« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 18 maja 2022 r., imieniny Eryka, Aleksandry, Feliksa

Moja Ostrołęka

Aktualności

Były piłkarz Narwi powalczy w Lubartowie

Już 18 grudnia odbędzie się Lubelska Gala Sportów Walki Madness Cage Fighting. W Lubartowie zaprezentuje się Emil Chorążewicz. 24-latek reprezentuje barwy Knockout Gym Bielany, a w przeszłości był piłkarzem Narwi Ostrołęka. W ostatnim występie podczas gali HFO w Kleszczowie w formule K1 przegrał z Tomaszem Przybylskim.


 

W najbliższą sobotę spotka się z Bartoszem Guzem. Zawodnicy zmierzą się w walce na zasadach K1, z tym że pierwszy raz w historii pojedynek będzie toczony w rękawicach stosowanych w bojach na zasadach semi-pro MMA, na co oficjalną  i formalną zgodę wydał Polski Związek Kickboxingu.

Reklama

- Nastawienie jest bardzo pozytywne. Planuję zakończyć ten rok zwycięstwem i w dobrym humorze spędzić święta. Moim rywalem będzie reprezentant Fight Gym Lublin. To doświadczony i dobry zawodnik, którego nie miałem okazji wcześniej spotkać w ringu, ale śledziłem jego rozwój - mówi Emil Chorążewicz.

Reklama

24-latek ma nadzieję na lepszy występ niż ostatnio. Z perspektywy czasu wiem, że było mnie stać na zwycięstwo. Niestety, zabrakło paru aspektów do triumfu, nad którymi już zdążyłem popracować ze swoim trenerem Michałem Bławdziewiczem - dodaje.

 

Odsłon: 5881
Komentarzy: 1
10:53, 14.12.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wiktor Dmochowski lepszy od Przemysława Szczuczuńskiego (zdjęcia)

Wiktor Dmochowski lepszy od Przemysława Szczuczuńskiego (zdjęcia)

Hala przy ul. Traugutta w Ostrołęce była areną 12. gali organizacji HFO. Odbyło się kilka bardzo ciekawych pojedynków. Swoją walkę miał Wiktor Dmochowski. Zawodnik Ostrołęka Fight Academy zaprezentował się z dobrej strony.

Rafał Modzel z pierwszą zawodową wygraną (zdjęcia)

Rafał Modzel z pierwszą zawodową wygraną (zdjęcia)

Hala przy ul. Traugutta w Ostrołęce była areną 12. gali organizacji HFO. Odbyło się kilka bardzo ciekawych pojedynków. W karcie HFO Super Fights zobaczyliśmy podopiecznego Arkadiusza Ludwiczaka, Rafała Modzela. 

Z herbem Narwi po zwycięstwo. Emil Chorążewicz górą! (zdjęcia)

Z herbem Narwi po zwycięstwo. Emil Chorążewicz górą! (zdjęcia)

Hala przy ul. Traugutta w Ostrołęce była areną 12. gali organizacji HFO. Odbyło się kilka bardzo ciekawych pojedynków. W jednej z walk zaprezentował się Emil Chorążewicz. Były piłkarz Narwi, który po raz kolejny wystąpił z herbem swojego ukochanego klubu na ciele spotkał się z Krystianem Błaszczykiem z Kruk Gym Kalisz.

Gala HFO 12. Będą walki, będą licytacje! Pomożesz?

Gala HFO 12. Będą walki, będą licytacje! Pomożesz?

W sobotę 7 maja w hali przy ulicy Traugutta w Ostrołęce odbędzie się 12. gala organizacji HFO. Dziewięciu Kurpi, z czego pięciu reprezentantów Ostrołęki zaprezentuje się w stolicy Kurpiowszczyzny. W turnieju o pas mistrza zobaczymy Karola Łasiewickiego, a miejscowy klub będą reprezentować jeszcze: Aleksy Zienkiewicz, Rafał Modzel i Wiktor Dmochowski. W stawce pojawi się również były zawodnik Narwi Ostrołęka - Emil Chorążewicz.

» Wasze komentarze

Trotyl @ 21:16, 14.12.2021r. IP: *.*.91.208

Emil wracaj do Narwi ub innego klubu piłkarskiego. Te mordobicie nie jest zdrowe. Waluś już poległ.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo