

Dziadak i Budziłek z rekordami sezonu

W miniony weekend reprezentanci UKS Siódemka Ostrołęka startował w hali Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Spośród kilkuosobowej ekipy klubu najlepiej wypadły: Nikolina Dziadak, która w konkursie trójskoku zajęła drugie miejsce, osiągając najlepszy wynik w tym sezonie halowym - 11,44 m. Z kolei Martyna Budziłek w biegu na 1000 m kobiet czas 3:01,46 s.

Rekord za rekordem ekipy OKLA

Rekord za rekordem ekipy OKLA

Drugi dzień startów mają za sobą przedstawiciele Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka. Podopieczni Pauliny Pawłowskiej-Żbikowskiej, Bartosza Witkowskiego i Michała Zawojka uczestniczyli w II Halowych Zawodach Kontrolnych WMOZLA 2022. Wszyscy zanotowali rekordy. 

Rekordy życiowe ostrołęczan

Rekordy życiowe ostrołęczan

Dzisiaj w hali AWF Warszawa odbyły się I Halowe Zawody Kontrolne WMOZLA 2020. W stawce znaleźli się przedstawiciele Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka. Podopieczni Bartosza Witkowskiego oraz Katarzyny i Konrada Szusterów spisali się bardzo dobrze. 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo