Czwartek, 2 grudnia 2021 r., imieniny Balbiny, Pauliny, Rafała

Rzekunianka wygrała. Kurpik ma punkt

Zespoły Klasy Okręgowej mają za sobą przedostatnią kolejkę. Rzekunianka Rzekuń odnotowała kolejne zwycięstwo. Bezbramkowy remis zanotował Kurpik Kadzidło. Zobacz wyniki oraz tabelę "Okręgówki". A w najbliższą sobotę finisz zmagań. Kurpik zagra na boisku PAF Płońsk, zaś Rzekunianka z Błękitnymi w Raciążu.

Iskra - PAF Płońsk 0:3
Goście zrezygnowali z organizacji meczu.

Xavier Dąbkowski w kadrze!

Znakomite wiadomości napłynęły z Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Zawodnik Akademii Piłkarskiej Waleczni Olszewo-Borki został powołany na konsultację Mazowsza w roczniku 2010.

Udany finisz Narwi i KS CK Troszyn

Pierwsza część sezonu w IV lidze jest już przeszłością. Piłkarze z Ostrołęki wygrali 2:1 ze Stoczniowcem Płock i przerwę zimową spędzą na siódmej pozycji. Zespół z Troszyna zremisował 2:2 z Hutnikiem Warszawa i zajmuje czwartą lokatę. Zobacz wyniki oraz tabelę po ostatniej kolejce rundy jesiennej.

Rzekunianka skończyła za podium. Niska pozycja Kurpika

Za nami ostatnia kolejka w Klasie Okręgowej. Rzekunianka Rzekuń zakończyła pierwszą część sezonu wygraną 2:1 z Błękitnymi w Raciążu. Kurpik Kadzidło uległ aż 0:8 PAF Płońsk. Zobacz wyniki spotkań oraz tabelę naszej "Okręgówki".

Narew skończyła z przytupem. Owocny powrót 'Jastrzębia'

Narew skończyła z przytupem. Owocny powrót "Jastrzębia"

Ósme zwycięstwa w sezonie graczy z Ostrołęki. Nasi zwyciężyli po raz trzeci na obcym terenie. Gracze Narwi zakończyli rundę na siódmej pozycji w IV lidze. W meczu ze Stoczniowcem bramkę zdobył Kamil Jastrzęski, a następnie do własnej siatki trafił Kacper Orłowski.

KS CK Troszyn dogonił Hutnik

Piłkarze z Troszyna zakończyli rundę jesienną. W ostatnim spotkaniu w tym roku podzielili się punktami z Hutnikiem Warszawa. Podopieczni Michała Złotkowskiego spędzą przerwę zimową na czwartym miejscu z dorobkiem 36 punktów. Kamil Majkowski i spółka wygrali jedenaście meczów, a ponadto zanotowali po trzy remisy i porażki.

Rzekuń @ 11:10, 16.11.2021r. IP: *

Zamknąć sezon piękną klamrą w Raciążu i dopisać 3 punkciki.