« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 29 listopada 2021 r., imieniny Błażeja, Saturnina, Fryderyka

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bieg Kolejarza już po raz szósty

Blisko dwieście zawodniczek i zawodników znalazło się na liście startowej VI Biegu Kolejarza na osiedlu Stacja. Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią Uczniowski Klub Sportowy Mag ponownie zaprosił mieszkańców miasta do wspólnej rywalizacji.


Bieg główny odbędzie się na dystansie 3000 metrów ulicami Żeromskiego, Skowrońskiego, Wiejską, Starowiejską i ponownie Żeromskiego.

Reklama

Start i meta biegu zostaną zlokalizowane przy "Obelisku Kolejarzy". Bieg dziecięcy zostanie przeprowadzony na dystansie 1000 metrów w kategorii dzieci - od 6 do 10 lat i od 11 do 15 lat. Bieg ulicą Żeromskiego z nawrotem przy posesji nr 110.

- Celem imprezy jest popularyzacja biegania jako najprostszej formy ruchu, podnoszenie sprawności fizycznej, rywalizacja wśród dzieci, młodzieży i dorosłych, integracja społeczności lokalnej, a także promocja klubu, szkoły i osiedla Stacja - podkreślają organizatorzy.

V Bieg Kolejarza wygrał Przemysław Dąbrowski. Drugi na linii mety zameldował się triumfator z czwartej edycji - Karol Rogoziński z Dzbenina. Wśród kobiet najlepsza okazała się Weronika Lenkiewicz z Ostrołęki. Kto okaże się najszybszy tym razem?

Początek rywalizacji został zaplanowany w niedzielę, 24 października na godz. 13.00.

Odsłon: 5438
Komentarzy: 4
10:11, 23.10.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kowalczyk otarł się o podium

Kowalczyk otarł się o podium

Dominik Kowalczyk wywalczył czwarte miejsce podczas Mistrzostw Polski U-18 w biegach przełajowych. Zawodnik Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka może czuć niedosyt. Podium było na wyciągnięcie ręki.

Pobiegniesz w Baranowie?

Pobiegniesz w Baranowie?

Już 5 grudnia na stadionie gminnym w Baranowie odbędzie się II Baranowski Bieg Mikołajkowy Po Zdrowie. Organizatorzy zapraszają chętnych do wzięcia udziału w rywalizacji. Zapisy będą przyjmowane do 29 listopada. 

Srebro Budziłek, brąz Wierzbowskiej

Srebro Budziłek, brąz Wierzbowskiej

Na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w Biegach Przełajowych. Spośród siodmioosobowej ekipy UKS Siódemka Ostrołęka z grupy trenera Dariusza Dąbrowskiego najlepiej wypadła Martyna Budziłek, która w biegu na 2 km seniorek zdobyła srebrny medal, przegrywając złoto o cztery sekundy. 

Trzcińska mistrzynią. Dobre lokaty Prachniak i Wołosza

Trzcińska mistrzynią. Dobre lokaty Prachniak i Wołosza

W lasku bielańskim przy Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza i Międzywojewódzkie Mistrzostwa w Biegach Przełajowych. Reprezentanci UKS Clan Ostrołęka zajęli dobre lokaty. Na najwyższym stopniu podium uplasowała się Natalia Trzcińska.

Mateusz Gwara piąty. Rekord Mai Grabowskiej

Mateusz Gwara piąty. Rekord Mai Grabowskiej

21 listopada w Toruniu odbyła się Halowa Olimpiada Lekkoatletyka Dla Każdego, w której wystartowała dwójka uczestników programu z naszego terenu. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Mateusz Gwara oraz Maja Grabowska. Spisali się bardzo dobrze.

» Wasze komentarze

momo @ 10:26, 23.10.2021r. IP: *.*.171.28

taki bieg, bravo dla Uks Mag

Stacyjniak @ 12:47, 23.10.2021r. IP: *.*.99.20

Główny organizator biegu kolejarza Rada Osiedla Stacja Brawo

człek @ 22:19, 23.10.2021r. IP: *

To kto jest ostatecznie ORGANIZATOREM?
1.UKS Mag?
2.Rada Osiedla Stacja
3.czy SP nr 3 w Ostrołęce?
Wszyscy się przyznają, a tak naprawdę jak zaczęłam szukać po Ich stronach to nikt haha

Zastanawiam się skąd ludzie wiedzą o tej imprezie
Według mnie to organizatorem jest moja-ostroleka peel i e-;,ostroleka peel, bo tu znalazłam informacje o biegu.

Marek Kowalski @ 00:10, 24.10.2021r. IP: *.*.103.36

Niedziela 00-10 w nocy. Dopiero teraz dowiaduje sie o biegu!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo