« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 25 stycznia 2022 r., imieniny Tatiany, Miłosza, Pawła

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sandra Bralska zostanie Sportowcem Roku?

Sandra Bralska to bardzo utalentowana zawodniczka Stowarzyszenia Rozwoju Poprzez Taniec Progres. Podopieczna trenerki Żanety Cwaliny-Śliwowskiej ma za sobą kolejny świetny sezon, w którym stanęła na najniższym stopniu podium Mistrzostw Polski Mażoretek Stowarzyszenia Mażorek i Cheerleaderek Polskich w Kędzierzynie Koźlu. Brąz wywalczyła w kategorii solo pom juniorki.

 


Sandra Bralska startowała również w Mistrzostwach Polski w Cheerleadingu Sportowym w Kielcach, gdzie zajęła szóstą lokatę w acro solo junior. Podopieczna trenerki Żanety Cwaliny-Śliwowskiej od kilku sezonów z powodzeniem rywalizuje na arenie krajowej, realizując swoją pasję i godnie reprezentując nasze miasto i klub.

Reklama

Sandra Bralska czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.538 na numer 7168. Koszt wiadomości to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2021 w Regionie znajdziesz na stronie www.sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2021/. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami wszystkich sportowców nominowanych do tego zaszczytnych tytułów.

Odsłon: 2178
Komentarzy: 0
13:23, 14.01.2022r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Maciej Grabowski zostanie Sportowcem Roku?

Maciej Grabowski zostanie Sportowcem Roku?

Zawodnik Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai z niemal wszystkich ważnych zawodów przyjeżdżał z medalem. 21-latek zdobył srebrny medal podczas Mistrzostw Polski Młodzieżowców i Juniorów w kata. Miesiąc wcześniej w tej samej kategorii stanął tuż za podium podczas XXII Mistrzostw Polski Open w Zamościu.

Paweł Goździewski powalczy o Sportowca Roku?

Paweł Goździewski powalczy o Sportowca Roku?

Paweł Goździewski to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia w Ostrołęckim Klubie Karate Kyokushin. Podopieczny shihana Wiesława Orzoła bardzo udanie zaprezentował się w szeregu imprez, a najważniejszym startem były Mistrzostwa Polski.

Grzegorz Gamdzyk Sportowcem Roku?

Grzegorz Gamdzyk Sportowcem Roku?

Grzegorz Gamdzyk od kilku sezonów z powodzeniem reprezentuje Academia Gorila Ostrów Mazowiecka w zawodach Brazylijskiego Jiu Jitsu. Jest medalistą najważniejszych imprez BJJ zarówno jako zawodnik, jak i trener.

Adrian Dziełak Sportowcem Roku?

Adrian Dziełak Sportowcem Roku?

Adrian Dziełak od kilku lat świetnie odnajduje się w zawodach kulturystycznych. Na swoim koncie zapisał medale mistrzostw Polski, Pucharu Polski, a także z powodzeniem reprezentował  nasz kraj na imprezach międzynarodowych.

Aleksandra Dobkowska zostanie Sportowcem Roku?

Aleksandra Dobkowska zostanie Sportowcem Roku?

Aleksandra Dobkowska to jeden z największych talentów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. W historii naszego miasta nie było tak perspektywicznej zawodniczki, a podopieczna trenera Bartosza Witkowskiego stale czyni postępy.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo