« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 12 sierpnia 2022 r., imieniny Klary, Lecha, Hilarii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Nasi nauczyciele górą. Białczak i Ziemska ze złotymi medalami

W minioną sobotę w Gostyninie odbył się 16. Wojewódzki Turniej Nauczycieli i Pracowników Oświaty w tenisie stołowym zorganizowany przez Oddział Powiatowy ZNP w Gostyninie, Uczniowski Klub Sportowy Alfa, Szkołę Podstawową nr 3 im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie przy współudziale Okręgu Mazowieckiego ZNP w Warszawie. 


 

Powiat ostrołęcki w pięciu na siedem kategorii reprezentowało 14 zawodników z: ZSZ nr 1 w Ostrołęce, PM nr 5 w Ostrołęce, SP w Łęgu Starościńskim, SP w Zalasie, SP w Krysiakach i ZPO w Kadzidle. Nasi zawodnicy odnieśli znaczący sukces. Zdobywając 63 punkty drużyna zdobyła pierwsze miejsce i Puchar Prezesa Okręgu Mazowieckiego ZNP, pokonując osiem drużyn z różnych stron Mazowsza. Podium uzupełnili zawodnicy powiatu żyrardowskiego (47 pkt.) i gospodarzy (40 pkt.). 

Reklama

Do zwycięstwa drużynowego walnie przyczyniły się panie: Małgorzata Białczak (ZPO Kadzidło) i Bożena Ziemska (ZSZ nr 1 w Ostrołęce) zajmując pierwsze i trzecie miejsce w swojej kategorii. Brązowy medal wywalczył Daniel Dziekoński (dyrektor SP w Krysiakach).

Reklama

- Nie bez znaczenia dla sukcesu była możliwość odbycia treningów przed zawodami w sali gimnastycznej ZSZ nr 1 w Ostrołęce przy aktywnym udziale dyrektora Cezarego Pilcickiego, który również zdobył punkty dla drużyny - mówi Robert Chorowicz, prezes Oddziału Powiatowego ZNP w Ostrołęce.

Odsłon: 17468
Komentarzy: 3
13:01, 22.11.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Bawią się i uczą z rakietą w dłoni (zdjęcia)

Bawią się i uczą z rakietą w dłoni (zdjęcia)

Dużym powodzeniem cieszą się zajęcia tenisowe, które prowadzi instruktor OST. To wszystko w ramach "Sportowych Wakacji w Mieście". Treningi prowadzone były od 4 do 8 lipca. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

Olga Baranek zwyciężczynią wakacyjnego turnieju tenisa stołowego (zdjęcia)

Olga Baranek zwyciężczynią wakacyjnego turnieju tenisa stołowego (zdjęcia)

5 lipca na Hali Widowiskowo-Sportowej im. Arkadiusza Gołasia rozegrano wakacyjny turniej tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży do lat 13. Chęć podjęcia rywalizacji zgłosiło siedmiu uczestników. Co ciekawe zawody można śmiało nazwać międzynarodowymi, ponieważ grono graczy tworzyli zawodnicy pochodzący z Polski, Ukrainy oraz Francji.

Zagra w turnieju tenisowym?

Zagra w turnieju tenisowym?

Już 22 maja w hali Zespołu Szkół Powiatowych w Goworowie odbędzie się Turniej Tenisa Stołowego "Przyjaciele Patrykowi". Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rywalizacji. Przedstawiamy regulamin zmagań.

Znamy mistrzów tenisa z gminy Lelis (zdjęcia, wideo)

Znamy mistrzów tenisa z gminy Lelis (zdjęcia, wideo)

Sala Szkoły Podstawowej w Obierwi była areną turnieju tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Impreza była zorganizowana właśnie dla mieszkańców tego terenu. W zmaganiach wzięły udział dzieci oraz młodzież i dorośli. 

Zagrasz w tenisa?

Zagrasz w tenisa?

24 kwietnia o godz. 11:00 w sali Szkoły Podstawowej w Obierwi rozpocznie się turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Impreza organizowana jest mieszkańców właśnie tego terenu. Zgłoszenia będą przyjmowane w dniu zawodów do godz. 10:30.

» Wasze komentarze

Imię @ 13:58, 22.11.2021r. IP: *.*.211.73

A może by tak napisać JAKA TO KONKURENCJA?! W jakiej dziedzinie te medale!?!? Dziennikarstwoechh

edek @ 14:10, 22.11.2021r. IP: *.*.5.92

Tak sobie czytam i jest napisane. Tak sobie patrzę i wywnioskowałem, że to tenis stołowy. Nie mylę się?

Franek @ 15:18, 22.11.2021r. IP: *.*.33.13

Tak sobie czytam i myślę że niektórzy to nawet nie umieją czytać

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo