« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 18 maja 2022 r., imieniny Eryka, Aleksandry, Feliksa

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ekipa OKKK z wyższymi stopniami (zdjęcia, wideo)

W sobotę w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 6 w Ostrołęce młodzi karatecy z Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin brali udział w egzaminie na stopnie kyu. Dla wielu z nich był to pierwszy sprawdzian na najniższy stopień 10.1 kyu. W sumie było aż 20 osób. Najwyższy stopień na egzaminie był 10.3 kyu. Egzamin przeprowadził Artur Orzoł IV dan. Opiekunem grupy jest Daniel Opęchowski.


Reklama


Zobacz zdjęcia:
Egzamin w Ostrołęckim Klubie Karate Kyokushin

Więcej zdjęć: Egzamin w Ostrołęckim Klubie Karate Kyokushin

Odsłon: 5781
Komentarzy: 1
10:15, 14.12.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wiktor Dmochowski lepszy od Przemysława Szczuczuńskiego (zdjęcia)

Wiktor Dmochowski lepszy od Przemysława Szczuczuńskiego (zdjęcia)

Hala przy ul. Traugutta w Ostrołęce była areną 12. gali organizacji HFO. Odbyło się kilka bardzo ciekawych pojedynków. Swoją walkę miał Wiktor Dmochowski. Zawodnik Ostrołęka Fight Academy zaprezentował się z dobrej strony.

Rafał Modzel z pierwszą zawodową wygraną (zdjęcia)

Rafał Modzel z pierwszą zawodową wygraną (zdjęcia)

Hala przy ul. Traugutta w Ostrołęce była areną 12. gali organizacji HFO. Odbyło się kilka bardzo ciekawych pojedynków. W karcie HFO Super Fights zobaczyliśmy podopiecznego Arkadiusza Ludwiczaka, Rafała Modzela. 

Z herbem Narwi po zwycięstwo. Emil Chorążewicz górą! (zdjęcia)

Z herbem Narwi po zwycięstwo. Emil Chorążewicz górą! (zdjęcia)

Hala przy ul. Traugutta w Ostrołęce była areną 12. gali organizacji HFO. Odbyło się kilka bardzo ciekawych pojedynków. W jednej z walk zaprezentował się Emil Chorążewicz. Były piłkarz Narwi, który po raz kolejny wystąpił z herbem swojego ukochanego klubu na ciele spotkał się z Krystianem Błaszczykiem z Kruk Gym Kalisz.

Gala HFO 12. Będą walki, będą licytacje! Pomożesz?

Gala HFO 12. Będą walki, będą licytacje! Pomożesz?

W sobotę 7 maja w hali przy ulicy Traugutta w Ostrołęce odbędzie się 12. gala organizacji HFO. Dziewięciu Kurpi, z czego pięciu reprezentantów Ostrołęki zaprezentuje się w stolicy Kurpiowszczyzny. W turnieju o pas mistrza zobaczymy Karola Łasiewickiego, a miejscowy klub będą reprezentować jeszcze: Aleksy Zienkiewicz, Rafał Modzel i Wiktor Dmochowski. W stawce pojawi się również były zawodnik Narwi Ostrołęka - Emil Chorążewicz.

» Wasze komentarze

Magda @ 13:13, 16.12.2021r. IP: *.*.49.4

SUPER DZIECIACZKI :*

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo