« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 2 grudnia 2021 r., imieniny Balbiny, Pauliny, Rafała

Moja Ostrołęka

Aktualności

Nasi nauczyciele górą. Białczak i Ziemska ze złotymi medalami

W minioną sobotę w Gostyninie odbył się 16. Wojewódzki Turniej Nauczycieli i Pracowników Oświaty w tenisie stołowym zorganizowany przez Oddział Powiatowy ZNP w Gostyninie, Uczniowski Klub Sportowy Alfa, Szkołę Podstawową nr 3 im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie przy współudziale Okręgu Mazowieckiego ZNP w Warszawie. 


 

Powiat ostrołęcki w pięciu na siedem kategorii reprezentowało 14 zawodników z: ZSZ nr 1 w Ostrołęce, PM nr 5 w Ostrołęce, SP w Łęgu Starościńskim, SP w Zalasie, SP w Krysiakach i ZPO w Kadzidle. Nasi zawodnicy odnieśli znaczący sukces. Zdobywając 63 punkty drużyna zdobyła pierwsze miejsce i Puchar Prezesa Okręgu Mazowieckiego ZNP, pokonując osiem drużyn z różnych stron Mazowsza. Podium uzupełnili zawodnicy powiatu żyrardowskiego (47 pkt.) i gospodarzy (40 pkt.). 

Reklama

Do zwycięstwa drużynowego walnie przyczyniły się panie: Małgorzata Białczak (ZPO Kadzidło) i Bożena Ziemska (ZSZ nr 1 w Ostrołęce) zajmując pierwsze i trzecie miejsce w swojej kategorii. Brązowy medal wywalczył Daniel Dziekoński (dyrektor SP w Krysiakach).

Reklama

- Nie bez znaczenia dla sukcesu była możliwość odbycia treningów przed zawodami w sali gimnastycznej ZSZ nr 1 w Ostrołęce przy aktywnym udziale dyrektora Cezarego Pilcickiego, który również zdobył punkty dla drużyny - mówi Robert Chorowicz, prezes Oddziału Powiatowego ZNP w Ostrołęce.

Odsłon: 6388
Komentarzy: 3
13:01, 22.11.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

IV Memoriał Barbary Pawelczyk już w niedzielę

IV Memoriał Barbary Pawelczyk już w niedzielę

Ponad sześćdziesiąt zawodniczek i zawodników przystąpi do rywalizacji IV Memoriale Barbary Pawelczyk w tenisie stołowym, który odbędzie się w niedzielę w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce.

Zagrasz o mistrzostwo w tenisa?

Zagrasz o mistrzostwo w tenisa?

11 września w powiatowej hali sportowo-widowiskowej przy LO im. Marii Curie-Skłodowskiej w Makowie Mazowieckim przy ul. Kopernika 2 odbędą się Otwarte Mistrzostwa Makowa Mazowieckiego w tenisie stołowym. Pozostały ostatnie godziny, by zgłosić akces walki przy stołach.

Dzieci i młodzież powalczą w turnieju tenisa ziemnego

Dzieci i młodzież powalczą w turnieju tenisa ziemnego

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik zaprasza do udziału w Turnieju Tenisa Ziemnego na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. W ramach Sportowych Wakacji w Mieście zostaną przeprowadzone zawody dla dzieci i młodzieży do lat 16 z podziałem na trzy kategorie.

Bogumił Podolak i Kamil Woźniak mistrzami (zdjęcia)

Bogumił Podolak i Kamil Woźniak mistrzami (zdjęcia)

Tytuł mistrzów debla w tenisie ziemnym został w Ostrołęce. Trofeum trafiło na półkę Kamila Woźniaka i Bogumiła Podolaka. W zmaganiach wzięło udział sześć drużyn, które zmierzyły się systemem "każdy z każdym". Nie bramkowało emocji, niesamowitych wymian oraz walki o każdy punkt. 

Jędrzej Nowak na podium

Jędrzej Nowak na podium

Były prezydent Ostrołęki wziął udział w międzynarodowym turnieju tenisa stołowego Świnoujście-Bansin rangi ITF S700. W rozgrywkach prowadzonych w dwóch państwach jednocześnie udział wzięło ponad 170 zawodników we wszystkich kategoriach. Jędrzej Nowak rywalizował w swojej kategorii wiekowej powyżej 80 lat i rozstawiony był z drugim numerem.

» Wasze komentarze

Imię @ 13:58, 22.11.2021r. IP: *.*.211.73

A może by tak napisać JAKA TO KONKURENCJA?! W jakiej dziedzinie te medale!?!? Dziennikarstwoechh

edek @ 14:10, 22.11.2021r. IP: *.*.5.92

Tak sobie czytam i jest napisane. Tak sobie patrzę i wywnioskowałem, że to tenis stołowy. Nie mylę się?

Franek @ 15:18, 22.11.2021r. IP: *.*.33.13

Tak sobie czytam i myślę że niektórzy to nawet nie umieją czytać

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo