« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 20 maja 2022 r., imieniny Bazylego, Bernardyna, Bronimira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wsiądź na rower 2 stycznia. Karczewski wykorzysta prezent spod choinki

Klub Kolarski KK24h zaprasza do udziału w VI Wyścigu Noworocznym - Strefa Teodorowska - runda 3,5 km. Zmagania odbędą się 2 stycznia, początek o godz. 12:00. Właśnie wtedy wystartuje szósty kolarski wyścig noworoczny. 


 

Start i biuro zawodów będzie mieściło się w miejscowości Teodorowo w gminie Rzekuń.- W tym roku pojedziemy nową trasą o długości 3,5 km. Każda kategoria będzie miała do pokonania inną ilość rund. Panowie będą musieli przejechać ich pięć, zaś panie i juniorzy trzy - mówi Marek Karczewski, prezes KK24 h. 

Reklama

Na zawodników czekać będzie: oznaczona i zabezpieczona trasa, puchary, nagrody, medale, dyplomy, opieka medyczna, poczęstunek oraz ognisko.

Zapisy elektroniczne przyjmowane są TUTAJ. Więcej informacji pod numerem tel. 533 613 913.

Reklama

Jak dojechać? Jak wygląda trasa? Kliknij TUTAJ.

Reklama

- Dlaczego warto się ścigać? W każdym z nas siedzi "bestia" rywalizacji i jeden chce drugiemu udowodnić, że z nim wygra. Szczególnie w środowiskach lokalnych, gdy trenujemy razem. Na treningach trzeba zachować zasadę fair-play. Jak są zawody to idziemy na całość i chcemy pokazać koledze, że jesteśmy mocniejsi - dodaje.

Jak przyznaje Karczewski, obecnie jest ciężki okres pod względem pogody. Nie każdy jest tak odważny, aby wyjść na rower zimą. Kolarstwo to sport dla odważnych i zdrowych ludzi. Ciepłolubne osobniki nigdy nie zdecydują się na rywalizację w takich warunkach, dlatego podziwiam wszystkich, którzy w ten dzień po sylwestrze wsiadają na rower i rywalizują - mówi.

Reklama

Na trasie niedzielnego wyścigu nie będzie żadnych trudności technicznych oprócz podjazdów. Jeśli ktoś nie jest w stanie podjechać, to może rower poprowadzić. - Zapraszam każdego amatora kolarstwa aby spróbował swoich sił na rowerze. Szczególne zaproszenia kieruję do młodzieży, bo zapewne 90% zawodników startujących będzie miała 30 lat i więcej. Młodzież powinna się odważyć, bo kolarstwo to piękny sport. Każdy w tym dniu może otrzymać nagrodę! Wystarczy przybyć i wystartować. Ja jestem gotowy. Pod choinką znalazłem zestaw konferansjerski, by mieć dwie wolne dłonie podczas nagradzania najlepszych - kończy.

Reklama

Wygraj książkę
Nagroda specjalna od Czesława Langa!
- Książki, które przekazał mi pan Czesław z przeznaczeniem na nagrody dla kolarzy trafiają do zawodników za specjalne zasługi. Niestety, otrzymana pozycja jest bez autografu. Jest to specjalne działanie, bo autograf autora zwycięzca będzie musiał zdobyć sam. Zadanie ze zdobyciem autografu jest często bardzo trudne, ale jakże satysfakcjonujące. Pozycję otrzyma szósty zawodnik na mecie w wyścigu open - przyznaje Karczewski.

Odsłon: 7080
Komentarzy: 1
20:42, 30.12.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

II Mistrzostwa Kurpi w Kolarstwie MTB (zdjęcia, wideo)

II Mistrzostwa Kurpi w Kolarstwie MTB (zdjęcia, wideo)

W niedzielę w Kadzidle odbyły się II Mistrzostwa Kurpi w Kolarstwie MTB. Wyścigi odbyły się pod honorowym patronatem wójta gminy Kadzidło Dariusza Łukaszewskiego.

II Mistrzostwa Kurpi w Kolarstwie MTB. Weźmiesz udział?

II Mistrzostwa Kurpi w Kolarstwie MTB. Weźmiesz udział?

3 kwietnia w Kadzidle odbędą się II Mistrzostwa Kurpi w Kolarstwie MTB. Wyścig odbędzie się pod honorowym patronatem wójta gminy Kadzidło Dariusza Łukaszewskiego. Początek o godz. 10:00. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy kochają jazdę na rowerze! Start nastąpi przy Skansenie Kurpiowskim przy ul. Słonecznej.

Ale było ściganie! (zdjęcia, wideo)

Ale było ściganie! (zdjęcia, wideo)

Klub Kolarski KK24h był organizatorem VI Wyścigu Noworocznym - Strefa Teodorowska - runda 3,5 km. Zmagania odbyły się 2 stycznia. Starcie pojawiło się kilkadziesiąt śmiałków, którzy zimą wsiedli na rower i ścigali się w gminie Rzekuń.

Wsiądź na rower 2 stycznia

Wsiądź na rower 2 stycznia

Klub Kolarski KK24h zaprasza do udziału w VI Wyścigu Noworocznym - Strefa Teodorowska - runda 3,5 km. Zmagania odbędą się 2 stycznia, początek o godz. 12:00. Właśnie wtedy wystartuje szósty kolarski wyścig noworoczny. 

67 osób na starcie (zdjęcia)

67 osób na starcie (zdjęcia)

Jesienny wyścig kolarski MTB pod nazwą Kurpie MTB - Wyścig Jesieni za nami. W zmaganiach organizowanych przez zarząd Klubu Kolarskiego 24h, Nadleśniczego Nadleśnictwa Ostrołęka, wójta gminy Rzekuń wzięło udział 67 osób. Zabawa była przednia.

» Wasze komentarze

KO @ 21:24, 30.12.2021r. IP: *.*.26.114

Panie Marku podziwiam Pana za pomysł na życie.Zawsze miał Pan ambicje aby zrobić coś niezwykłego i udaje się to Panu.Pasją do kolarstwa zaraził Pan niejednego młodego obywatela .Źyczę dużo zdrowia i dalszych sukcesów .

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo