« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 25 stycznia 2022 r., imieniny Tatiany, Miłosza, Pawła

Moja Ostrołęka

Aktualności

Organizacja profesjonalnej konferencji - o co należy zadbać?

Aby konferencja okazała się sukcesem, nie wystarczy zarezerwować salę czy zorganizować sprzęt nagłaśniający. Potrzebne będą również inne elementy, w tym choćby poczęstunek. O co jeszcze należy zadbać, aby zadowoleni byli zarówno prelegenci, jak i osoby zaproszone na prezentację?


Organizacja dużego wydarzenia (przyjęcia, konferencji, szkolenia etc.) wymaga profesjonalnego podejścia. Rozsądnym rozwiązaniem będzie przystąpienie do planowania z odpowiednim wyprzedzeniem. Dzięki temu nawet wypadki losowe czy nieterminowi podwykonawcy nie będą mieć wpływu na przebieg spotkań.

Reklama

Udana konferencja - jak ją zorganizować?

Na powodzenie dowolnego eventu składa się szereg elementów, począwszy od spisu uczestników, a skończywszy na kompleksowej obsłudze gości. Nie inaczej wygląda organizacja konferencji. Odpowiedzialny za nią zespół musi dopracować program spotkania, ustalić optymalny czas na przerwy, zadbać o poczęstunek, wydruk identyfikatorów... A to dopiero początek długiej listy obowiązków.

Do najważniejszych zadań, które muszą wykonać organizatorzy, należy wybór oraz wynajem sali. Jeśli konferencja będzie połączona ze szkoleniem lub imprezą integracyjną, coraz częściej uczestników wysyła się w atrakcyjne turystycznie rejony. Tym sposobem mogą podnieść kwalifikacje, a jednocześnie odpocząć. Nierzadko goście mają zapewniony transport do punktu, w którym odbywa się event. Kolejne udogodnienie, z którym można się spotkać, to opłacony nocleg - jeśli program spotkań został rozłożony na kilka dni.

Reklama

Konferencja - niezbędne elementy organizacji

Poza rezerwacją sali na czas wydarzenia należy dopilnować, aby wykłady bądź pokazy były dobrze nagłośnione. Nawet najciekawsza prezentacja nie spotka się z uznaniem, jeśli publiczność nie będzie nic słyszeć. Przerwy wywołane awariami sprzętu czy niska jakość rozwiązań multimedialnych zostaną odebrane przez obserwatorów jako dowód na brak profesjonalizmu organizatorów.

W przypadku wydarzenia z większą liczbą uczestników warto wziąć pod uwagę zatrudnienie wykwalifikowanej obsługi.

Poznań sale konferencyjne dla firm

Współcześnie wiele obiektów oferuje firmom miejsce do zaprezentowania swoich usług. Jedne przyciągają chętnych atrakcyjną lokalizacją, inne - udogodnieniami. Znajdują się w małych, średnich oraz dużych miastach takich jak Warszawa, Kraków czy Poznań Sale konferencyjne posiada m.in. Hotel Altus Old Town. Ulokował się w samym sercu starej części ośrodka, w słynnym budynku kompleksu Alfa. Osoby poszukujące odpowiedniego lokalu na konferencję z pewnością docenią bliskość strategicznych punktów Poznania, łatwość dojazdu, a także standard samego hotelu. Altus dysponuje salami konferencyjnymi, które pomieszczą do 300 osób. Prócz tego goście z daleka mogą zatrzymać się w gustownie urządzonych pokojach albo skorzystać z hotelowej restauracji znanej ze świetnej kuchni.

Poznański Hotel Altus Old Town to doskonałe miejsce na zorganizowanie konferencji czy innego rodzaju eventu. Nadaje się na kameralne imprezy oraz duże wydarzenia.

Artykuł sponsorowany

Odsłon: 608
Komentarzy: 0
08:33, 14.01.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Modne, wygodne, stylowe - jakie mogą być spodnie dla dziewczynek?

Modne, wygodne, stylowe - jakie mogą być spodnie dla dziewczynek?

Dziewczynki - te młodsze i nastolatki - o wiele chętniej chodzą w spodniach, niż sukienkach, dlatego bardzo często dziewczęce szafy wypełnione są tymi częściami garderoby. Różne fasony, kolory i materiały sprawdzają się na co dzień, w szkole i poza nią. Jakie spodnie najchętniej wybierają dziewczynki?

Toalety przenośne - rodzaje toalet i ich zastosowanie

Toalety przenośne - rodzaje toalet i ich zastosowanie

Trudno sobie wyobrazić organizację imprez plenerowych bez zapewnienia zaplecza sanitarnego, dla którego toalety mobilne stają się najważniejszym elementem. Ich zastosowanie sięga daleko poza imprezy masowe - są powszechnie wykorzystywane na placach budowy, działkach, czy eventach zewnętrznych na mniejszą skalę

Jak nauczyć się jeździć na rolkach?

Jak nauczyć się jeździć na rolkach?

Nie tylko w dużych miastach latem widzimy rolkarzy przemykających po trasach rowerowych, bądź chodnikami. To krajobraz coraz powszechniejszy, przede wszystkim z uwagi na rosnące zainteresowanie tego rodzaju aktywnością, rozwijane zarówno wśród dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych.

 

E- sport czym jest i z czego wynika jego popularność

E- sport czym jest i z czego wynika jego popularność

Sport tradycyjny kojarzy nam się z formą aktywności fizycznej, w której zawodnicy i drużyny rywalizują ze sobą w ramach współzawodnictwa i określonych zasad. W sporcie elektronicznym forma rywalizacji przenosi się na komputery i konsole.

Urlop na Mazurach – dlaczego warto?

Urlop na Mazurach – dlaczego warto?

Ponad dwa i pół tysiąca jezior, bujne lasy i piękno okolicznej przyrody. Cisza, spokój i błogość. Te i wiele innych zalet sprawiają, że Mazury corocznie odwiedzane są przez ponad milion turystów. Dlaczego warto zdecydować się na urlop na Mazurach?

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo