« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 10 sierpnia 2022 r., imieniny Borysa, Filomeny, Wawrzyńca

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zacięte batalie w memoriale (zdjęcia, wideo)

Ponad 60 zawodniczek i zawodników zmierzyło się w IV Memoriale Barbary Pawelczyk w Tenisie Stołowym. Zmagania w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta cieszyły się dużym zainteresowaniem reprezentantów klubów z całego regionu. Kto zwyciężył?


W kategorii kobiet najlepsza okazała się siostra śp. Barbary Pawelczyk - Halina Pawelczyk, która w pokonanym polu pozostawiła Alicję Jarkowską i Renatę Szulecką.

W kategorii open zwyciężył Marcin Jarkowski, w gronie młodzieży do lat 16 Alicja Jarkowska i Mateusz Zdanuczyk, a wśród weteranów +50 lat Jan Klemendorf.

IV Memoriał Barbary Pawelczyk - klasyfikacje końcowe:

Open kobiety: 1. Halina Pawelczyk, 2. Alicja Jarkowska, 3. Renata Szulecka. 4. Julia Klim. 5. Wioletta Gołaś.

Open mężczyźni: 1. Marcin Jarkowski, 2. Sebastian Kapelewski, 3. Jarosław Klamut, 4. Hubert Marciniak, 5. Marcin Dudziec. 6. Grzegorz Kaszuba, 7-8. Marcin Klejna, Dariusz Ciak.

Dziewczęta do lat 16: 1. Alicja Jarkowska, 2. Iza Tuba, 3. Olga Baranek, 4. Patrycja Gumowska, 5. Alicja Czupryn.

Chłopcy do lat 16: 1. Mateusz Zdanuczyk, 2. Jakub Cholewiński, 3. Jakub Kruczyk, 4. Artur Czarneta.

Weterani +50: 1. Jan Klemendorf, 2. Dariusz Ciak, 3. Zdzisław Żołowicz, 4. Mariusz Soliwoda. 5-6. Kazimierz Drobot, Renata Szulecka, 7-8. Marek Gogulski, Piotr Ossowski.

Impreza organizowana była przez Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce. Współorganizacji wydarzenia podjęła się Rada Osiedla "Parkowe", a wsparcia sponsorskiego udzieliły Rady Osiedli: "Dzieci Polskich", "Witosa" oraz "Sienkiewicza" oraz lokalni sponsorzy. Patronat honorowy nad zawodami sprawowali Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik i Przewodniczący Rady Miasta Ostrołęki Wojciech Zarzycki.

Śp. Barbara Pawelczyk to zasłużona zawodniczka MZKS Narew Ostrołęka, która to dwukrotnie była mistrzynią Polski juniorek, oraz dwukrotnie zdobywała brązowe medale mistrzostw Polski seniorek w grze pojedynczej - rok 1972 i 1974.

Zobacz zdjęcia:
IV Memoriał Barbary Pawelczyk w tenisie stołowym

Więcej zdjęć: IV Memoriał Barbary Pawelczyk w tenisie stołowym

Odsłon: 13758
Komentarzy: 0
08:07, 27.10.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Bawią się i uczą z rakietą w dłoni (zdjęcia)

Bawią się i uczą z rakietą w dłoni (zdjęcia)

Dużym powodzeniem cieszą się zajęcia tenisowe, które prowadzi instruktor OST. To wszystko w ramach "Sportowych Wakacji w Mieście". Treningi prowadzone były od 4 do 8 lipca. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

Olga Baranek zwyciężczynią wakacyjnego turnieju tenisa stołowego (zdjęcia)

Olga Baranek zwyciężczynią wakacyjnego turnieju tenisa stołowego (zdjęcia)

5 lipca na Hali Widowiskowo-Sportowej im. Arkadiusza Gołasia rozegrano wakacyjny turniej tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży do lat 13. Chęć podjęcia rywalizacji zgłosiło siedmiu uczestników. Co ciekawe zawody można śmiało nazwać międzynarodowymi, ponieważ grono graczy tworzyli zawodnicy pochodzący z Polski, Ukrainy oraz Francji.

Zagra w turnieju tenisowym?

Zagra w turnieju tenisowym?

Już 22 maja w hali Zespołu Szkół Powiatowych w Goworowie odbędzie się Turniej Tenisa Stołowego "Przyjaciele Patrykowi". Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rywalizacji. Przedstawiamy regulamin zmagań.

Znamy mistrzów tenisa z gminy Lelis (zdjęcia, wideo)

Znamy mistrzów tenisa z gminy Lelis (zdjęcia, wideo)

Sala Szkoły Podstawowej w Obierwi była areną turnieju tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Impreza była zorganizowana właśnie dla mieszkańców tego terenu. W zmaganiach wzięły udział dzieci oraz młodzież i dorośli. 

Zagrasz w tenisa?

Zagrasz w tenisa?

24 kwietnia o godz. 11:00 w sali Szkoły Podstawowej w Obierwi rozpocznie się turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Impreza organizowana jest mieszkańców właśnie tego terenu. Zgłoszenia będą przyjmowane w dniu zawodów do godz. 10:30.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo