« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 18 maja 2022 r., imieniny Eryka, Aleksandry, Feliksa

Moja Ostrołęka

Aktualności

Julita Sęk ze srebrem. Paweł Goździewski z brązem

XXXVII Puchar Polski seniorów, juniorów, juniorów młodszych i młodzików karate kyokushin na długo zapamięta dwóch reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Karate Kyoksuhin. Z Bydgoszczy z medalami wracali: Julita Sęk oraz Paweł Goździewski. W zmaganiach uczestniczyło 405 zawodników z 88 klubów w całym kraju.


 

Julita Sęk wywalczyła srebrny medal w kategorii juniorek do 55 kg, zaś Paweł Goździewski stanął na najniższym miejscu podium w grupie chłopców 14-15 lat do 60 kg. Reszcie naszych karateków nie udało się awansować do grona finalistów.

Reklama

Opiekunem naszej grupy zawodników był shihan Wiesław Orzoł, a jednym z sędziów maty podczas zawodów był sensei Radosław Sikora.

Odsłon: 5940
Komentarzy: 0
18:27, 19.12.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wiktor Dmochowski lepszy od Przemysława Szczuczuńskiego (zdjęcia)

Wiktor Dmochowski lepszy od Przemysława Szczuczuńskiego (zdjęcia)

Hala przy ul. Traugutta w Ostrołęce była areną 12. gali organizacji HFO. Odbyło się kilka bardzo ciekawych pojedynków. Swoją walkę miał Wiktor Dmochowski. Zawodnik Ostrołęka Fight Academy zaprezentował się z dobrej strony.

Rafał Modzel z pierwszą zawodową wygraną (zdjęcia)

Rafał Modzel z pierwszą zawodową wygraną (zdjęcia)

Hala przy ul. Traugutta w Ostrołęce była areną 12. gali organizacji HFO. Odbyło się kilka bardzo ciekawych pojedynków. W karcie HFO Super Fights zobaczyliśmy podopiecznego Arkadiusza Ludwiczaka, Rafała Modzela. 

Z herbem Narwi po zwycięstwo. Emil Chorążewicz górą! (zdjęcia)

Z herbem Narwi po zwycięstwo. Emil Chorążewicz górą! (zdjęcia)

Hala przy ul. Traugutta w Ostrołęce była areną 12. gali organizacji HFO. Odbyło się kilka bardzo ciekawych pojedynków. W jednej z walk zaprezentował się Emil Chorążewicz. Były piłkarz Narwi, który po raz kolejny wystąpił z herbem swojego ukochanego klubu na ciele spotkał się z Krystianem Błaszczykiem z Kruk Gym Kalisz.

Gala HFO 12. Będą walki, będą licytacje! Pomożesz?

Gala HFO 12. Będą walki, będą licytacje! Pomożesz?

W sobotę 7 maja w hali przy ulicy Traugutta w Ostrołęce odbędzie się 12. gala organizacji HFO. Dziewięciu Kurpi, z czego pięciu reprezentantów Ostrołęki zaprezentuje się w stolicy Kurpiowszczyzny. W turnieju o pas mistrza zobaczymy Karola Łasiewickiego, a miejscowy klub będą reprezentować jeszcze: Aleksy Zienkiewicz, Rafał Modzel i Wiktor Dmochowski. W stawce pojawi się również były zawodnik Narwi Ostrołęka - Emil Chorążewicz.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo