« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 18 maja 2022 r., imieniny Eryka, Aleksandry, Feliksa

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wigilia klubowa i podsumowanie roku w MMA Predator Myszyniec

W Karczmie Marysieńka odbyła się pierwsza klubowa wigilia oraz podsumowanie mijającego roku w klubie MMA Predator Myszyniec.


 

 

- Dziękujemy naszym sponsorom. Wszystkim bez wyjątku: sponsorom, którym udało się dotrzeć mimo swoich prywatnych obowiązków oraz dziękujemy za wizytę i prezenty burmistrz Elżbiety Abramczyk. Serdeczne dzięki dla Roberta Balcerczyka za cudownie zorganizowaną imprezę. Dziękujemy wszystkim klubowiczom, którzy spędzili z nami ten cudowny wieczór. Pochwał, prezentów, uśmiechów i nawet pokazu tańca w wykonaniu pań z grupy Fit Kurpianki nie było końca. Wspólne życzenia świąteczne i podzielenie się opłatkiem przeniosło nas już w ten świąteczny klimat - mówi Rafał Gnatkowski, trener w klubie z Myszyńca. Dzięki sponsorom kadra zawodniczka dostała prezenty. 

Reklama

Sponsorzy klubu: Agro Masz, Firma BRT S.C. Tomasz Nalewajk i spółka, dzialczesci.pl, Trans-Turist-Bis Kamil Aptacy, Dworek Marysieńka, Km-Cars Myszyniec, Manufaktura wędlin tradycyjnie wyrabianych Truszkowscy, Anna Śniadach, Dobre Oko Salon Optyczny, Kowalstwo Deptuła, FHU SKOWRONEK Wiesław i Hanna Skowronek, Starosta powiatu ostrołęckiego Stanisław Kubeł, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Myszyńcu, Milena i Rafał Kocińscy, Adam Przytuła, Michał Śniadach, Groszek u Krajzy. 

Odsłon: 10327
Komentarzy: 1
16:21, 19.12.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wiktor Dmochowski lepszy od Przemysława Szczuczuńskiego (zdjęcia)

Wiktor Dmochowski lepszy od Przemysława Szczuczuńskiego (zdjęcia)

Hala przy ul. Traugutta w Ostrołęce była areną 12. gali organizacji HFO. Odbyło się kilka bardzo ciekawych pojedynków. Swoją walkę miał Wiktor Dmochowski. Zawodnik Ostrołęka Fight Academy zaprezentował się z dobrej strony.

Rafał Modzel z pierwszą zawodową wygraną (zdjęcia)

Rafał Modzel z pierwszą zawodową wygraną (zdjęcia)

Hala przy ul. Traugutta w Ostrołęce była areną 12. gali organizacji HFO. Odbyło się kilka bardzo ciekawych pojedynków. W karcie HFO Super Fights zobaczyliśmy podopiecznego Arkadiusza Ludwiczaka, Rafała Modzela. 

Z herbem Narwi po zwycięstwo. Emil Chorążewicz górą! (zdjęcia)

Z herbem Narwi po zwycięstwo. Emil Chorążewicz górą! (zdjęcia)

Hala przy ul. Traugutta w Ostrołęce była areną 12. gali organizacji HFO. Odbyło się kilka bardzo ciekawych pojedynków. W jednej z walk zaprezentował się Emil Chorążewicz. Były piłkarz Narwi, który po raz kolejny wystąpił z herbem swojego ukochanego klubu na ciele spotkał się z Krystianem Błaszczykiem z Kruk Gym Kalisz.

Gala HFO 12. Będą walki, będą licytacje! Pomożesz?

Gala HFO 12. Będą walki, będą licytacje! Pomożesz?

W sobotę 7 maja w hali przy ulicy Traugutta w Ostrołęce odbędzie się 12. gala organizacji HFO. Dziewięciu Kurpi, z czego pięciu reprezentantów Ostrołęki zaprezentuje się w stolicy Kurpiowszczyzny. W turnieju o pas mistrza zobaczymy Karola Łasiewickiego, a miejscowy klub będą reprezentować jeszcze: Aleksy Zienkiewicz, Rafał Modzel i Wiktor Dmochowski. W stawce pojawi się również były zawodnik Narwi Ostrołęka - Emil Chorążewicz.

» Wasze komentarze

Aha @ 13:24, 20.12.2021r. IP: *.*.29.85

Gratulacje, i sukcesów w następnym roku.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo