« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 2 grudnia 2021 r., imieniny Balbiny, Pauliny, Rafała

Moja Ostrołęka

Aktualności

Udane starty Piątki w Ostrowi Mazowieckiej

Aż dziesięć medali wywalczyli zawodniczki i zawodnicy UKS Piątki Ostrołęka podczas X Zawodów Pływackich o puchar burmistrza Ostrowi Mazowieckiej, które odbyły się 21 listopada na 25-metrowej pływalni. Do rywalizacji przystąpiło ponad 200 zawodniczek i zawodników z kilku klubów Mazowsza.


 

Piątka popłynęła w składzie: Magda Kowalska, Oliwia Charewicz, Natalia Skórzewska, Zuzanna Zecer, Antonina Szczubełek, Maja Szukiewicz, Hanna Wawrzyńska oraz Maciej Romanowski, Szymon Pliszka, Antoni Golan, Aleksander Hyjek i Dawid Modzelewski.

Reklama

Magda zdobyła dwa złote medale na 100 m stylem dowolnym z czasem 1:05,50 s oraz drugi złoty medal na 50 m stylem motylkowym z czasem 33,38 s. Oliwia poszła w ślady starszej koleżanki i również zdobyła dwa złote medale na 50 m stylem dowolnym z czasem 29,45 s oraz drugi złoty medal na 50 m stylem motylkowym z czasem 33,60 s.
 
Zuzia również śladami starszych koleżanek zdobyła dwa złote medale na 25 m stylem dowolnym z czasem 16,48 s oraz na 25 m stylem grzbietowym z czasem 20,26 s.

Antek tylko potwierdził, że będzie się przebijał do czołówki swojego rocznika i również wywalczył dwa najcenniejsze krążki na 25 m stylem dowolnym z czasem 17,83 s oraz na 25 m stylem grzbietowym z czasem 23,02 s.

Reklama
 
Maciek zdobył srebrny medal na 100 m stylem dowolnym z czasem 1:01,23 s oraz brązowy na 50 m stylem motylkowym z czasem 30,23 s. Tosia zajęła czwarte miejsce na 50 m stylem motylkowym oraz piąte na 50 m stylem klasycznym.
 
- Z dobrej strony zaprezentowali się: Natalka, Maja, Szymon, Dawid oraz dwójka najmłodszych pływaków i po raz pierwszy startujących w zawodach: Hania Wawrzyńska oraz Olek Hyjek. Bardzo cieszymy się z wyników oraz medali naszych pływaków i zawsze trzymamy za nich kciuki. Możemy być zadowoleni, że mogliśmy uczestniczyć w tej imprezie pływackiej i mamy nadzieję że w następnym roku zawitamy jeszcze większym składzie - mówi Andrzej Pyskło, przedstawiciel klubu.
 

Odsłon: 1417
Komentarzy: 2
09:48, 22.11.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kolejne medale Zuzi na OMDO

Kolejne medale Zuzi na OMDO

13 listopada na pływalni Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnego WUM w Warszawie zawodnicy UKS Piątka Ostrołęka uczestniczyli w II eliminacjach ogólnopolskich zawodów pływackich dla dzieci w ramach programu OD Młodzika DO Olimpijczyka.

Udane starty Zuzi i Oliwii w Sochaczewie

Udane starty Zuzi i Oliwii w Sochaczewie

11 listopada zawodniczki UKS Piątka Ostrołęka wzięły udział w XIV Ogólnopolskich zawodach pływackich z okazji Święta Niepodległości o puchar burmistrza Sochaczewa. Do rywalizacji przystąpiło około 180 zawodniczek i zawodników z 19 klubów Mazowsza. Bardzo dobrze zaprezentowały się: Zuzanna Zecer i Oliwia Charewicz, zdobywając cztery medale w tym dwa złote, jeden srebrny oraz jeden brązowy.

Szykują się mistrzostwa z rekordową obsadą

Szykują się mistrzostwa z rekordową obsadą

Ponad 400 zawodniczek i zawodników z ponad trzydziestu klubów z kilku województw przystąpi do rywalizacji w X Otwartych Mistrzostwach Ostrołęki w Pływaniu. Tak dużego zainteresowania zawodami w historii imprezy jeszcze nie było!

Dwa złote medale Zuzanny Zecer w stolicy

Dwa złote medale Zuzanny Zecer w stolicy

Dwa złote medale wywalczyła Zuzanna Zecer w trzecich zawodach pływackich Pierwszy Krok Pływacki rocznika 2012 na basenie OSiR Targówek. W zawodach z grona podopiecznych trenera Andrzeja Pyskły zaprezentował się także Antoni Golan.

12 medali ostrołęczan!

12 medali ostrołęczan!

Bardzo udany start, który zaowocował zdobyciem 12 medali odnotowali zawodnicy WOPR-OS Ostrołęka w trzeciej rundzie Pomorskiej Ligi w ratownictwie wodnym 2021, która odbyła się 17 października w Kościerzynie. W skład reprezentacji WOPR-OS weszli: Hubert Nakielski, Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski, Kacper Mierzejewski. 

» Wasze komentarze

Obserwator @ 12:26, 22.11.2021r. IP: *.*.156.42

Brawo dla całej drużyny i trenerów

Kkkkkk @ 13:38, 22.11.2021r. IP: *

Brawo brawo

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo